Spartak Moskva

Žena, která přestřílela všechny a donutila k poklonám Bryanta i Jamese

20.6.2017  10:58
Tady se sluší smeknout a zatleskat: nejlepší střelkyní historie WNBA se stala Diana Taurasiová. 35letá čtyřnásobná olympijská šampionka a hráčka, kterou uznává celý její sport - včetně megastar...  celý článek

Celtic ovládl ligu bez jediné porážky, Rozehnal si dal vlastní gól

21.5.2017  20:47, aktualizováno  21:06
Fotbalisté Celticu Glasgow zvítězili 2:0 nad Hearts a stali se prvním týmem skotské ligy od konce 19. století, který prošel sezonou bez porážky. Naposledy se to podařilo městským rivalům Rangers...  celý článek

Benfica opět vládcem Portugalska, v Nizozemsku slaví Feyenoord

13.5.2017  22:03, aktualizováno  14.5 23:19
Benfica Lisabon získala počtvrté za sebou titul v portugalské fotbalové lize. Rozhodla o tom vysokou výhrou 5:0 v předposledním kole nad čtvrtým Guimaraesem. Druhé FC Porto ztrácí se dvěma...  celý článek

Rozehnal se trefil v Belgii a rozhodl o vítězství Ostende

6.5.2017  20:27, aktualizováno  8.5 21:00
Obránce David Rozehnal vstřelil vítězný gól fotbalistů Ostende v sedmém kole skupiny o titul v belgické lize. Jeho tým porazil 4:3 Gent. Šestatřicetiletý bývalý reprezentant zaznamenal druhou...  celý článek

Jak jste hodnotili hráče po Kanadě? Nejlepší Radil, zklamal Červenka

6.5.2017  14:00
Kdo si proti Kanadě vedl dobře a kdo naopak propadl? České hokejisty jste po úvodním utkání na mistrovství světa podrobili školnímu známkování. Suverénního jedničkáře Jandačova třída neměla,...  celý článek

Útočníka Holíka nepustí na hokejové MS zranění, nahradil ho Kubalík

3.5.2017  9:01, aktualizováno  16:49
Zlínský útočník Petr Holík vypadl kvůli zranění z nominace českých hokejistů na světový šampionát ve Francii a Německu. V sedmadvacetičlenném kádru jej nahradil Dominik Kubalík z Plzně.  celý článek

Vaclík a Suchý slaví s Basilejí znovu titul, Čelůstka nahrál na dva góly

28.4.2017  22:48, aktualizováno  30.4 23:21
Obránce Marek Suchý a brankář Tomáš Vaclík slaví s fotbalisty Basileje obhajobu titulu ve švýcarské lize. Nedostižný náskok mají šest kol před koncem díky výhře 2:1 v Lucernu. Basilej je domácím...  celý článek

Brighton prohrál po shodných vlastních brankách, Newcastle postupuje

22.4.2017  11:22, aktualizováno  24.4 22:53
Fotbalisté Brightonu, kteří si v minulém kole druhé anglické ligy zajistili postup, prohráli páteční zápas v Norwichi 0:2 dvěma vlastními góly brankáře Davida Stockdalea. V 18. i v 39. minutě se...  celý článek

Pudila zvolili hráčem zápasu s Newcastlem, nahrál na vítězný gól

8.4.2017  22:10, aktualizováno  10.4 18:26
Obránce Daniel Pudil přispěl asistencí k výhře fotbalistů Sheffieldu Wednesday 2:1 v druhé anglické lize nad Newcastlem a byl zvolen hráčem zápasu.  celý článek

Vydra vystřelil výhru nad QPR, Celtic má s předstihem šestý titul v řadě

31.3.2017  23:02, aktualizováno  2.4 21:37
Gól Matěje Vydry zajistil fotbalistům Derby County v druhé anglické lize vítězství 1:0 nad Queen's Park Rangers. Český reprezentační útočník dorazil v 70. minutě do sítě střelu Toma Ince a...  celý článek

Vydra se znovu trefil za Derby, které remizovalo v Nottinghamu

18.3.2017  16:44, aktualizováno  19.3 23:17
Druhá branka ve třech zápasech - taková je aktuální vizitka Matěje Vydry v dresu Derby County. Gól českého útočníka ale na vítězství nestačil, Derby remizovalo na hřišti Nottinghamu Forest ve...  celý článek

Do přípravy hokejové reprezentace před MS se zapojí i tři nováčci

13.3.2017  15:58
Šestnáct hráčů včetně tří nováčků - brankáře Patrika Bartošáka, obránce Libora Šuláka a útočníka Pavla Musila - pozval trenér hokejové reprezentace Josef Jandač do přípravy před mistrovstvím...  celý článek

