Tomáš Satoranský

Český basketbalový reprezentant. Z USK Praha zamířil před Sevillu do FC Barcelona. Do NBA byl draftován celkem Washington Wizards.

Washington v NBA porazil Philadelphii, Satoranský přispěl čtyřmi body

15.1.2017  8:55
Šest zápasů vynechal, teď zažil příjemný návrat. Tomáš Satoranský v NBA přispěl k výhře Washingtonu nad Philadelphií 109:93. Český basketbalista odehrál 21 minut, nasbíral čtyři body, čtyři...  celý článek

Wall vystřelil Washingtonu výhru nad Chicagem, Satoranský je nemocný

11.1.2017  9:23, aktualizováno  11:16
Basketbalisté Washingtonu zvládli v NBA koncovku úterního domácího utkání s Chicagem a zvítězili 101:99. V domácím prostředí potvrdili dobrou formu posledních týdnů a poprvé v sezoně mají na...  celý článek

Washington má důležitou výhru. Harden zvládl 40 bodů i triple-double

8.1.2017  22:38, aktualizováno  9.1 12:40
Basketbalový Washington uspěl v NBA na palubovce Milwaukee 107:101 a vrátil se k padesátiprocentní bilanci. Na kontě má 18 výher a 18 porážek - navlas stejnou jako jeho nedělní rival.  celý článek

Golden State promarnili vedení o 24 bodů. Satoranský šanci nedostal

7.1.2017  10:37
Basketbalisté Golden State promrhali v pátečním utkání NBA proti Memphisu vedení o 24 bodů ze třetí čtvrtiny a prohráli 119:128 po prodloužení. Do sestavy Washingtonu se potřetí za sebou nevešel...  celý článek

Basketbalisté Washingtonu nestačili na Dallas, Satoranský opět nehrál

4.1.2017  8:48
Basketbalistům Washingtonu se znovu nepovedl druhý poločas a v Dallasu prohráli 105:113. Tomáš Satoranský se do hry nedostal. Po druhé porážce ve dvou dnech jsou Wizards desátí ve Východní...  celý článek

Satoranský byl u dalšího domácího vítězství Washingtonu, leč neskóroval

31.12.2016  9:31
Basketbalista Tomáš Satoranský se v NBA po dvou zápasech znovu dostal na palubovku a slavil s Washingtonem vítězství 118:95 nad hosty z Brooklynu. Český reprezentant se za dvanáct minut hry...  celý článek

Washington bez Satoranského zdolal Indianu a blíží se play-off

29.12.2016  8:11, aktualizováno  8:54
Basketbalisté Washingtonu porazili v NBA Indianu 111:105 a chybí jim jediná výhra, aby po špatném startu do sezony dosáhli na vyrovnanou bilanci vítězství a porážek. Do zápasové sestavy Wizards...  celý článek

Washington má vánoční výhru, unavený Cleveland padl v Detroitu

27.12.2016  6:50, aktualizováno  8:51
Basketbalový Washington v pondělním programu NBA udolal Milwaukee 107:102 a přiblížil se mu v boji o play-off. Hrdinou Wizards byl Otto Porter Jr., autor 32 bodů včetně důležité trojky v...  celý článek

Satoranský po jedenácti zápasech skóroval, Washington ale jasně padl

24.12.2016  8:54
Český basketbalista Tomáš Satoranský poprvé od konce listopadu skóroval v NBA. Ukončil tak jedenáctizápasové čekání na vstřelený koš, jeho dva body a jedna asistence za osm odehraných minut však...  celý článek

Washington bez Satoranského vyhrál v Chicagu, Westbrook zase pálil

22.12.2016  7:48
Na míč si nesáhl, Tomáš Satoranský při třináctém vítězství basketbalistů Washingtonu v aktuálním ročníku NBA chyběl. A Wizards postupně vylepšují dojem z nepovedeného úvodu sezony, na hřišti...  celý článek

Washington prohrál střelou v poslední vteřině, Satoranský znovu bez bodu

20.12.2016  7:58
Basketbalisté Washingtonu po třech výhrách v řadě prohráli v NBA na půdě Indiany 105:107. O výhře Pacers rozhodl přesnou střelou pouhých 0,9 vteřiny před koncem Thaddeus Young. Tomáš Satoranský...  celý článek

Basketbalisté Washingtonu vyhráli potřetí v řadě, Satoranský nebodoval

19.12.2016  6:50, aktualizováno  9:57
Basketbalisté Washingtonu zdolali v jednom z nedělních duelů NBA Los Angeles Clippers 117:110 a zaznamenali tak dvanáctou výhru v sezoně a třetí v řadě. Tomáš Satoranský odehrál v dresu Wizards...  celý článek

