SS Lazio Řím

Societé Sportiva Lazio - Italský fotbalový klub založený v roce 1900, účastník nejvyšší italské soutěže Serie A. Klub působí na Olympijském stadionu (Stadio Olimpico) v Římě.

Schick dal desátý gól v lize, Sampdoria ale padla. Jankto byl u výhry

23.4.2017  14:32, aktualizováno  22:48
Útočník Patrik Schick i nadále udivuje fotbalovou Itálii. Ve 33. kole tamní ligy se po pěkné individuální akci opět radoval z branky, která byla jeho desátou v sezoně. Sampdoria ale neudržela...  celý článek

Fiorentina zvládla devítigólovou bitvu s Interem, Krejčí hrál za Boloňu

22.4.2017  20:01, aktualizováno  23:10
Ani hattrick Maura Icardiho nestačil Interu Milán ke třem bodům, Fiorentině se totiž v přestřelce dařilo lépe a zvítězila 5:4. Záložník Ladislav Krejčí odehrál za Boloňu 78 minut, prohře 2:3 s...  celý článek

Inter ztratil výhru nad AC v nastavení, Schickův gól na výhru nestačil

15.4.2017  14:40, aktualizováno  22:36
Inter vedl ještě sedm minut před koncem nad AC o dvě branky, jenže v závěru o vítězství přišel. Cristián Zapata z AC vyrovnal duel 32. kola italské ligy až v sedmé nastavené minutě, sudí gól...  celý článek

Schick pomohl asistencí k remíze, Boloňa s Krejčím nestačila na Řím

9.4.2017  14:47, aktualizováno  22:54
Útočník Patrik Schick potvrdil skvělou formu, jeho gólová přihrávka ale Sampdorii ve 31. kole italské fotbalové ligy ke třem bodům nestačila. Janov dvakrát vedl, avšak Fiorentině se povedlo...  celý článek

Juventus vyhrál nad Chievem, Pescara pod Zemanem opět remizovala

8.4.2017  17:04, aktualizováno  22:48
Juventus porazil Chievo Verona 2:0 a vede italskou ligu o devět bodů před AS Řím, který má ale zápas k dobru. Fotbalistům Pescary se znovu vzdálila záchrana. Ve 31. kole jen remizovali v Empoli...  celý článek

Jankto pomohl krásným gólem k remíze, Zemanova Pescara obrala AC Milán

2.4.2017  14:28, aktualizováno  22:52
Fotbalový záložník Jakub Jankto má parádní formu. Jednadvacetiletý reprezentant se trefil ve třetím utkání italské ligy v řadě, na hřišti FC Turín otevřel v 50. minutě dělovkou pod břevno skóre....  celý článek

Jankto dal opět gól a Krejčí asistoval. Schick se proti Juventusu zranil

19.3.2017  14:26, aktualizováno  22:45
Čeští fotbalisté v italské lize byli znovu vidět. Jakub Jankto se podílel gólem na výhře Udine nad Palermem, Ladislav Krejčí z Boloni přispěl asistencí ke skalpu Chieva. Jen Patrik Schick nebude...  celý článek

Inter Milán remizoval na hřišti Turína, AC Milán vyhrál nad Janovem

18.3.2017  20:09, aktualizováno  22:53
Fotbalisté Interu Milán remizovali ve 29. kole italské ligy na hřišti FC Turín 2:2 a zůstali na páté příčce tabulky. Obě branky hostí padly po zaváhání turínského brankáře Joea Harta. Ve druhém...  celý článek

Jankto zářil proti Pescaře, má gól a dvě asistence. Sampdoria vyhrála

11.3.2017  22:56, aktualizováno  13.3 23:04
Nejlepší zápas kariéry prožil v italské lize český záložník Jakub Jankto. Na hřišti Pescary, již vede trenér Zdeněk Zeman, zazářil vítězným gólem a a dvěma asistencemi. Udine zvítězilo 3:1. Už v...  celý článek

