Russell Westbrook

Westbrook si připsal dvacátý triple-double, Harden jich má dvanáct

16.1.2017  8:36, aktualizováno  17:36
Nejlepší střelec probíhajícího ročníku basketbalové NBA Russell Westbrook nasbíral 36 bodů, 11 doskoků a 10 asistencí, čímž přispěl velkou měrou k výhře Oklahoma City na půdě Sacramenta 122:118.  celý článek

Porážku Oklahoma City neodvrátil ani Westbrookův další triple-double

14.1.2017  10:17
Russell Westbrook sbírá v basketbalovém světě ceněné triple-double s udivující lehkostí - v pátečním duelu NBA na palubovce Minnesoty si připsal už devatenáctý v sezoně za 21 bodů, 12 asistencí...  celý článek

Wall vystřelil Washingtonu výhru nad Chicagem, Satoranský je nemocný

11.1.2017  9:23, aktualizováno  11:16
Basketbalisté Washingtonu zvládli v NBA koncovku úterního domácího utkání s Chicagem a zvítězili 101:99. V domácím prostředí potvrdili dobrou formu posledních týdnů a poprvé v sezoně mají na...  celý článek

Davis zářil, napodobil Barkleyho či Olajuwona. A tak ho Knicks zranili

10.1.2017  9:08
Anthony Davis hrál v Madison Square Garden skvělý zápas, nasbíral v 40 bodů, 18 doskoků a tři bloky během 29 minut a dovedl basketbalisty New Orleans Pelicans v NBA k výhře v hale New York...  celý článek

Westbrook znovu s triple-double, Butler táhl Chicago 42bodovým výkonem

8.1.2017  11:28, aktualizováno  15:10
Nejlepší střelec NBA Russell Westbrook dovedl Oklahoma City k vítězství 121:106 nad Denverem a zaznamenal už sedmnáctý triple-double v sezoně. Basketbalista s průměrem 31,4 bodu na utkání si v...  celý článek

Střelecký ohňostroj v NBA: nejútočnější sezona tisíciletí chrlí rekordy

6.1.2017  14:29
Odehráno je jen něco málo přes jednu třetinu utkání, ale basketbalisté už vyrovnali historický rekord NBA v počtu padesátibodových střelců. Osm hráčů zvládlo v této sezoně pokořit magickou metu...  celý článek

Životní zápas nejvousatější hvězdy zamával pořádky basketbalového světa

2.1.2017  10:59
Před sezonou se o něm pochybovalo. Je James Harden dostatečně vyzrálým lídrem, aby vedl svůj Houston k výhrám v silné Západní konferenci NBA? Bude fungovat jeho spojení s uznávaným ofenzivním...  celý článek

Westbrook se nechal vyloučit. James před narozeninami slavil výhru

30.12.2016  8:50, aktualizováno  9:53
Russell Westbrook má za sebou nejméně povedené vystoupení v letošním ročníku NBA. Hvězdný tahoun basketbalového Oklahoma City se v Memphisu nechal vyloučit a ze šatny sledoval porážku 80:114....  celý článek

Westbrook má patnáctý triple-double, texaskému derby kraloval Harden

28.12.2016  6:51, aktualizováno  8:25
Sezonní triple-double číslo 15 si Russell Westbrook z Oklahoma City připsal na palubovce Miami. Jeho Thunder si z úterního klání basketbalové NBA odvážejí výhru 106:94. Houston ovládl texaské...  celý článek

Satoranský po jedenácti zápasech skóroval, Washington ale jasně padl

24.12.2016  8:54
Český basketbalista Tomáš Satoranský poprvé od konce listopadu skóroval v NBA. Ukončil tak jedenáctizápasové čekání na vstřelený koš, jeho dva body a jedna asistence za osm odehraných minut však...  celý článek

Washington bez Satoranského vyhrál v Chicagu, Westbrook zase pálil

22.12.2016  7:48
Na míč si nesáhl, Tomáš Satoranský při třináctém vítězství basketbalistů Washingtonu v aktuálním ročníku NBA chyběl. A Wizards postupně vylepšují dojem z nepovedeného úvodu sezony, na hřišti...  celý článek

Westbrook má padesátý triple double a klubový rekord v asistencích

18.12.2016  8:44
Basketbalista Russell Westbrook si při vítězství týmu Oklahoma City nad Phoenixem 114:101 připsal padesátý triple double v kariéře v NBA. K 26 bodům a 11 doskokům přidal 22 asistencí, což je...  celý článek