Procházka nahrál v Turecku na gól a pomohl Osmanlisporu k remíze

11.3.2017  19:42, aktualizováno  13.3 21:11
Fotbalový obránce Václav Procházka výrazně přispěl k remíze Osmanlisporu - v 85. minutě nahrál Aminu Umarovi na vyrovnávací trefu. Utkání s Bursasporem skončilo 1:1, Osmanlispor je v turecké...  celý článek

Problémovou ubytovnu vlastní i město. Po petici dalo nájemci výpověď

10.3.2017  16:12
Když loni v prosinci dorazila na havlíčkobrodskou radnici petice namířená proti ubytovnám podpořená podpisy devíti stovek obyvatel, řada lidí ve vedení úřadu se hned chytila za hlavu. Jedna z...  celý článek

Pastrňák vede pořadí Zlaté hokejky, rekordman Jágr je šestý

8.3.2017  10:29, aktualizováno  11:14
David Pastrňák, momentálně nejproduktivnější Čech v NHL, se může stát nejmladším vítězem Zlaté hokejky. 20letý útočník klubu Boston Bruins se totiž po první části hlasovaní trenérů a novinářů...  celý článek

Jablonský se trefil v Bulharsku a zajistil výhru v derby nad CSKA Sofia

4.3.2017  21:14, aktualizováno  5.3 20:34
Český fotbalista David Jablonský zařídil premiérovým gólem v bulharské lize důležitou výhru Levski Sofia 2:1 v městském derby s CSKA. Tým Levski uspěl na jaře poprvé po třech předchozích...  celý článek

Skok nadějného Liberijce: z dorostu Karviné míří do Spartaku Moskva

24.2.2017  15:45
Za áčko fotbalové Karviné neodehrál v lize ani minutu, přesto vzbudil zájem v zahraničí. A teď se osmnáctiletý liberijský útočník Sylvanus Nimely zřejmě dočká velkého přestupu - brzy by měl...  celý článek

Magnitogorsk na závěr KHL vyhrál 1:0, Kovář svůj rekord neohrozil

17.2.2017  18:15, aktualizováno  22:34
Hokejisté Magnitogorsku zakončili základní část Kontinentální ligy výhrou 1:0 po samostatných nájezdech nad Čeljabinskem.   celý článek

Dva Poláškovy góly k vítězství nestačily. Do play-off KHL jde Jokerit

16.2.2017  18:40, aktualizováno  22:11
Český obránce Adam Polášek se dvakrát trefil v utkání Kontinentální hokejové ligy, ale jeho Novosibirsk podlehl 2:3 v prodloužení v Chanty Mansijsku. V dresu Jekatěrinburgu skóroval útočník Petr...  celý článek

16.2.2017  17:00
Rostov (Od našich zpravodajů) Většina sparťanských fotbalistů by asi uvítala soupeře odjinud, Radoslav Kováč se ale do Ruska těšil. Bývalý stoper, který od léta ve Spartě plní roli sportovního manažera, si velkou zemi...  celý článek

Leicester na Donu? Místo krachu potkala podceňovaný ruský klub sláva

16.2.2017  11:29
Rostov na Donu (Od našeho zpravodaje) Z letadla viděli řeku Don pokrytou ledem, a když vyšli ven, ofoukl je mrazivý vítr. Sparťanští fotbalisté už po příletu do Rostova narazili na tuhou ruskou zimu a ve čtvrtek během zápasu...  celý článek

Francouz vychytal Čeljabinsku v KHL výhru nad obhájci titulu

15.2.2017  18:00, aktualizováno  22:09
Pavel Francouz zneškodnil v utkání Kontinentální hokejové ligy 24 střel Magnitogorsku a pomohl Čeljabinsku k výhře 2:1 nad již jistým vítězem Východní konference. Tým českého gólmana uspěl...  celý článek

Sobotka pomohl k výhře gólem s nápovědou, Horák se trefil dvakrát

14.2.2017  20:52, aktualizováno  22:11
Vladimír Sobotka vstřelil v Kontinentální hokejové lize „utajený“ gól, který rozhodčí uznali až na výzvu kolegy od videa. Omsku jím český reprezentant pomohl k vítězství 3:2 v prodloužení na...  celý článek

Radil sní o mistrovství světa. A z dálky kvituje změny v Pardubicích

9.2.2017  10:26
Hokejový útočník Lukáš Radil prožije stejně jako loni se Spartakem Moskva v Kontinentální lize brzký konec sezony, ale sám v ní má ještě velký cíl. Šestadvacetiletý pardubický odchovanec si chce...  celý článek

Výhru Čeljabinsku vystřelil Novotný, Francouz udržel nulu

3.2.2017  18:18
Duel českých brankářů v Kontinentální hokejové lize vyzněl lépe pro Pavla Francouze z Čeljabinsku, který v utkání proti Čerepovci udržel čisté konto a vychytal výhru 1:0. Jediným střelcem, který...  celý článek

