Gymnasté Učimura a Bilesová vstoupili desátým zlatem z MS mezi legendy

1.11.2015  19:02
Současní gymnastičtí vládci Kohei Učimura a Simone Bilesová korunovali své úspěšné mistrovství světa v Glasgowě ziskem dalších zlatých medailí na jednotlivých nářadích a oba jsou nyní...  celý článek

Americké dítě porazilo ruskou ženu

21.8.2004  1:25
Atény Světlana Chorkinová se ani v Aténách nedočkala. Američanka Carly Pattersonová je vítězkou gymnastického víceboje, neoficiální královnou her. Na Chorkinovou zbylo stříbro. Poslední titul, který...  celý článek

Chorkinová zůstala na MS bez medaile

24.11.2002  19:56
Debrecín Ruská favoritka Světlana Chorkinová odjela po dlouhých letech z mistrovství světa ve sportovní gymnastice bez medaile. Po dvou pádech na svém královském nářadí bradlech se v neděli v Debrecínu...  celý článek

Šampionka šokovala dvěma pády na bradlech

23.11.2002  19:31
Debrecín Královna bradel Světlana Chorkinová zažila na mistrovství světa v Debrecínu po dlouhých letech fiasko. Ačkoli třiadvacetiletá ruská sportovní gymnastka na velkých soutěžích nenašla na bradlech...  celý článek

V Brně se představí gymnastická šampionka

16.5.2002  16:36
Praha Účast olympijské vítězky, mistryně světa a mistryně Evropy Andrey Raducanové bude největším tahákem Česká Wobenzym Grand Prix ve sportovní gymnastice, která se uskuteční 1. června v Brně....  celý článek

Gymnastka Chorkinová předstihla Čáslavskou

21.4.2002  18:11
Patras Věra Čáslavská už není historicky nejúspěšnější sportovní gymnastkou Evropy. S dvanácti tituly ji předstihla třiadvacetiletá Ruska Světlana Chorkinová, která v řeckém Patrasu získala zlato za...  celý článek

Ruská gymnastka dohnala legendární Čáslavskou

20.4.2002  17:48
Patras Už svůj třetí titul v mistryně Evropy ve víceboji vybojovala ruská sportovní gymnastka Světlana Chorkinová v řeckém Patrasu. Olympijská vítězka získala už jedenáctou evropskou zlatou medaili,...  celý článek

Novináři zvolili sportovce Evropy

17.12.2001  17:10
Londýn Mistr světa formule 1 Michael Schumacher (Něm.) a ruská gymnastka Světlana Chorkinová, která na MS v Gentu získala tituly ve víceboji, na bradlech a za přeskok, byli vyhlášeni Evropskou unií...  celý článek

Gymnastky se rozešly smírně

4.11.2001  20:28
Gent Souboj dvou hvězd ozdobil světový šampionát ve sportovní gymnastice v belgickém Gentu. Nakonec vše skončilo smírem a Ruska Chorkinová a Rumunka Raducanová se rozešly smírně se třemi zlatými...  celý článek

Sobota přinesla gymnastce úspěch

3.11.2001  19:20
Gent Na Mistrovství světa ve sportovní gymnastice v belgickém Gentu vybojovala česká závodnice Jana Komrsková v přeskoku čtvrté místo. Disciplínu vyhrála Ruska Chorkinová, pro níž to byla už druhá...  celý článek

Ruské gymnastky vládly víceboji

2.11.2001  21:02
Gent Druhého titulu mistryně světa ve víceboji se po čtyřech letech dočkala sportovní gymnastka Světlana Chorkinová. Dvaadvacetiletá Ruska předstihla v dnešním finále v Gentu o 314 tisícin bodu svoji...  celý článek

Komrsková bude ve finále přeskoku

30.10.2001  23:47
Gent Kvalifikaci soutěže družstev vyhrály na mistrovství světa ve sportovní gymnastice Rumunky, které na druhé místo odsunuly celek Spojených států amerických a na třetí reprezentaci Nizozemska....  celý článek

Ruské sportovkyně se nechávají fotografovat nahé

23.1.2001  16:43
Akty pro Playboy a další eroticky laděné časopisy jsou novou zálibou ruských sportovkyň. Krasobruslařka Marija Butyrská, světová mistryně, gymnastka Světlana Chorkinová nebo její kolegyně Amina...  celý článek