Konec čekání. Američtí golfisté zdolali tým Evropy a získali Ryder Cup

2.10.2016  23:35
Američtí golfisté vyhráli 41. ročník Ryder Cupu a slavnou trofej získali poprvé od roku 2008. Na hřišti Hazeltine National v Chasce dnes triumf stvrdili v závěrečných dvouhrách a celkově...  celý článek

Američtí golfisté vedou nad Evropou v Ryder Cupu o tři body

2.10.2016  9:05
Američtí golfisté jsou stále blízko výhry v 41. ročníku Ryder Cupu. Po sobotních soubojích vedou nad Evropany v Chasce 9,5:6,5 a do závěrečných dvanácti dvouher vstoupí s tříbodovým náskokem.  celý článek

Golfisté USA vedou po prvním dnu Ryder Cupu nad Evropou 5:3

1.10.2016  8:53
Američtí golfisté vedou po prvním dnu 41. ročníku Ryder Cupu nad Evropou 5:3. Po foursomech, které domácí vyhráli na hřišti v Chasce suverénně 4:0, se Evropané zvedli ve fourballech a získali...  celý článek

Švédský golfový šampion: šibal, jenž hrál jen ve slipech

19.7.2016  10:59
Golfista Henrik Stenson proslul tím, že pojmenoval svůj sněžný skútr Stalin. Zřítil se na žebříčku, prodělal jmění. Hrál úder skoro nahý... A až teď zazářil tak, jak si dlouho přál.  celý článek

Po prvním kole golfového US Open vedou Johnson a Stenson

19.6.2015  7:44
Ve vedení se po prvním kole golfového US Open usadili Američan Dustin Johnson a Švéd Henrik Stenson. Oba na úvod druhého majoru sezony na linksovém hřišti v Chambers Bay zahráli skóre pět ran...  celý článek

Golfisté Evropy vedou po prvním dnu Ryder Cupu nad USA 5:3

26.9.2014  19:47, aktualizováno  20:41
Evropští golfisté vedou po prvním dnu čtyřicátého Ryder Cupu nad výběrem USA 5:3. Evropský výběr v pátek za podpory fanoušků ve skotském Gleneagles sice po dopoledních fourballech o bod...  celý článek

V červeno-modré exhibici Tavistock Cup vede tým Lake Nona

22.3.2010  22:24
Po velice vyrovnaném průběhu vyhrál první ze dvou soutěží Tavistock Cupu tým reprezentující klub Lake Nona v poměru 8:6 nad Isleworthem. Exhibiční a charitativní akci na Floridě dotují sponzoři...  celý článek

Allenby v dramatickém play-off porazil Stensona a vzal mu titul ze Sun City

6.12.2009  17:14, aktualizováno  17:29
Australan Robert Allenby porazil loňského vítěze Henrika Stensona ze Švédska na třetí jamce play-off turnaje Nedbank Challenge. Do rozehrávky se oba hráči na hřišti v Sun City dostali poté, co v...  celý článek

Caseymu návrat ke golfu nevyšel, světovou jamkovku nevyhraje

29.10.2009  13:52, aktualizováno  22:09
Světové mistrovství v jamkové hře začalo na hřišti Finca Cortesín ve španělském Casaresu se stalo dějištěm zklamání Paula Caseyho. Nejvýše nasazený hráč utrpěl hned v prvním hracím dnu dvě...  celý článek

Woods se vrátil a na jamkovém MS postupuje, vypadl García

26.2.2009  9:52
Návrat golfisty Tigera Woodse na okruh profesionálních turnajů dopadl podle očekávání, dvaatřicetiletý Američan slavil v prvním kole mistrovství světa na jamky postup, ovšem Australan Brendan...  celý článek

Golfista Woods prodloužil vítěznou sérii

25.2.2008  11:14
Tucson Americký golfista Tiger Woods se stal potřetí v kariéře vítězem šampionátu ve hře na jamky. Jeho vítězná série od loňského září tak stále trvá. Ve finále v arizonském Tucsonu porazil krajana...  celý článek

Mistrovství světa v jamkách vyhrál Stenson

26.2.2007  11:07
Marana Australský golfista Geoff Ogilvy loňský triumf na mistrovství světa ve hře na jamky nezopakoval. Ve finále turnaje v arizonské Maraně ho porazil švédský hráč Henrik Stenson. Třicetiletý rodák z...  celý článek

Ryder Cup vyhráli golfisté Evropy

24.9.2006  17:22, aktualizováno  17:37
Straffan Už potřetí za sebou vyhráli Ryder Cup golfisté Evropy. Na hřišti v irském Straffanu porazili v 36. ročníku prestižní soutěže výběr Spojených států amerických už před skončením závěrečných šesti...  celý článek

Ryder Cup zahájili lépe evropští golfisté

22.9.2006  21:36
Straffan Prestižní soutěž golfistů Ryder Cup už se opět rozběhla. Zatímco loni byl po první dnu stav jednoznačný 6,5:1,5 ve prospěch Evropanů, ti nyní vedou nad americkými hráči 5:3. Klání v irském...  celý článek

Turnaj v Mnichově vyhrál v rozstřelu Stenson

3.9.2006  20:03
Mnichov Druhý letošní triumf na evropském okruhu PGA oslavil v neděli Henrik Stenson. Švédský golfista vyhrál turnaj BMW International Open v Mnichově, když nejlépe zvládl rozstřel tří hráčů. Na děléném...  celý článek