NBA truchlí za idol v barevném obleku. Zemřel Craig Sager

17.12.2016  8:59
NBA se oblékla do pestrobarevného, což ale suplovalo smuteční háv. Zemřel Craig Sager: majitel desítek výstředních outfitů a ikona americké sportovní žurnalistiky.  celý článek

Satoranský si chvíli zahrál a byl u výhry Washingtonu nad Detroitem

17.12.2016  8:26
I zželelo se Scottovi Brooksovi českého basketbalisty Tomáše Satoranského a po pěti zápasech ho poslal do hry. Kouč Washingtonu mu dopřál pět minut na začátku druhé čtvrtiny a český rozehrávač...  celý článek

Satoranského role se zlepší, doplatil na prohry týmu, myslí si Welsch

16.12.2016  5:55
Tomáš Satoranský přestal v NBA dostávat od washingtonského trenéra Scotta Brookse šanci na hřišti. Konec nadějí? Bývalí zámořské basketbalisté ligy Jiří Welsch a Vladimir Radmanovič na dálku...  celý článek

Cleveland vypustil zápas v Memphisu, Washington má desátou výhru

15.12.2016  6:52, aktualizováno  9:12
Basketbalový Washingotn získal desátou výhru sezony NBA, doma přehráli Charlotte 109:106. Trenér vítězného týmu Scott Brooks dal šanci devíti mužům, český rozehrávač Tomáš Satoranský mezi nimi...  celý článek

Ztratil jsem sebevědomí, uznal Satoranský. Nezvyklé roli nepřišel na chuť

12.12.2016  5:59
Druhý měsíc v NBA nevychází jedinému českému zástupci Tomáši Satoranskému jako ten první. Zdaleka ne. Pětadvacetiletý basketbalista to sám uznal v nedávném rozhovoru se španělským SomosBasketem.  celý článek

Satoranský myslí na budoucnost. Jeho nový kemp pro talenty bude delší

11.12.2016  15:47
Zábava a úspěch. Tak vzpomíná Tomáš Satoranský na svůj letošní kemp pro mladé basketbalisty. Za rok si znovu ukrojí část svého léta a bude se předávat zkušeností svým nástupcům.  celý článek

Washington znovu bez Satoranského vyhrál v NBA nad Milwaukee

11.12.2016  9:43
Basketbalista Tomáš Satoranský proseděl v NBA třetí utkání Washingtonu za sebou pouze na lavičce, tentokrát přihlížel domácímu vítězství Wizards 110:105 nad Milwaukee. Český reprezentant zasáhl...  celý článek

Basketbalisté Washingtonu slaví osmé vítězství, Satoranský nehrál

9.12.2016  7:22, aktualizováno  8:53
Basketbalisté Washingtonu přehráli v NBA Denver 92:85 a dosáhli tak osmého vítěztsví v sezoně. Tentokrát se na něm nepodílel český reprezentant Tomáš Satoranský, který v sestavě Wizards chyběl.  celý článek

Washington bez Satoranského prohrál, nestačilo ani 52 bodů Walla

7.12.2016  8:08
Tomáš Satoranský v týmu Washingtonu v utkání proti basketbalistům Orlanda chyběl a Wizards doma prohráli 116:124. Nic na to nezměnila střelecká exploze jejich kapitána Johna Walla, který si...  celý článek

Satoranský si zahrál tři minuty, v NBA zářili Thompson či Westbrook

6.12.2016  7:23, aktualizováno  7:41
Basketbalisté Washingtonu vyhráli v NBA 118:113 v Brooklynu, Čech Tomáš Satoranský však při sedmém vítězném zápase Wizards v sezoně moc prostoru nedostal: zahrál si tři minuty a do statistik se...  celý článek

Washington prohrál v San Antoniu, Satoranský zápas proseděl na lavičce

3.12.2016  9:05
Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA na palubovce San Antonia Spurs 105:107. Jediný český zástupce v lize Tomáš Satoranský poprvé v sezoně nedostal šanci ani na minutu hry a utkání tentokrát...  celý článek

Satoranský se znovu prosadil, Washington na Westbrookovu show nestačil

1.12.2016  6:35, aktualizováno  8:22
Basketbalový Washington neuspěl na palubovce Oklahoma City, když podlehl 115:126 v prodloužení. V NBA má nyní bilanci šesti výher a jedenácti porážek. Tomáš Satoranský si v dresu poražených...  celý článek