Udine s Janktem obralo o body Juventus, Inter nastřílel pět gólů

5.3.2017  17:01, aktualizováno  22:46
Fotbalisté Juventusu po sedmi výhrách v řadě ztratili body v Udine. V utkání 27. kola italské ligy tam prohrávali, po gólu Bonucciho ovšem vybojovali remízu 1:1. Na čele tabulky mají i přes...  celý článek

Schick naskočil z lavičky a dal gól i Zemanovu týmu, Neapol i Milán slaví

4.3.2017  16:55, aktualizováno  22:49
Fotbalový útočník Patrik Schick se trefil po šesti minutách na hřišti a Sampdoria Janov zdolala Pescaru 3:1. Schick dal už sedmý gól v sezoně, z toho šestý jako střídající hráč, čímž se nemůže...  celý článek

Schick a Krejčí byli u remíz svých týmů, Pescara pod Zemanem prohrála

26.2.2017  14:32, aktualizováno  22:50
Fotbalisté Sampdorie Janov s českým útočníkem Patrikem Schickem vybojovali ve 26. kole italské ligy bod za remízu 1:1 v Palermu. Stejným skóre skončil i duel mezi Janovem a Boloňou, za kterou...  celý článek

Suverénní Juventus opět vyhrál, naopak Neapol padla poprvé od října

25.2.2017  19:56, aktualizováno  22:36
Čtrnáct zápasů a dost. Fotbalisté Neapole prohráli v 26. kole italské ligy na domácím hřišti s Bergamem 0:2, přestože soupeř většinu druhého poločasu dohrával v oslabení. Žádné problémy s...  celý článek

Boloňa s Krejčím opět prohrála, Pescara pod Zemanem zvítězila 5:0

19.2.2017  14:33, aktualizováno  22:54
Fotbalistům Boloni se v únoru nedaří. Ve 25. kole italské ligy před vlastními fanoušky podlehli Interu 0:1. Český záložník Ladislav Krejčí odehrál celý zápas, který v 81. minutě rozhodl...  celý článek

Juventus slaví šestou výhru za sebou, odneslo to Palermo

17.2.2017  23:06, aktualizováno  18.2 22:38
Fotbalisté Juventusu pošesté za sebou v italské lize zvítězili. Osmnáctý celek tabulky Palermo porazili jednoznačně 4:1 a v čele mají desetibodový náskok před AS Řím.   celý článek

Juventus a AS Řím slaví, Schick pomohl gólem k výhře nad Boloňou

12.2.2017  14:23, aktualizováno  22:49
Fotbalisté Juventusu zdolali ve 24. kole italské ligy Cagliari 2:0 mají na čele tabulky sedmibodový náskok. AS Řím porazil stejným skóre Crotone a přeskočili Neapol na druhém místě tabulky....  celý článek

Udinese prohrálo s Fiorentinou, záložník Jankto odehrál první poločas

11.2.2017  22:45
Fotbalisté Udinese prohráli v jediném sobotním utkání italské ligy na hřišti Fiorentiny 0:3. Český záložník Jakub Jankto znovu nechyběl v základní sestavě, ale do druhého poločasu už...  celý článek

Juventus vyhrál v Crotone a vede italskou ligu už o sedm bodů

8.2.2017  20:28, aktualizováno  22:48
Fotbalisté Juventusu zvítězili v dohrávaném utkání 18. kola italské ligy na hřišti předposledního Crotone 2:0. Po čtvrté výhře v řadě zvýšili úřadující mistři náskok v čele tabulky před druhým...  celý článek

Z fotbalisty diskžokejem. Rebel Cissé kvůli zdraví vzdal pokus o comeback

7.2.2017  16:59
Snažil se o comeback, ale nakonec zjistil, že bude rozumnější fotbalovou kariéru v pětatřiceti letech ukončit. Djibril Cissé, bývalý francouzský reprezentant, který válel třeba za Liverpool, se...  celý článek

