Sassuolo Calcio

Boloňa s Krejčím opět prohrála, Pescara pod Zemanem zvítězila 5:0

19.2.2017  14:33, aktualizováno  22:54
Fotbalistům Boloni se v únoru nedaří. Ve 25. kole italské ligy před vlastními fanoušky podlehli Interu 0:1. Český záložník Ladislav Krejčí odehrál celý zápas, který v 81. minutě rozhodl...  celý článek

Juventus slaví šestou výhru za sebou, odneslo to Palermo

17.2.2017  23:06, aktualizováno  18.2 22:38
Fotbalisté Juventusu pošesté za sebou v italské lize zvítězili. Osmnáctý celek tabulky Palermo porazili jednoznačně 4:1 a v čele mají desetibodový náskok před AS Řím.   celý článek

Juventus a AS Řím slaví, Schick pomohl gólem k výhře nad Boloňou

12.2.2017  14:23, aktualizováno  22:49
Fotbalisté Juventusu zdolali ve 24. kole italské ligy Cagliari 2:0 mají na čele tabulky sedmibodový náskok. AS Řím porazil stejným skóre Crotone a přeskočili Neapol na druhém místě tabulky....  celý článek

Udinese prohrálo s Fiorentinou, záložník Jankto odehrál první poločas

11.2.2017  22:45
Fotbalisté Udinese prohráli v jediném sobotním utkání italské ligy na hřišti Fiorentiny 0:3. Český záložník Jakub Jankto znovu nechyběl v základní sestavě, ale do druhého poločasu už...  celý článek

Juventus vyhrál v Crotone a vede italskou ligu už o sedm bodů

8.2.2017  20:28, aktualizováno  22:48
Fotbalisté Juventusu zvítězili v dohrávaném utkání 18. kola italské ligy na hřišti předposledního Crotone 2:0. Po čtvrté výhře v řadě zvýšili úřadující mistři náskok v čele tabulky před druhým...  celý článek

Sampdoria se Schickem oloupila na San Siru AC Milán. Juventus vyhrál

5.2.2017  14:30, aktualizováno  22:37
Před týdnem porazili na domácím hřišti AS Řím, tentokrát potvrdili fotbalisté Sampdorie Janov výbornou formu proti AC Milán. Na jeho hřišti vyhráli v nedělním utkání 23. kola italské ligy se...  celý článek

Sedm gólů, dva hattricky. Boloňa s Krejčím schytala výprask od Neapole

4.2.2017  22:45, aktualizováno  22:56
Tři góly od Marka Hamšíka, tři od Driese Mertense. Navrch ještě jedna branka. Fotbalisté Boloni prohráli ve 23. kole italské ligy s Neapolí 1:7, která si tak vylepšila klubový rekord v počtu...  celý článek

Schickovi na gól stačily dvě minuty, Krejčí potřetí v řadě asistoval

29.1.2017  17:02, aktualizováno  23:01
Čeští fotbalisté zažili v italské lize úspěšnou neděli. Patrik Schick i Jakub Jankto se radovali z výher, Ladislav Krejčí s Boloňou nakonec brali bod. Krejčí se přitom potřetí za sebou podílel...  celý článek

Inter porazil Pescaru a posunul se na čtvrté místo před Lazio

28.1.2017  20:12, aktualizováno  22:52
Fotbalisté Interu Milán zdolali ve 22. kole italské ligy poslední Pescaru jasně 3:0 a po sedmé výhře za sebou se v tabulce posunuli na čtvrté místo před Lazio. Římané i přes velkou střeleckou...  celý článek

Krejčí z Boloni má další asistenci, Juventus se vrátil na vítěznou vlnu

22.1.2017  14:22, aktualizováno  22:38
Ladislav Krejčí ve druhém ligovém utkání po sobě pomohl Boloni k vítězství 1:0. V zápase 21. kola proti Turínu opět asistoval u jediného gólu Blerima Džemailiho. Týden starou porážku odčinil v...  celý článek

Neapol porazila ve šlágru AC Milán, rozhodl báječný start do zápasu

21.1.2017  22:51
V šesté minutě první gól, o tři minuty později druhý. Fotbalistům Neapole vyšel úvod zápasu s AC Milán parádně a díky brankám Lorenza Insigneho a Josého Callejóna nakonec ve 21. kole italské...  celý článek

Janktův gól proti Interu na body nestačil, favorité nezaváhali

8.1.2017  14:29, aktualizováno  22:49
Dvacetiletý záložník Jakub Jankto vstřelil v dresu Udine druhou ligovou branku. Ranou ze sedmnácté minuty otevřel skóre zápasu 19. kola italské Serie A, z vítězství 2:1 se ale radují fotbalisté...  celý článek

Schick se po čtyřech zápasech neprosadil a Sampdoria jen remizovala

22.12.2016  23:28
Fotbalový útočník Patrik Schick ze Sampdorie Janov vyšel poprvé po čtyřech zápasech gólově naprázdno a jeho tým hrál v 18. kole italské ligy s Udine bez branek. Neapol po třech výhrách za sebou...  celý článek

Juventus porazil AS Řím a na čele tabulky má už sedmibodový náskok

17.12.2016  22:40
Fotbalisté Juventusu zůstávají na domácím trávníku stoprocentní. V očekávaném šlágru 17. kola si poradili s AS Řím a na prvním místě tabulky Serie A už mají sedmibodový náskok. O těsném...  celý článek

Sen i noční můra. Devatenáctiletý bažant vyprášil AC Milán čtyřmi góly

13.1.2014  10:29
Ještě nikdy se nestalo, aby v italské lize nastřílel čtyři góly tak mladý kluk. Ještě nikdy se nestalo, aby v italské lize někdo potupil čtyřmi góly AC Milán. Devatenáctiletý Domenico Berardi z...  celý článek