Satoranského série nul se natahuje. Jeho Washington přebil Cousinse

29.11.2016  6:58, aktualizováno  8:43
Tomáš Satoranský zůstává už třetí zápas za sebou na bodové nule, jeho Washington však v NBA uspěl, když přehrál Sacramento 101:95 po prodloužení. Díky šesté výhře v sezoně a třetí z posledních...  celý článek

Washington prohrál se San Antoniem, Satoranský zůstal znovu bez bodů

27.11.2016  6:39, aktualizováno  9:02
Basketbalisté Washingtonu prohráli v jednom z pěti sobotních duelů basketbalové NBA na domácí půdě se San Antoniem 100:112. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál v dresu domácích Wizards...  celý článek

Washington slaví v NBA výhru v Orlandu, Satoranský nebodoval

26.11.2016  6:40, aktualizováno  8:50
Pátou výhru v sezoně si připsali na své konto basketbalisté Washingtonu. Na palubovce Orlanda zvítězili 94:91, český reprezentant Tomáš Satoranský se tentokrát střelecky neprosadil. Na palubovce...  celý článek

Basketbaloví triumfátoři. Češi se těší na španělského obra

24.11.2016  15:50
Pokud existoval tým, jenž mohl ukončit „neukončitelnou“ olympijskou nadvládu basketbalistů USA, byli to právě oni. Peking 2008, finále - divoká přestřelka a favorit uspěl 118:107. Londýn 2012,...  celý článek

Nabíjený Satoranský: Tempo NBA je vražedné. Ale už si buduju respekt

23.11.2016  14:29
Během pár dní si vyzkoušel, jaké to je, když proti vám na palubovce stojí LeBron James, Kyrie Irving, Dwyane Wade a Carmelo Anthony. Všechno olympijští šampioni, americké sportovní idoly, ikony...  celý článek

Češi na Eurobasketu míří do Rumunska, čeká je i gigant ze Španělska

22.11.2016  14:59, aktualizováno  19:35
Čeští basketbalisté znají své soupeře pro mistrovství Evropy 2017. Ve skupině v Kluži se utkají se silnými Španěly a čtyřmi „regionálními“ protivníky: s domácími Rumuny, Maďary, Chorvatskem a...  celý článek

Beal táhl Washington, ke čtvrté výhře v sezoně NBA pomohl i Satoranský

22.11.2016  6:52, aktualizováno  8:52
Basketbalisté Washingtonu se v NBA dočkali čtvrtého vítězství v sezoně, doma porazili Phoenix 106:101 a Čech Tomáš Satoranský k tomu za šestnáct minut na palubovce přispěl šesti body, čtyřmi...  celý článek

Satoranský nastřílel osm bodů, další porážku Washingtonu neodvrátil

20.11.2016  10:23
Basketbalisté Washingtonu podlehli v NBA na svém hřišti Miami 111:114. Devátou prohru z dvanácti utkání neodvrátil ani Tomáš Satoranský, který si během odehraných 24 minut připsal osm bodů,...  celý článek

Satoranský na straně vítězů, porazil své staré známé ze Španělska

18.11.2016  6:22, aktualizováno  9:06
Basketbalisté Washingtonu si doma poradili s New Yorkem 119:112 a polepšili si svou bilanci na tři výhry ku osmi porážkám. Nad obdobně utrápeným rivalem vedli takřka po celý zápas, jejich náskok...  celý článek

Satoranský dal 7 bodů, ale Washington prohrál i se slabou Philadelphií

17.11.2016  6:37, aktualizováno  9:15
Basketbalisté Washingtonu se připoutali ke spodním patrům Východu NBA. Na palubovce nejslabšího celku konference Philadelphie padli 102:109. Tomáš Satoranský v dresu poražených zaznamenal sedm...  celý článek

Satoranský dostal prostor a vylepšil si své střelecké maximum v NBA

13.11.2016  8:44, aktualizováno  9:19
Nastoupil v základní sestavě, odehrál přes 31 minut, v hodnocení plus mínus byl z kádru Washingtonu nejlepší. Český basketbalista Tomáš Satoranský si navíc v Chicagu 12 body vylepšil své...  celý článek

Satoranský dal 8 bodů, James jich má po vzájemném souboji přes 27 000

12.11.2016  7:53, aktualizováno  8:54
Proti úřadujícím šampionům NBA strávil Tomáš Satoranský na palubovce přes dvacet minut, nastřílel osm bodů, přidal dvě asistence a dva doskoky. Vítězství se ale český basketbalista nedočkal,...  celý článek