Sampdoria se Schickem oloupila na San Siru AC Milán. Juventus vyhrál

5.2.2017  14:30, aktualizováno  22:37
Před týdnem porazili na domácím hřišti AS Řím, tentokrát potvrdili fotbalisté Sampdorie Janov výbornou formu proti AC Milán. Na jeho hřišti vyhráli v nedělním utkání 23. kola italské ligy se...  celý článek

Sedm gólů, dva hattricky. Boloňa s Krejčím schytala výprask od Neapole

4.2.2017  22:45, aktualizováno  22:56
Tři góly od Marka Hamšíka, tři od Driese Mertense. Navrch ještě jedna branka. Fotbalisté Boloni prohráli ve 23. kole italské ligy s Neapolí 1:7, která si tak vylepšila klubový rekord v počtu...  celý článek

Inter porazil Lazio 3:0 a v italské lize vyhrál potřetí za sebou

21.12.2016  23:07
Fotbalisté Interu Milán v 18. kole italské ligy doma porazili Lazio Řím 3:0 a připsali si třetí výhru za sebou. Trenérovi Stefanu Piolimu tak výborně vyšel souboj s bývalým klubem.  celý článek

Mertens opět pomohl Neapoli hattrickem, Krejčí i Schick dali gól

18.12.2016  14:25, aktualizováno  22:52
Útočník Neapole Dries Mertens dal hattrick ve druhém zápase v řadě. Tentokrát pomohl k vítězství nad Turínem 5:3, tři góly nasázel za pouhých devět minut a v závěru zápasu se trefil ještě...  celý článek

Juventus porazil AS Řím a na čele tabulky má už sedmibodový náskok

17.12.2016  22:40
Fotbalisté Juventusu zůstávají na domácím trávníku stoprocentní. V očekávaném šlágru 17. kola si poradili s AS Řím a na prvním místě tabulky Serie A už mají sedmibodový náskok. O těsném...  celý článek

Dohrávku zářijového zápasu italské ligy zvládl lépe domácí Janov

15.12.2016  21:56
Fotbalisté Janova zdolali v dohrávce 3. kola italské ligy Fiorentinu 1:0, v tabulce poskočili na desáté místo.  celý článek

Neapol smetla Cagliari pěti góly, turínské derby rozhodl Higuaín

11.12.2016  14:24, aktualizováno  22:40
Neapol deklasovala Cagliari 5:0 a posunula se na čtvrté místo italské fotbalové ligy. V duelu 16. kola zazářil belgický útočník Dries Mertens, jenž se na vysokém vítězství podílel hattrickem. ...  celý článek

Schick dal za Sampdorii další gól, porážce s Laziem však nezabránil

10.12.2016  22:51
Český fotbalový útočník Patrik Schick dal v dresu Sampdorie Janov gól i ve třetím soutěžním utkání v řadě. V zápase 16. kola italské ligy snížil v předposlední minutě proti Laziu Řím na 1:2.   celý článek

Sparťan Holek před Interem: Můžeme se nazvat postrachem italských týmů

8.12.2016  8:28
Milán (Od našeho zpravodaje) Na italské týmy to fotbalisté Sparty v roce 2016 umí. Na jaře v osmifinále Evropské ligy vyřídili Lazio Řím, teď přijeli úplně bez nervů do Milána, kde ve čtvrtek večer zakončí základní skupinu...  celý článek

Schick šel do hry v nastavení a stihl gól. Sampdorii pojistil vítězství

3.12.2016  22:51, aktualizováno  5.12 23:22
Do výborné formy se v Itálii dostává útočník fotbalové reprezentace Patrik Schick. Na konci listopadu pomohl dvěma brankami k pohárové výhře Sampdorie Janov nad Cagliari, v nedělním ligovém...  celý článek

Inter před pohárovým utkáním se Spartou hladce prohrál v Neapoli

2.12.2016  22:48, aktualizováno  22:59
Fotbalisté Interu Milán prohráli v předehrávce 15. kola italské ligy v Neapoli 0:3 a před čtvrtečním utkáním Evropské ligy se Spartou zůstali na osmém místě. Neapol o vítězství rozhodla dvěma...  celý článek

