Ryan O’Reilly

Hipster mezi hokejovými mantinely. Ryan O’Reilly, smutný lídr Kanady

22.5.2017  10:59
Tvář zarostlá hustým vousem, mezi zuby zlověstná mezera. Hokejový útočník Ryan O’Reilly vizáží připomíná divokého rváče. Avšak jeden z největších tahounů Kanady na stříbrném mistrovství světa...  celý článek

Švédové jsou po čtyřech letech mistři světa, nájezdy rozhodl Bäckström

21.5.2017  20:27, aktualizováno  22.5 0:57
O hokejovém mistrovi světa musely v Kolíně nad Rýnem rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější hráči Švédska, za které v nájezdech skórovali Backström s Ekmanem-Larssonem a...  celý článek

Nepanikařili jsme a věřili jeden v druhého, popsali Kanaďané obrat

20.5.2017  19:17
Už v 80. letech žasli fanoušci v Československu nad tím, jak Kanada dokáže zvládat závěry zápasů. A žasnou i dnes: v sobotu s Ruskem to zámořský výběr předvedl znovu. „Nepanikařili jsme a věřili...  celý článek

Kanada otočila zápas s Ruskem čtyřmi góly v řadě a bude hrát o titul

20.5.2017  14:58, aktualizováno  21:35
Nevídaný obrat dovedl Kanadu do finále mistrovství světa. S Ruskem prohrávala ještě po dvou třetinách 0:2, ale pak čtyřmi trefami v řadě zápas otočila a znovu pokořila velkého rivala. Obhájce...  celý článek

Sborná má šanci pomstít se Kanadě za ponížení. Vyhrajeme, zní z Ruska

19.5.2017  16:59
Rusko by se rádo vrátilo na hokejový trůn. Jenže tam ho ne a ne pustit současný vládce Kanada, na které obvykle vždy ztroskotá. Současní i bývalí hokejisté sborné věří, že v semifinále letošního...  celý článek

Jízda za zlatým hattrickem pokračuje. Kanada přemohla Němce 2:1

18.5.2017  20:02, aktualizováno  23:30
Němečtí hokejisté před domácími fanoušky v kolínské hale Laxness Arena senzační postup do semifinále nevydřeli. S Kanadou, vítězem dvou posledních světových šampionátů, svedli svěřenci trenéra...  celý článek

Kanada pojistila český postup, Francouzi poděkovali fanouškům vítězně

15.5.2017  15:59, aktualizováno  22:46
Pondělní program začal na mistrovství světa v ledním hokeji v pařížské skupině zápasem mezi Kanadou a Norskem. Zámořský celek napravil sobotní selhání proti Švýcarsku a s Nory si poradil...  celý článek

Paříž láká podobně jako Praha. Hokejové MS bude plné hvězd

27.4.2017  13:55
Hokejisté USA přivezou na světový šampionát do Paříže nejsilnější tým za poslední léta. Nabitá bude i Kanada, Švédsko a Rusko, sedm posil z NHL má také český tým.  celý článek

V úvodní nominaci Kanady na hokejové MS jsou tři vítězové Světového poháru

20.4.2017  17:25
Tři vítězové loňského Světového poháru jsou v úvodní devatenáctičlenné nominaci hokejistů Kanady na mistrovství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem.   celý článek

Kanadské hokejisty posílí na MS útočník Giroux z Philadelphie

12.4.2017  18:14
Hokejisty Kanady posílí na květnovém mistrovství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem i Claude Giroux. Devětadvacetiletý kapitán Philadelphie se bude snažit rozšířit svou sbírku, v níž má triumf ze...  celý článek

Mrázek vychytal výhru v nájezdech, Montreal uspěl na Floridě

4.4.2017  7:10, aktualizováno  8:03
Hokejový brankář Petr Mrázek zažil náročný večer. V souboji Detroitu s Ottawou se na výhře 5:4 po samostatných nájezdech podílel 41 zákroky proti 45 střelám soupeře a hlavně sedmi zneškodněnými...  celý článek