Washington: smetiště dvou kohoutů a příležitost pro Satoranského

11.11.2016  11:09
Tomáš Satoranský se prokousává nováčkovskou sezonou NBA a má svých starostí dostatek. K pohodě mu však nenahrává ani situace uvnitř basketbalových Washington Wizards. Celku z hlavního města...  celý článek

Washington slavil výhru nad Bostonem. I díky čtyřem bodům Satoranského

10.11.2016  6:53, aktualizováno  7:45
Teprve druhé výhry v nové sezoně NBA se dočkali basketbalisté Washingtonu. Na domácí půdě přehráli Boston 118:93, k čemuž čtyřmi body pomohl Tomáš Satoranský.  celý článek

Washington v NBA znovu prohrál, Satoranský dal dva body

8.11.2016  7:21, aktualizováno  8:31
Basketbalisté Washingtonu pokračují v rozpačitém vstupu do sezony NBA, v šestém utkání popáté prohráli, tentokrát doma podlehli Houstonu 106:114. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál v...  celý článek

Vysvoboďte ho! A česká stopa v zámořské NBA opět roste

7.11.2016  11:00
Jediný tuzemský basketbalista mezi zámořskou elitou není odsouzen jen k věčnému pozorování moderních arén a hvězdných protihráčů. Zdá se, že po velmi skrovném startu už kouč Washingtonu...  celý článek

Satoranský debutoval v základní pětce, zlepšil si střelecké maximum

6.11.2016  6:37, aktualizováno  9:56
Tomáš Satoranský má za sebou debut v základní pětce basketbalového Washingtonu. Johna Walla, šetřícího svá kolena, zastoupil v sobotním utkání NBA v Orlandu, jeho tým na Floridě prohrál 86:88.  celý článek

Satoranský byl šestým mužem Washingtonu a poprvé slavil výhru

5.11.2016  6:48, aktualizováno  14:15
Tomáš Satoranský už ví, jaké to je vyhrát v zápase NBA. Český basketbalista pomohl Washingtonu k domácímu úspěchu nad Atlantou 95:92, když byl nejvytíženějším náhradníkem týmu.  celý článek

Satoranského role roste, ale jeho Washington prohrál i do třetice

3.11.2016  6:36, aktualizováno  10:32
Basketbalový Washington doma nestačil na Toronto 103:113 a podlehl i ve svém třetím představení v novém ročníku NBA. Český rozehrávač Tomáš Satoranský dostal v dresu poražených šanci na deset...  celý článek

Satoranský si narozeniny neosladil, jeho Washington znovu prohrál

31.10.2016  7:34, aktualizováno  8:33
Basketbalový Washington prohrál i svůj druhý zápas sezony NBA, v Memphisu podlehl 103:112 po prodloužení. Český rozehrávač Tomáš Satoranský za poražené nastoupil na posledních 85 sekund, kdy...  celý článek

Čtvrtý český basketbalista v NBA. Satoranský se dočkal premiéry

28.10.2016  6:37, aktualizováno  8:32
Po měsících očekávání je to konečně realita, Tomáš Satoranský si jako čtvrtý český basketbalista zahrál NBA. Při své premiéře naskočil za Washington na čtyři minuty a zaznamenal dva body, doskok...  celý článek

Satoranský. A 112 dalších. NBA znovu posunula rekord v počtu cizinců

27.10.2016  10:29
Rakušan, Bahamec, Haiťan, Malijec. A taky český rozehrávač Tomáš Satoranský. Ti všichni se postarali o dva nové rekordy basketbalové NBA. Na prahu sezony vstupuje do prestižní ligy 113...  celý článek

Devatenáctiletý Puršl dalším Čechem se střeleckým zápisem ve Španělsku

26.10.2016  16:23
Své první kariérní body zapsal 19letý český basketbalista Šimon Puršl v pátém kole španělské ligy. Podkošovému hráči Zaragozy na to v domácím duelu s Murcií stačilo jen 99 sekund, během nichž...  celý článek

Satoranský si povodil LeBrona? Ale ne, odmítl český aspirant NBA

26.10.2016  5:59
Start sezony NBA je tu a přiblížil se i okamžik, kdy by se ve slavné soutěži měl objevit čtvrtý český basketbalista. Tomáš Satoranský dostal během sedmi přípravných zápasů v dresu Washingtonu...  celý článek