Lidi, lezete mi na nervy, vyhlásil Westbrook. Svá čísla nechce řešit

16.12.2016  11:13
Russell Westbrook zažívá v NBA historicky úspěšnou sezonu podle individuálních statistik. Ale vypadá to, že jeho to už začíná štvát. Westbrook ve středečním zápase svých Oklahoma City Thunder na...  celý článek

Westbrook svou sérii neprodloužil, Wilta Chamberlaina nenapodobí

12.12.2016  8:53, aktualizováno  10:04
Russell Westbrook si triple-double nepřipsal, jeho série v NBA skončila na sedmi zápasech. Rekordní výkon Wilta Chamberlaina ze 60. let zatím zůstane nepokořen. Westbrook tentokrát stihl „jen“...  celý článek

Westbrook se vyrovnal legendám NBA, historický zápis přidal i James

10.12.2016  9:54
Navázal na legendy basketbalové NBA, Russell Westbrook zaznamenal triple-double v sedmém utkání za sebou a zopakoval brilantní kousek, který se v minulosti povedl Michaelu Jordanovi a Oscaru...  celý článek

Satoranský si zahrál tři minuty, v NBA zářili Thompson či Westbrook

6.12.2016  7:23, aktualizováno  7:41
Basketbalisté Washingtonu vyhráli v NBA 118:113 v Brooklynu, Čech Tomáš Satoranský však při sedmém vítězném zápase Wizards v sezoně moc prostoru nedostal: zahrál si tři minuty a do statistik se...  celý článek

Westbrook předvádí v NBA léta neviděné, útočí na Jordanovu sérii

5.12.2016  8:18
Od dob legendárního Michaela Jordana nezažila basketbalová NBA takové divadlo. Russell Westbrook předvedl už pátý triple double za sebou a dalším skvělým výkonem dovedl Oklahomu k výhře 101:92...  celý článek

Nezastavitelný Westbrook. Učinil z málo vídaných výkonů běžné

2.12.2016  12:50
„Mám pocit, že by měl každý hrát jako já. Takhle mě to učili. Když máš volného spoluhráče - přihraj, když jsi volný - střílej a když jsi pod košem - jdi doskakovat.“ Jednoduše to zní, když svou...  celý článek

Satoranský se znovu prosadil, Washington na Westbrookovu show nestačil

1.12.2016  6:35, aktualizováno  8:22
Basketbalový Washington neuspěl na palubovce Oklahoma City, když podlehl 115:126 v prodloužení. V NBA má nyní bilanci šesti výher a jedenácti porážek. Tomáš Satoranský si v dresu poražených...  celý článek

Satoranského série nul se natahuje. Jeho Washington přebil Cousinse

29.11.2016  6:58, aktualizováno  8:43
Tomáš Satoranský zůstává už třetí zápas za sebou na bodové nule, jeho Washington však v NBA uspěl, když přehrál Sacramento 101:95 po prodloužení. Díky šesté výhře v sezoně a třetí z posledních...  celý článek

Washington slaví v NBA výhru v Orlandu, Satoranský nebodoval

26.11.2016  6:40, aktualizováno  8:50
Pátou výhru v sezoně si připsali na své konto basketbalisté Washingtonu. Na palubovce Orlanda zvítězili 94:91, český reprezentant Tomáš Satoranský se tentokrát střelecky neprosadil. Na palubovce...  celý článek

Torontští basketbalisté padli v Sacramentu, přeli se o poslední střelu

21.11.2016  8:10, aktualizováno  9:13
Basketbalisté Indiany dosáhli v této sezoně NBA první výhry mimo svou halu, když i bez své největší hvězdy Paula George zvítězili v Oklahoma City 115:111 po prodloužení. Domácím nepomohl ani...  celý článek

DeRozan zůstává nejlepším střelcem NBA, odehrál další třicetibodový zápas

19.11.2016  10:04
Střelecká forma neopouští DeMara DeRozana. Nejlepší střelec basketbalové NBA přispěl k výhře z Toronta dalším třicetibodovým zápisem. Při vítězství Raptors v Denveru 113:111 po prodloužení...  celý článek

Cleveland dál vévodí Východu NBA, Golden State přestříleli Phoenix

14.11.2016  8:50, aktualizováno  10:01
Finalisté minulého ročníku basketbalové NBA si připsali osmé výhry v sezoně. Šampioni z Clevelandu porazili Charlotte 100:93, vévodí Východní konferenci a nahánějí vedoucí tým celé ligy Los...  celý článek

Washington: smetiště dvou kohoutů a příležitost pro Satoranského

11.11.2016  11:09
Tomáš Satoranský se prokousává nováčkovskou sezonou NBA a má svých starostí dostatek. K pohodě mu však nenahrává ani situace uvnitř basketbalových Washington Wizards. Celku z hlavního města...  celý článek

