Tomáš Satoranský

Český basketbalový reprezentant. Z USK Praha zamířil před Sevillu do FC Barcelona. Do NBA byl draftován celkem Washington Wizards.

Bogdanovič dostal Satoranského minuty, Washington padl ve Filadelfii

25.2.2017  7:16, aktualizováno  9:56
Basketbalový Washington se po týdnu představil v utkání NBA. Přestřelku na palubovce Philadephie však ztratil 112:120 a nepomohly ani skvělé výkony Bradleyho Beala a Johna Walla. Nová chorvatská...  celý článek

Washington vyhrál počtvrté. V Chicagu se přeli o faul v poslední sekundě

17.2.2017  8:20, aktualizováno  9:16
Basketbalisté Washingtonu zvítězili na hřišti Indiany 111:98 a připsali si čtvrtou výhru za sebou. Tomáš Satoranský odehrál deset minut a připsal si jeden doskok. Ve druhém čtvrtečním utkání NBA...  celý článek

Washington slavil jasnou výhru. Golden State srazila rekordní palba

14.2.2017  7:01, aktualizováno  10:38
Basketbalisté Washingtonu zdolali v jednom z nočních zápasů zámořské NBA tým Oklahoma City s přehledem 120:98. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál v dresu Wizards 16 minut s bilancí 0...  celý článek

Satoranský pomohl k výhře nad Indianou, Green má unikátní zápis

11.2.2017  6:29, aktualizováno  17:29
Basketbalový Washington odrazil v NBA nápor Indiany a v souboji o horní příčky ve Východní konferenci doma uspěl 112:107. Miami přehrálo Brooklyn 108:99 a svou sérii vítězství natáhlo už na 13 -...  celý článek

Basketbalisté Washingtonu opět vítězní, uspěli v Brooklynu v prodloužení

9.2.2017  8:53
Basketbalisté Washingtonu Wizards se vrátili na vítěznou vlnu. Po prohře s obhájci titulu z Clevelandu vybojovali vítězství v hale Brooklynu Nets 114:110 po prodloužení. Tomáš Satoranský odehrál...  celý článek

#FreeSato. Jak za jediného Čecha v NBA bojuje washingtonský novinář

7.2.2017  15:15
Washington (Od našeho zpravodaje) Adam Rubin už se na to nemohl dívat. Nelíbilo se mu, že Tomáš Satoranský ve Washingtonu nehraje, respektive že pokud ano, tak dle něj málo. „Chtěl jsem dostat lidi na jeho stranu,“ líčí Rubin,...  celý článek

NBA tleskala bitvě o Východ. Zatím ten největší duel, uznal Satoranský

7.2.2017  8:01, aktualizováno  9:34
Washington (Od našeho zpravodaje) Strhující výkony hvězd na obou stranách. Bouřící tribuny. Prodloužení díky trojce LeBrona Jamese 0,3 sekundy před koncem.... Tenhle duel měl vše. „Skvělý zápas. Každý to napětí musel cítit,“...  celý článek

Šampioni z Clevelandu ukončili v NBA vítěznou domácí jízdu Washingtonu

7.2.2017  7:58, aktualizováno  10:48
Atraktivní duel s úřadujícími šampiony přinesl basketbalistům Washingtonu vzrušující koncovku a konec domácí vítězné série. Wizards měli blízko k osmnácté domácí výhře za sebou, jenže v poslední...  celý článek

Máš deset dní a ukaž se! V té výzvě uspěl český mistr i Yogi z Indiany

6.2.2017  12:59
Mají roli posledního z posledních - ale obvykle jsou za ni nesmírně vděčni. Na deset dní se totiž stali součástí světa NBA. Někteří, aby se vrátili. Někteří, aby poprvé nakoukli. A někteří, aby...  celý článek

Z lídra Barcelony je v NBA náhradník. Satoranský slýchá: Buď trpělivý

6.2.2017  9:59
Washington (Od našeho zpravodaje) Trenér týmu, který v NBA vyhrál už 17 domácích zápasů v řadě, místo hvězd tentokráte vyzdvihl jiné. „Naše lavička odvedla velmi dobrou práci. Moc nám pomohli, byli efektivní. Potěšili mě,“...  celý článek

Pes na hřišti, kapela a dvě hodiny na změnu. Sbohem, NCAA. Vítej, NBA!