Furch pomohl Omsku zastavit bídnou sérii. Vychytal výhru nad Kunlunem

2.2.2017  16:58
Po čtyřech porážkách konečně vítězství. Hokejisté Omsku se v KHL vymanili z nepříznivých výsledků a zdolali Kunlun Red Star 3:1. Výborným výkonem k tomu pomohl Dominik Furch.   celý článek

Novotný rozhodl o výhře Čeljabinsku, brankář Francouz má asistenci

1.2.2017  18:33
Hokejový útočník Jiří Novotný po zranění nabírá formu. V Kontinentální lize rozhodl gólem o výhře Čeljabinsku 4:3 nad CSKA Moskva.   celý článek

Radil přihrál na gól, Spartak Moskva přesto v lednu pojedenácté padl

30.1.2017  19:48
Reprezentační útočník Lukáš Radil asistoval u jediné branky Spartaku Moskva v utkání Kontinentální hokejové ligy, v němž tým z ruské metropole prohrál 1:5 v Nižním Novgorodu. Spartak,...  celý článek

Kovář dvakrát asistoval, Magnitogorsk v repríze finále KHL získal bod

29.1.2017  18:55
Hokejisté Magnitogorsku v repríze loňského finále play-off Kontinentální ligy podlehli na ledě CSKA Moskva 3:4 v prodloužení. Alespoň bod pomohl obhájcům Gagarinova poháru získat i útočník Jan...  celý článek

Góly Sekáče a Jordána pomohly Kazani v KHL k vysoké výhře

27.1.2017  21:43, aktualizováno  23:33
Útočník Jiří Sekáč a obránce Michal Jordán skórovali v utkání Kontinentální hokejové ligy a pomohli Kazani k výraznému vítězství 6:1 nad Novokuzněckem. Góly českých hráčů dělilo v druhé třetině...  celý článek

Obránce Kolář vstřelil v KHL devátý gól v sezoně a přidal i asistenci

26.1.2017  15:09, aktualizováno  21:29
Obránce Jan Kolář pomohl svým devátým gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy k výhře Chabarovsku 4:2 nad Záhřebem. Člen vítězného výběru Černyševovy divize z nedělního Utkání hvězd KHL si...  celý článek

Kašpar pomohl dvěma brankami k vítězství Dynama Moskva nad Ufou

25.1.2017  20:43
Český útočník Lukáš Kašpar v Kontinentální hokejové lize dvakrát skóroval při vítězství Dynama Moskva 6:2 nad Ufou. Mistr světa z roku 2010 si připsal dva body v druhém zápase za sebou, poté co...  celý článek

Vopelka druhým gólem v sezoně rozhodl v KHL o výhře Slovanu

24.1.2017  13:48, aktualizováno  22:19
Český útočník Lukáš Vopelka rozhodl svým druhým gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy o výhře Slovanu Bratislava 2:1 v Chabarovsku. Svěřenci trenéra Miloše Říhy si tak na Dálném východě...  celý článek

Kašparovo obrození pokračuje, Dynamu Moskva pomohl gólem a přihrávkou

23.1.2017  21:20
Útočník Lukáš Kašpar pomohl v Kontinentální hokejové lize gólem a přihrávkou k vysokému vítězství Dynama Moskva 6:2 nad Čeljabinskem. Jedenatřicetiletý mistr světa z roku 2010 si vylepšil...  celý článek

V Utkání hvězd Kontinentální ligy se představí čtyři čeští hokejisté

20.1.2017  14:23
Čtyři čeští hokejisté se zapojí o víkendu na Utkání hvězd Kontinentální hokejové ligy v Ufě. Už potřetí se exhibice zúčastní útočník Jan Kovář z Magnitogorsku a v premiéře pak brankář Pavel...  celý článek

Mozjakin vylepšil střelecký rekord KHL, Kovář měl dvě asistence

19.1.2017  18:09, aktualizováno  20:35
Sergej Mozjakin z Magnitogorsku vylepšil střelecký rekord Kontinentální hokejové ligy. K vítězství 4:2 nad Omskem přispěl kapitán obhájců Gagarinova poháru 37. gólem v sezoně, čímž překonal o...  celý článek

Tři Češi se v KHL zapsali mezi střelce, Sobotka šlágr nedohrál

18.1.2017  18:16, aktualizováno  20:54
Tři čeští hokejisté se zapsali mezi střelce v utkání KHL mezi Kazaní a Ufou, jež skončilo vítězstvím domácího týmu Ak Bars 6:5 v prodloužení. Za Kazaň skórovali Jiří Sekáč a Michal Jordán, v...  celý článek

Omsk postoupil do play-off KHL, rozhodla prohra Jekatěrinburgu

17.1.2017  18:19, aktualizováno  23:01
Hokejisté Omsku se stali pátým jistým účastníkem play-off Kontinentální ligy. Rozhodla o tom porážka Jekatěrinburgu na ledě Čeljabinsku 0:1 v prodloužení.  celý článek