Satoranského role roste, ale jeho Washington prohrál i do třetice

3.11.2016  6:36, aktualizováno  10:32
Basketbalový Washington doma nestačil na Toronto 103:113 a podlehl i ve svém třetím představení v novém ročníku NBA. Český rozehrávač Tomáš Satoranský dostal v dresu poražených šanci na deset...  celý článek

Satoranský si narozeniny neosladil, jeho Washington znovu prohrál

31.10.2016  7:34, aktualizováno  8:33
Basketbalový Washington prohrál i svůj druhý zápas sezony NBA, v Memphisu podlehl 103:112 po prodloužení. Český rozehrávač Tomáš Satoranský za poražené nastoupil na posledních 85 sekund, kdy...  celý článek

Davis zasypal Denver padesáti body, jeho tým v NBA přesto prohrál

27.10.2016  8:34
Famózní vstup do sezony NBA předvedl Anthony Davis, jenže ani jeho padesát bodů basketbalistům New Orleansu na vítězství nestačilo. V domácí hale prohráli 102:107 s Denverem. Davisův kousek...  celý článek

Porzingis zbohatne a Knicks mu loví nové parťáky od Madridu po Nymburk

18.10.2016  15:49
Slavná basketbalová značka New York Knicks chce ukončit své trápení. Do Madison Square Garden nedostala play-off NBA už tři roky, celkově si zahrála v bojích o titul jen čtyřikrát z posledních...  celý článek

Osiřelého Westbrooka zastínil Llull. Třikrát se trefil v poslední vteřině

4.10.2016  10:03
Ne jednou, ne dvakrát, třikrát se v poslední vteřinách jednotlivých čtvrtin trefil Sergio Llull za tři body. A i díky unikátnímu kousku se jeho Real Madrid mohl radovat z domácí výhry v duelu s...  celý článek

Kouč K končí. Na vrcholu. Anebo možná už těsně pod ním

23.8.2016  13:45
Začínal v éře trápení, sám se pod ni i podepsal. A končí v éře dominance, na ní se podílel ještě mnohem víc. Mike Krzyzewski může spát v klidu, americkou basketbalovou reprezentaci předává...  celý článek

Poslední americký hrdina: zrádce, co neumí vystřelit

21.8.2016  10:25
DeAndre Jordan působí dojmem, že nesnese nudu. Nebo tak alespoň hraje i žije. Proto ty nudné pasáže jeho životopisu přeskočíme a vrhneme se rovnou na ty extrémní. Ne že by byl problém je u něj...  celý článek

Spasitel, nebo jen obchodník? Westbrook zatím dal Oklahoma City naději

12.8.2016  9:08
Fanoušci basketbalového Oklahoma City Thunder zažívají divoké léto. Nejprve jejich tým nebyl daleko od postupu do finále NBA, když ztratil velmi nadějné vedení 3-1 na zápasy s Golden State...  celý článek

V Durantově kůži. Proč je kalifornská tráva zelenější než ta oklahomská

7.7.2016  6:30
Před rokem a něco seděl Kevin Durant doma, ještě nemohl pořádně chodit a sledoval finále NBA. Právě se potkal se novým oklahomským trenérem Billy Donovanem. Tak moc se těšil na návrat na hřiště....  celý článek

Dream Team pro Rio je hotový. Na olympiádu míří i rozehrávač Irving

26.6.2016  15:50
Američtí basketbalisté mají zvoleno. Jako poslední přibyl do sestavy superfavorita olympijského turnaje v Riu rozehrávač Kyrie Irving z Clevelandu, autor vítězné střely z letošního sedmého...  celý článek

James řekl olympijskému Riu ne. Američany povedou Durant s Anthonym

24.6.2016  5:51
Mohl mít třetí olympijské zlato, čtvrtou medaili. Místo srpnového turnaje v Riu de Janeiro však LeBron James volí odpočinek. Jedenatřicetiletý tahoun Clevelandu odehrál šest posledních...  celý článek

Golden State urvali sedmý duel proti Oklahoma City a jsou ve finále NBA

31.5.2016  7:21, aktualizováno  10:39
Obrat dokonán, finálovým soupeřem basketbalistů Clevelandu jsou stejně jako loni basketbalisté Golden State. Rozhodl sedmý zápas, ve kterém parta kolem Stephena Curryho zdolala tým Oklahoma City...  celý článek