5.2.2017  16:15
Washington (Od našeho spolupracovníka) Univerzitní basketbalová liga NCAA svou atmosférou prý v mnohém předčí profesionální NBA. Snad ano. Ale pokud byste od zápasu čekali silný fanouškovský zážitek, můžete odcházet zklamaní. Alespoň...  celý článek

Satoranský slyšel pochvalu a vyhlíží LeBrona: Je nejlepší na planetě

5.2.2017  10:28
Washington (Od našeho zpravodaje) Další výhra - a dobrý pocit navrch. „Určitě ho mám,“ řekl český basketbalista Tomáš Satoranský poté, co přispěl k 17. domácímu triumfu Washington Wizards za sebou. A nebývalá série graduje jako...  celý článek

James překonal další rekord NBA, Washington prodloužil domácí sérii

5.2.2017  8:32, aktualizováno  18:01
LeBron James pomohl Clevelandu 32 body k vítězství v New Yorku nad Knicks 111:104 a stal se nejmladším hráčem historie NBA, který překonal hranici 28 000 bodů. Dvaatřicetiletý basketbalista je...  celý článek

Satoranský o novém světě: Hvězdy NBA už normální život vést nemůžou

4.2.2017  8:59
Washington (Od našeho zpravodaje) Český basketbalista Tomáš Satoranský hovoří v rozhovoru pro MF DNES a iDNES.cz o světě velkého luxusu i velkých nároků, přednáškách na téma peníze i o vajíčkách k snídani za 50 dolarů.  celý článek

LaVine už králem smečařů nebude. Korunního prince Gordona vyzve Jordan

3.2.2017  11:12
Soutěže ve smečování během All Star víkendu NBA se letos zúčastní hvězdný pivot DeAndre Jordan z LA Clippers, Derrick Jones Jr. z Phoenixu, Glenn Robinson III. z Indiany a Aaron Gordon z...  celý článek

Washington vyhrál doma pošestnácté v řadě, proti Lakers se zaskvěl Wall

3.2.2017  8:05, aktualizováno  11:02
Vynikající výkon klíčové hvězdy Johna Walla přinesl basketbalistům Washingtonu v NBA výhru 116:108 nad Los Angeles Lakers. Pro Wizards šlo už o šestnáctou domácí výhru v řadě, což je druhý...  celý článek

Bez Bryanta to nebylo ono. Ale Lakers jsou i tak v Americe doma všude

3.2.2017  7:31
Washington (Od našeho zpravodaje) Fanoušci povstali a začali sborově skandovat. Vizuálně najednou převládaly klubové barvy tvořené fialovou, zlatou a bílou. Jenže basketbalisté Los Angeles Lakers nebyli doma v Kalifornii, nýbrž...  celý článek

Polský „učitel Čechů“ Gortat: Zvedneš sto kilo? Tak já 150. To je NBA

2.2.2017  11:58
Washington (Od našeho zpravodaje) Chrlil slova i vtipy, třeba tenhle: „Říkám vám, během dvaceti let bude Tomáš český prezident nebo premiér, já budu polský prezident, zrušíme hranice a vznikne jedna velká společná země.“  celý článek

Satoranský a umění smeče. Bude se jednou měřit s nejlepšími?