Novotný v KHL poprvé po mononukleóze skóroval, trefil se i Radil

15.1.2017  15:56, aktualizováno  21:40
Kvůli zdravotním trablům přišel o úvodní část sezony, teď už je Jiří Novotný zpátky a dočkal se i prvního gólu, kterým v hokejové KHL pomohl Čeljabinsku k vítězství. Traktor po třech porážkách...  celý článek

Baldajevova premiéra v extralize: Fanoušci? Kam se hrabe KHL

14.1.2017  14:50
Žádný trénink, ale rovnou ostrý zápas. Nová akvizice karlovarské defenzivy Viktor Baldajev rozhodně neměla nejjednodušší podmínky pro svůj první start v extralize. Proti Spartě nastoupil jako...  celý článek

Obránce Kolář v KHL skóroval po třech měsících

14.1.2017  13:31, aktualizováno  22:22
Jan Kolář potvrdil pozici nejlépe střílejícího českého obránce v KHL a osmým gólem v sezoně pomohl hokejistům Chabarovsku k vítězství 5:0 nad Dinamem Riga. Na gól, kterým ve 47. minutě z...  celý článek

Filippi přispěl k výhře Magnitogorsku, Mozjakin vyrovnal rekord

13.1.2017  18:19, aktualizováno  21:46
ČEský útočník Tomáš Filippi pomohl svým sedmým gólem v této sezoně KHL k výhře hokejistů Magnitogorsku nad Spartakem Moskva 6:3.   celý článek

Góly Sobotky a Kováře k výhrám jejich klubů v KHL nepomohly

11.1.2017  19:46, aktualizováno  21:43
Český útočník Vladimír Sobotka byl sice u všech tří branek hokejistů Omsku v zápase KHL s Petrohradem, ale jeho aktivita hostům k výhře nepomohla. Předloňský mistr doma zvítězil 5:3 a po čtvrté...  celý článek

Mertl gólem zahájil obrat a Ufa v KHL porazila moskevský Spartak

10.1.2017  18:17
Útočník Tomáš Mertl zahájil gólem obrat průběhu duelu Kontinentální hokejové ligy, v němž Ufa na domácím ledě nakonec zdolala Spartak Moskva 5:3. Český hráč v první minutě druhé třetiny snížil...  celý článek

Buchtele čekal na gól od října, teď pomohl Jekatěrinburgu k výhře

8.1.2017  17:26, aktualizováno  21:29
Jan Buchtele z Jekatěrinburgu pomohl svým prvním gólem v Kontinentální hokejové lize od října k výhře 4:3 nad Spartakem Moskva. Na vítězné brance Avtomobilistu se podílel asistencí další český...  celý článek

Kovář se zase trefil a pomohl Magnitogorsku k další venkovní výhře

7.1.2017  18:01, aktualizováno  18:46
Nejproduktivnější český hokejista v KHL Jan Kovář načal v utkání v Kazani svou třetí desítku gólů v sezoně a pomohl Magnitogorsku k výhře 2:0. Dva dny poté, co jedinou brankou rozhodl o...  celý článek

Kovář dvacátou trefou v sezoně zařídil v KHL výhru Magnitogorsku

5.1.2017  15:39
Gól útočníka Jana Kováře rozhodl devatenáct vteřin před koncem zápasu KHL o vítězství Magnitogorsku 1:0 na ledě hokejistů Nižněkamsku. Nejlepší český střelec v soutěži se trefil podvacáté v...  celý článek

Horák v KHL pálí, dalším gólem pomohl Podolsku k výhře. Zářil i Sekáč

3.1.2017  14:38
Český útočník Roman Horák pomohl v KHL pátým gólem z posledních pěti zápasů a navíc asistencí k vítězství Podolsku 4:3 na ledě Novokuzněcku. Pětadvacetiletý útočník je s 11 brankami třetím...  celý článek

Kovář skóroval a mezi střelci KHL je třetí, Sekáč se blýskl dvěma body

29.12.2016  21:49
Ve šlágru KHL se ukázali čeští hokejisté: Jan Kovář pomohl trefou k výhře Magnitogorsku na ledě Ufy 5:3, Tomáš Filippi si v dresu vítězů připsal dvě nahrávky. Metallurg si aktuálně s 93 body...  celý článek

Radilův gól nasměroval hokejisty Spartaku Moskva k vítězství v Soči

28.12.2016  20:48, aktualizováno  22:17
Gól Lukáše Radila nasměroval hokejisty Spartaku Moskva v Kontinentální lize k vítězství 4:1 v Soči. Český reprezentační útočník v 23. minutě v přesilovce otevřel skóre tečí střely od modré čáry...  celý článek