Golden State vyhráli v Oklahomě, o finalistovi NBA rozhodne sedmý duel

29.5.2016  7:15, aktualizováno  15:13
Dramatická bitva o finále NBA dospěla v Západní konferenci do sedmého rozhodujícího zápasu. Basketbalisté Golden State Warriors vydařenou koncovkou odvrátili vyřazení, na palubovce Oklahoma City...  celý článek

Curryho do ideální pětky NBA volili všichni, James je v ní už podesáté

27.5.2016  14:00
Superhvězdní basketbalisté Stephen Curry a LeBron James obhájili svá místa v ideální sestavě NBA. Lídr úřadujících mistrů Golden State a zároveň nejužitečnější hráč ligy Curry se jako jediný...  celý článek

Soužení Golden State trvá, basketbalisté Oklahomy jsou výhru od finále

25.5.2016  7:14, aktualizováno  9:32
Basketbalisté Golden State jsou blízko vyřazení z play-off, obhájci titulu by museli vyhrát třikrát za sebou, aby znovu postoupili do finále NBA. Jejich soupeři z Oklahoma City doma s přehledem...  celý článek

Basketbalisté Golden State tápou, Oklahoma City znovu vede v sérii

23.5.2016  7:11, aktualizováno  10:44
Tvrdou lekci schytali basketbalisté Golden State a jejich cesta za obhajobou triumfu v NBA se komplikuje. Odhodlaní rivalové z Oklahoma City, vedení těžko udržitelným duem Kevin Durant, Russell...  celý článek

Nejtvrdší z bitev NBA. Australský obr se řeže s novozélandským silákem

21.5.2016  13:29
Ač je duel dvou nejlepších týmů Západní konference NBA plný šikovných střelců, kouzelníků s míčem a letců nad obroučkou, klíčové mohou být souboje dvou drsných basketbalových obrů. Australan...  celý článek

Golden State vrátilo úder. Druhý duel o finále NBA vyhrálo suverénně

19.5.2016  6:41, aktualizováno  10:11
Basketbaloví šampioni Golden State Warriors se nevzdávají. Na dva dny starou prohru s Oklahoma City Thunder zareagovali ve druhém finále Západní konference NBA jednoznačným vítězstvím 118:91,...  celý článek

Golden State narazilo. Oklahomští otočili první souboj o finále NBA

17.5.2016  6:44, aktualizováno  7:39
Golden State Warriors začali finále Západní konference NBA podle svých představ. Ale jejich nápor vydržel pouze jeden poločas. Basketbalisté Oklahoma City Thunder totiž třináctibodové manko po...  celý článek

Westbrook táhl Oklahomu za vítězstvím a San Antoniu hrozí vyřazení

11.5.2016  7:30
Russell Westbrook posunul basketbalisty Oklahoma City Thunder blízko finále Západní konference NBA. V San Antoniu nastřílel v pátém duelu dramatické série 35 bodů včetně košů v posledních...  celý článek

V play-off dál bez prohry. Cleveland je ve finále Východní konference

9.5.2016  8:50
Basketbalisté Clevelandu Cavaliers postoupili do finále Východní konference NBA. Ve čtvrtém utkání zvítězili na hřišti Atlanty těsně 100:99, sérii ovládli 4:0 na zápasy a v letošním play off...  celý článek

Play-off NBA: Cleveland potřetí porazil Atlantu, uspělo i San Antonio

7.5.2016  9:23
Basketbalisté Clevelandu otočili v poslední čtvrtině zápas play-off s Atlantou, po výhře 121:108 vedou v sérii 3:0 a od postupu do finále Východní konference NBA je dělí jediné vítězství. San...  celý článek

Play-off NBA: Oklahoma City srovnalo, sudí však v koncovce chybovali

3.5.2016  7:43, aktualizováno  9:43
Basketbalisté Clevelandu porazili v prvním utkání semifinále Východní konference NBA Atlantu 104:93. Hráči Oklahoma City zvítězili v San Antoniu těsně 98:97 a stav semifinálové série v Západní...  celý článek

Parádní vstup do série: San Antonio v play-off NBA smetlo Oklahoma City

1.5.2016  8:46
Basketbalisté San Antonia rázně vstoupili do série druhého kola play-off Západní konference NBA proti Oklahoma City a rozdrtili hosty o 32 bodů - 124:92.  celý článek

Westbrook s Durantem řídili v play-off NBA oklahomský postup

26.4.2016  7:57, aktualizováno  8:58
Basketbalisté Oklahoma City Thunder postupují do druhého kola play-off NBA. Hvězdní Russell Westbrook a Kevin Durant v pátém duelu proti Dallasu dohromady nastříleli 69 bodů, jejich tým vyhrál...  celý článek

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.