1.2.2017  12:29
Washington (Od našeho zpravodaje) Je to pár dní, co trénink basketbalistů Washington Wizards zpestřil parádní kousek: na videu můžete obdivovat muže, který se vznese do vzduchu, ve výskoku chytí přihrávku, otočí se a zády ke...  celý článek

San Antonio zbrzdilo Westbrooka. Hardenovi se nevedlo, Houstonu ano

1.2.2017  9:53, aktualizováno  11:21
Basketbalisté San Antonia přehráli v úterním duelu NBA rivaly z Oklahoma City 108:94, když hvězdě hostujícího týmu Russellu Westbrookovi nedovolili přidal další triple-double. Houston uspěl doma...  celý článek

Po večeři sladká tečka na hřišti. Satoranský předvedl luxusní blok

1.2.2017  7:08, aktualizováno  9:45
Washington (Od našeho zpravodaje) Tři kamarádi ze Sevilly se sešli v místě, kde si lidé nakažení španělskou vášní k životu a dobrému jídlu mohou skutečně pochutnat: v michelinské restauraci v metropoli USA. O den později se ale...  celý článek

Zase v pevnosti. Satoranský se těší na kamarády i další domácí výhry

31.1.2017  13:29
Washington (Od našeho zpravodaje) V soutěži, která je založena na neustálém kmitání po mapě Severní Ameriky, je tohle vzácná chvíle. „Super, že konečně zase hrajeme doma,“ vyhlíží jediný Čech v basketbalové NBA Tomáš Satoranský...  celý článek

Atlanta potřebovala na výhru čtyři prodloužení. Washington znovu slaví

30.1.2017  9:02, aktualizováno  14:13
Teprve pojedenácté v historii NBA se zrodil konečný výsledek některého zápasu až ve čtvrtém prodloužení. V nedělní nekonečné bitvě Atlanta Hawks nakonec přehrála New York Knicks 142:139.  celý článek

Satoranský nejlepším náhradníkem Washingtonu. Harden napodobil sám sebe

28.1.2017  6:40, aktualizováno  11:58
Washingtonští basketbalisté uvítali čínský nový rok vítězně. V netradičních dresech uspěli na palubovce Atlanty 112:86 a v NBA vyhráli už třetí zápas za sebou. V pořadí Východní konference se s...  celý článek

Satoranský se vrátil do hry, Washington doma vyhrál 14. zápas v řadě

25.1.2017  6:48, aktualizováno  9:33
Basketbalový Washington doma uspěl ve 14. utkání NBA za sebou, rivaly z Bostonu přehrál 123:108. Svou bilanci zlepšil na 25 vítězství a 20 porážek a ve Východní konferenci mu patří páté místo.  celý článek

Washington uspěl v Charlotte. Vzpouře malých odolalo jen San Antonio

24.1.2017  6:58, aktualizováno  9:25
Basketbalisté Washingtonu stoupají, vyhráli 17 ze svých posledních 24 utkání. V pondělí uspěli v Charlotte 109:99. Ze čtyř nejlepších celků NBA uspělo jen San Antonio, poražené odešly týmy...  celý článek

Washington se Satoranským prohrál v Detroitu košem z poslední sekundy

22.1.2017  7:16, aktualizováno  22:40
Vyrovnaný zápas se smolným koncem odehráli basketbalisté Washingtonu na půdě Detroitu. Prohráli o jediný bod - 112:113. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál v dresu Wizards pět minut....  celý článek

Satoranský pomohl třemi body k výhře Washingtonu v New Yorku

20.1.2017  8:48, aktualizováno  15:32
Basketbalisté Washingtonu zvítězili v jednom z pěti čtvrtečních zápasů zámořské NBA v New Yorku nad domácími Knicks 113:110, na čemž se třemi body podílel Tomáš Satoranský. Český reprezentant...  celý článek

Basketbalisté Washingtonu doma dál vítězí, pomohl i Satoranský

19.1.2017  8:25, aktualizováno  16:02
Je snad arena Verizon Center nedobytná? Basketbalisté Washingtonu se o v posledních týdnech to vzorně snaží. V domácím prostředí vyhráli v NBA už potřinácté za sebou, tentokrát předčili Memphis...  celý článek