Palát se blýskl dvěma body, Mrázek kryl 39 střel a vychytal výhru

28.3.2017  7:13, aktualizováno  8:22
Hokejový útočník Ondřej Palát přidal do své sbírky dva body (1+1) a pomohl tak celku Tampa Bay k další výhře, naposledy 5:4 po prodloužení nad Chicagem, v boji o posun na postupovou pozici v...  celý článek

Hokejisté Floridy rozstříleli Chicago, Jágr se zranil a zápas nedohrál

25.3.2017  21:39, aktualizováno  26.3 9:28
Jaromír Jágr nedohrál sobotní utkání NHL, v němž hokejisté Floridy rozstříleli Chicago 7:0. Český veterán odstoupil ze hry po druhé třetině kvůli zranění nohy. Svým premiérovým hattrickem se na...  celý článek

Polák s Hudlerem asistovali, Michálek a Nosek letos poprvé nastoupili

21.3.2017  7:03, aktualizováno  8:10
V pondělních pěti zápasech hokejové NHL se do statistik zapsali dva Češi. Obránce Roman Polák asistoval u výhry Toronta 4:2 proti Bostonu a přihrávku u klíčové trefy při výsledku 1:0 nad San...  celý článek

Frolík gólově nastartoval Calgary, Hanzal asistoval u výhry Minnesoty

6.3.2017  7:12, aktualizováno  8:01
Hokejový útočník Michael Frolík svou 14. brankou sezony otevřel střelecký výčet nedělní partie mezi Calgary a Islanders, která skončila triumfem domácích v poměru 5:2. V dalších duelech se z...  celý článek

Vrána trefil lídrovi NHL výhru, Voráček rozhodl nájezdy proti Floridě

3.3.2017  7:04, aktualizováno  8:19
Nováček Jakub Vrána byl jediným střelcem čtvrteční partie hokejové NHL mezi Washingtonem a New Jersey. O výhře lídra soutěže český útočník rozhodl svou druhou trefou začínající kariéry ve 48....  celý článek

Crosby dosáhl na 1 000. bod v NHL, Gudas s Voráčkem zmírnili porážku

17.2.2017  7:09, aktualizováno  8:33
Po Henriku Sedinovi a Alexi Ovečkinovi jako třetí hráč letošní sezony hokejové NHL dosáhl milníku v podobě 1 000. bodu kariéry také Sidney Crosby. U výhry Pittsburghu 4:3 z prodloužení nad...  celý článek

Zacha pomohl gólem k výhře Devils, střeleckou formu potvrdil Hanzal

15.2.2017  6:58, aktualizováno  8:17
Hokejový nováček Pavel Zacha svým sedmým gólem sezony pomohl New Jersey k úterní výhře 3:2 nad Coloradem. Už ve třetím zápase za sebou se za asistence krajana Radima Vrbaty střelecky prosadil...  celý článek

Mučivá koncovka v Dallasu. Domácí se o vítězství dozvěděli až v kabině

27.1.2017  15:19
Hodně netradiční a hlavně divokou koncovku mělo utkání NHL mezi Dallasem a Buffalem. Domácí hokejisté Stars už po závěrečném klaksonu mířili do kabin a chtěli oslavovat vítězství, když rozhodčí...  celý článek

Jágrův gól Floridě nestačil, Mrázek naopak Detroitu pomohl k bodu

21.1.2017  7:02, aktualizováno  8:12
Jaromír Jágr z Floridy v pátek zaznamenal svou devátou trefu sezony, když v přesilovce z 24. minuty otevíral skóre duelu. Domácí Vancouver však dvěma góly otočil výsledek na konečných 2:1....  celý článek

V úvodní kanadské nominaci na hokejové MS jsou tři obhájci titulu

12.4.2016  7:18
V úvodní osmnáctičlenné nominaci hokejistů Kanady na květnový světový šampionát v Moskvě a Petrohradu figurují tři obhájci zlatých medailí z loňského MS v Česku - útočnici Matt Duchene, Taylor...  celý článek