Janov zaskočil Juventus, Jankto s Krejčím nezabránili porážkám

27.11.2016  16:59, aktualizováno  28.11 23:10
Fotbalisté Janova vedli nad Juventusem už o půli 3:0 a ve 14. kole italské ligy nakonec zvítězili 3:1. Dvěma góly se blýskl Giovanni Simeone, syn trenéra Atlétika Madrid Diega Simeoneho....  celý článek

AC Milán jasně vyhrál v Empoli a posunul se na druhé místo italské ligy

26.11.2016  22:43
O vítězství v milánském derby přišli fotbalisté AC v minulém kole až v závěru. Na hřišti Empoli však ve 14. kole soutěže naplnili papírové předpoklady a vyhráli 3:1. V tabulce přeskočili AS Řím...  celý článek

AC Milán v městském derby remizoval s Interem, Schick a Krejčí slaví

20.11.2016  14:35, aktualizováno  22:47
Fotbalisté AC Milán poskočili na třetí místo italské ligy poté, co na San Siru remizovali s městským rivalem Interem 2:2. Na famózním obratu skóre v utkání Sampdorie Janov se Sassuolem se...  celý článek

Juventus porazil Pescaru a zvýšil náskok na čele, Neapol zdolala Udine

19.11.2016  20:13, aktualizováno  22:59
Fotbalisté Juventusu Turín zvítězili ve 13. kole italské ligy nad Pescarou 3:0 a mají na prvním místě neúplné tabulky sedmibodový náskok na AS Řím. Neapol vyhrála na hřišti Udine 2:1 a posunula...  celý článek

Juventus zdolal Chievo, AS Řím porazil Boloňu s Krejčím a je druhý

6.11.2016  17:22, aktualizováno  23:01
Fotbalisté Juventusu Turín zvládli duel s Chievem Verona a ve 12. kole italské ligy vyhráli 2:1. Tři body za stejný výsledek bere i AC Milán, který si poradil s Palermem. AS Řím zdolal díky...  celý článek

Sparta: síla soka velká, atraktivita nižší, důležitost zápasu mimořádná

2.11.2016  17:35
Pro fanoušky sparťanských fotbalistů je to sice nejméně atraktivní zápas ve skupině Evropské ligy, ale může jim přinést obrovskou radost. Pokud Sparta ve čtvrtek na Letné porazí izraelský tým...  celý článek

Jankto se v italské lize podílel na gólu Udine, ale výhry se nedočkal

31.10.2016  21:04, aktualizováno  23:04
Než vystřídal, zahrál si 74 minut a po jeho rohu padl gól. Hřiště Jakub Jankto opouštěl ve chvíli, když jeho Udine vedlo 2:1. Vítěznou oslavu si však český mladík v 11. kole italské fotbalové...  celý článek

AC Milán stoupl na třetí místo, Sampdoria bez Schicka porazila Inter

30.10.2016  17:14, aktualizováno  22:38
Fotbalisté AC Milán jsou po jedenáctém kole italské ligy na třetím místě s pětibodovu ztrátou na první Juventus. Tomu se v neděli nepřiblížilo římské AS, které jen remizovalo na hřišti Empoli....  celý článek

Higuaín rozhodl šlágr Juventusu s Neapolí, ale neradoval se. Boloňa tápe

29.10.2016  19:53, aktualizováno  22:39
Argentinský útočník Gonzalo Higuaín rozhodl očekávaný souboj italských velkoklubů Juventusu a Neapole, vítěznou branku proti svému bývalému klubu neslavil. K oslavám nemají žádný důvod v Boloni,...  celý článek

AC Milán po výhře nad Juventusem schytal tříbrankovou porážku v Janově

25.10.2016  23:25
Fotbalisté AC Milán utrpěli v předehrávce 10. kola italské ligy debakl 0:3 na hřišti FC Janov. Místo alespoň dočasného posunu do čela tabulky teď mohou svěřenci Vincenza Montelly ve středu...  celý článek