Satoranského výjimečný duel v NBA: Musím být připravený a trpělivý

17.1.2017  12:17
Pokud to mělo být blýskání na lepší časy, muselo se jiskřit daleko od haly Verizon Center. „Když jsem viděl čísla, byl jsem sám překvapený,“ uznal jediný Čech v NBA Tomáš Satoranský poté, co si...  celý článek

Satoranský se blýskl prvním double-double v NBA, Washington opět vyhrál

16.1.2017  22:26, aktualizováno  17.1 15:55
Basketbalový Washington slaví další domácí výhru, k úspěchu 120:101 nad Portlandem mu výrazně pomohl český rozehrávač Tomáš Satoranský. Ten si připsal 10 bodů, 10 doskoků (osobní rekord), tři...  celý článek

Washington v NBA porazil Philadelphii, Satoranský přispěl čtyřmi body

15.1.2017  8:55
Šest zápasů vynechal, teď zažil příjemný návrat. Tomáš Satoranský v NBA přispěl k výhře Washingtonu nad Philadelphií 109:93. Český basketbalista odehrál 21 minut, nasbíral čtyři body, čtyři...  celý článek

Wall vystřelil Washingtonu výhru nad Chicagem, Satoranský je nemocný

11.1.2017  9:23, aktualizováno  11:16
Basketbalisté Washingtonu zvládli v NBA koncovku úterního domácího utkání s Chicagem a zvítězili 101:99. V domácím prostředí potvrdili dobrou formu posledních týdnů a poprvé v sezoně mají na...  celý článek

Washington má důležitou výhru. Harden zvládl 40 bodů i triple-double

8.1.2017  22:38, aktualizováno  9.1 12:40
Basketbalový Washington uspěl v NBA na palubovce Milwaukee 107:101 a vrátil se k padesátiprocentní bilanci. Na kontě má 18 výher a 18 porážek - navlas stejnou jako jeho nedělní rival.  celý článek

Golden State promarnili vedení o 24 bodů. Satoranský šanci nedostal

7.1.2017  10:37
Basketbalisté Golden State promrhali v pátečním utkání NBA proti Memphisu vedení o 24 bodů ze třetí čtvrtiny a prohráli 119:128 po prodloužení. Do sestavy Washingtonu se potřetí za sebou nevešel...  celý článek

Basketbalisté Washingtonu nestačili na Dallas, Satoranský opět nehrál

4.1.2017  8:48
Basketbalistům Washingtonu se znovu nepovedl druhý poločas a v Dallasu prohráli 105:113. Tomáš Satoranský se do hry nedostal. Po druhé porážce ve dvou dnech jsou Wizards desátí ve Východní...  celý článek

Satoranský byl u dalšího domácího vítězství Washingtonu, leč neskóroval

31.12.2016  9:31
Basketbalista Tomáš Satoranský se v NBA po dvou zápasech znovu dostal na palubovku a slavil s Washingtonem vítězství 118:95 nad hosty z Brooklynu. Český reprezentant se za dvanáct minut hry...  celý článek

Washington bez Satoranského zdolal Indianu a blíží se play-off

29.12.2016  8:11, aktualizováno  8:54
Basketbalisté Washingtonu porazili v NBA Indianu 111:105 a chybí jim jediná výhra, aby po špatném startu do sezony dosáhli na vyrovnanou bilanci vítězství a porážek. Do zápasové sestavy Wizards...  celý článek

Washington má vánoční výhru, unavený Cleveland padl v Detroitu

27.12.2016  6:50, aktualizováno  8:51
Basketbalový Washington v pondělním programu NBA udolal Milwaukee 107:102 a přiblížil se mu v boji o play-off. Hrdinou Wizards byl Otto Porter Jr., autor 32 bodů včetně důležité trojky v...  celý článek

Satoranský po jedenácti zápasech skóroval, Washington ale jasně padl

24.12.2016  8:54
Český basketbalista Tomáš Satoranský poprvé od konce listopadu skóroval v NBA. Ukončil tak jedenáctizápasové čekání na vstřelený koš, jeho dva body a jedna asistence za osm odehraných minut však...  celý článek

Washington bez Satoranského vyhrál v Chicagu, Westbrook zase pálil

22.12.2016  7:48
Na míč si nesáhl, Tomáš Satoranský při třináctém vítězství basketbalistů Washingtonu v aktuálním ročníku NBA chyběl. A Wizards postupně vylepšují dojem z nepovedeného úvodu sezony, na hřišti...  celý článek

Washington prohrál střelou v poslední vteřině, Satoranský znovu bez bodu

20.12.2016  7:58
Basketbalisté Washingtonu po třech výhrách v řadě prohráli v NBA na půdě Indiany 105:107. O výhře Pacers rozhodl přesnou střelou pouhých 0,9 vteřiny před koncem Thaddeus Young. Tomáš Satoranský...  celý článek

Basketbalisté Washingtonu vyhráli potřetí v řadě, Satoranský nebodoval

19.12.2016  6:50, aktualizováno  9:57
Basketbalisté Washingtonu zdolali v jednom z nedělních duelů NBA Los Angeles Clippers 117:110 a zaznamenali tak dvanáctou výhru v sezoně a třetí v řadě. Tomáš Satoranský odehrál v dresu Wizards...  celý článek

NBA truchlí za idol v barevném obleku. Zemřel Craig Sager

17.12.2016  8:59
NBA se oblékla do pestrobarevného, což ale suplovalo smuteční háv. Zemřel Craig Sager: majitel desítek výstředních outfitů a ikona americké sportovní žurnalistiky.  celý článek

Satoranský si chvíli zahrál a byl u výhry Washingtonu nad Detroitem

17.12.2016  8:26
I zželelo se Scottovi Brooksovi českého basketbalisty Tomáše Satoranského a po pěti zápasech ho poslal do hry. Kouč Washingtonu mu dopřál pět minut na začátku druhé čtvrtiny a český rozehrávač...  celý článek

Satoranského role se zlepší, doplatil na prohry týmu, myslí si Welsch

16.12.2016  5:55
Tomáš Satoranský přestal v NBA dostávat od washingtonského trenéra Scotta Brookse šanci na hřišti. Konec nadějí? Bývalí zámořské basketbalisté ligy Jiří Welsch a Vladimir Radmanovič na dálku...  celý článek

Cleveland vypustil zápas v Memphisu, Washington má desátou výhru

15.12.2016  6:52, aktualizováno  9:12
Basketbalový Washingotn získal desátou výhru sezony NBA, doma přehráli Charlotte 109:106. Trenér vítězného týmu Scott Brooks dal šanci devíti mužům, český rozehrávač Tomáš Satoranský mezi nimi...  celý článek

Ztratil jsem sebevědomí, uznal Satoranský. Nezvyklé roli nepřišel na chuť

12.12.2016  5:59
Druhý měsíc v NBA nevychází jedinému českému zástupci Tomáši Satoranskému jako ten první. Zdaleka ne. Pětadvacetiletý basketbalista to sám uznal v nedávném rozhovoru se španělským SomosBasketem.  celý článek

Satoranský myslí na budoucnost. Jeho nový kemp pro talenty bude delší

11.12.2016  15:47
Zábava a úspěch. Tak vzpomíná Tomáš Satoranský na svůj letošní kemp pro mladé basketbalisty. Za rok si znovu ukrojí část svého léta a bude se předávat zkušeností svým nástupcům.  celý článek

Washington znovu bez Satoranského vyhrál v NBA nad Milwaukee

11.12.2016  9:43
Basketbalista Tomáš Satoranský proseděl v NBA třetí utkání Washingtonu za sebou pouze na lavičce, tentokrát přihlížel domácímu vítězství Wizards 110:105 nad Milwaukee. Český reprezentant zasáhl...  celý článek