Inter opět padl, Fiorentina dala pět gólů. AS Řím porazil Palermo

23.10.2016  17:17, aktualizováno  22:58
Fotbalisté Interu Milán potřetí za sebou v italské lize prohráli. Soupeř Sparty z Evropské ligy nestačil v 9. kole na Bergamo. Fiorentina zdolala Cagliari 5:3, čtyři branky dala v první půli. AS...  celý článek

AC Milán porazil ve šlágru Juventus, rozhodl osmnáctiletý Locatelli

22.10.2016  23:01, aktualizováno  23.10 14:35
Fotbalisté AC Milán stáhli náskok Juventusu na čele tabulky italské ligy na tři body. V 10. kole zvítězili 1:0, jedinou branku utkání vstřelil teprve osmnáctiletý Manuel Locatelli. Juventusu ale...  celý článek

Jankto dal první gól v italské lize Buffonovi. Jeho tým ale prohrál

15.10.2016  17:03, aktualizováno  17.10 23:01
Český záložník Jakub Jankto vstřelil svůj první gól v italské lize. Na hřišti Juventusu poslal Udine do vedení, jeho tým však nakonec obhájci titulu podlehl 1:2. Juventus vede ligu o pět bodů...  celý článek

Juventus porazil Empoli, Krejčí se Schickem hráli za Boloňu a Sampdorii

2.10.2016  14:31, aktualizováno  23:07
Za sedm zápasů v dresu Juventusu nasázel Gonzalo Higuaín šest branek. Poslední dvě v sedmém kole italské ligy do sítě Empoli, které fotbalisté Juventusu zdolali 3:0 a zůstanou i nadále v čele...  celý článek

Immobile sestřelil dvěma góly Udinese, za které opět nastoupil Jankto

1.10.2016  22:40
Fotbalistům Udinese se nepovedl domácí zápas proti Laziu a už čtyřikrát po sobě v lize nevyhrál. Utkání sedmého kola italské ligy rozhodl útočník Ciro Immobile, jenž vstřelil dvě branky, další...  celý článek

Krejčí i Jankto hráli v italské lize, Totti dal svůj 250. gól

25.9.2016  15:31, aktualizováno  22:43
Ani jubilejní 250. branka Francesca Tottiho v italské lize nezabránila porážce AS Řím v Turíně. V nedělním programu italské ligy nastoupili v základních sestavách dva Češi. Ladislav Krejčí byl u...  celý článek

Juventus udolal díky vlastňáku Palermo, Hamšík pomohl k výhře Neapole

24.9.2016  19:59
Podruhé za sebou zvítězili v italské lize fotbalisté Juventusu. V šestém kole porazili venku Palermo, za které si dal vlastní gól po střele Daniho Alvese obránce Edoardo Goldaniga. Juventus vede...  celý článek

AC Milán přehrál římské Lazio díky gólům Baccy a Nianga

20.9.2016  22:58
Fotbalisté AC Milán porazili v italské lize Lazio 2:0 a v tabulce se posunuli na třetí místo. V první půli skóroval Bacca, Niang pak proměnil penaltu  celý článek

Inter ovládl šlágr s Juventusem, Boloňa s Krejčím padla v Neapoli

17.9.2016  22:15, aktualizováno  18.9 23:02
Fotbalisté Juventusu Turín se do čela italské ligy prozatím nevrátí. Prohráli totiž 1:2 s Interem Milán, soupeřem pražské Sparty ve skupině Evropské ligy. Boloňa i s Ladislavem Krejčím v sestavě...  celý článek

Karabach - Liberec 2:2, hosté dvakrát vedli, o výhru přišli v nastavení

15.9.2016  16:30, aktualizováno  18:56
Dali nejrychlejší gól v historii Evropské ligy, dvakrát vedli, přesto liberečtí fotbalisté v úvodním duelu základní fáze na hřišti Karabachu remizovali 2:2. Domácí vyrovnali ve třetí minutě...  celý článek