Halové MS: 2016 - 8. místo.
ME: 2010 - kvalifikace, 2012 - kvalifikace.

Atleti vyhlížejí medaile z haly. Nemůžeme mít malé cíle, říká Dvořák

22.2.2017  13:59
Před dvěma lety si před plnou O2 arenou v Praze užívali čeští atleti pořádné medailové smršti, v domácím prostředí dobyli na halovém mistrovství Evropy šest cenných kovů. Jak na tom budou na...  celý článek

Maslák a Maláčová skončili druzí na atletickém mítinku v Toruni

10.2.2017  21:08
Čtvrtkař Pavel Maslák a tyčkařka Romana Maláčová skončili druzí ve svých disciplínách na halovém atletickém mítinku IAAF v polské Toruni.  celý článek

Běžec Holuša vyhrál rozběh, české tyčkařky do finále nepostoupily

16.8.2016  16:14, aktualizováno  20:23
Český běžec Jakub Holuša vyhrál jeden ze tří rozběhů olympijského závodu na 1 500 metrů a suverénně postoupil do čtvrtečního semifinále. Naopak tyčkařky Jiřina Ptáčníková a Romana Maláčová...  celý článek

12. DEN OH: První stříbro vybojoval Dostál, Hejnová i Špotáková ve finále

16.8.2016  12:30, aktualizováno  17.8 5:34
Česká výprava získala na olympiádě v Riu de Janeiru sedmou medaili - kajakář Josef Dostál vybojoval na kilometrové trati druhé místo. Kanoista Martin Fuksa skončil na stejně dlouhé trati šestý....  celý článek

Helcelet má evropské stříbro, Holuša za strčení soupeře diskvalifikován

7.7.2016  9:56, aktualizováno  23:41
Čtvrteční program atletického mistrovství Evropy vrcholil soutěží desetibojařů. A úžasný finiš předvedl Adam Sebastian Helcelet. Před poslední disciplínou se dostal na druhé místo, které v...  celý článek

Diamantová liga poprvé v Rabatu: Bába zde obsadil osmou příčku

22.5.2016  19:28, aktualizováno  20:41
Výškař Jaroslav Bába skočil na premiérovém mítinku Diamantové ligy v Rabatu 220 cm a obsadil osmé místo. Vyhrál Ukrajinec Bohdan Bondarenko za 231 cm. Na třetím závodu prestižního seriálu padly...  celý článek

Halový šampionát v atletice začal, Kudlička byl mezi tyčkaři čtvrtý

18.3.2016  6:18, aktualizováno  6:41
Portland (Od našeho zpravodaje) Americký Portland se na čtyři dny proměnil v hlavní město atletiky, oficiálně zde bylo zahájeno 16. halové mistrovství světa. Začalo se soutěžemi tyčkařů a tyčkařek, čeští zástupci však na...  celý článek

Na atletické HMS pojede také tyčkařka Maláčová, naopak Bába má smůlu

9.3.2016  10:24, aktualizováno  16:59
Mezinárodní atletická federace IAAF pozvala k účasti na halovém mistrovství světa v Portlandu i tyčkařku Romanu Maláčovou. Stala se jedenáctou členkou české výpravy a čtvrtou ženou, což je...  celý článek

Maláčové pomáhá příprava v Polsku, poráží i rivalku Ptáčníkovou

28.2.2016  7:04
Rozesmátá. Šťastná. Spokojená. Taková byla Romana Maláčová po tom, co v sobotu získala v Ostravě halový titul ve skoku o tyči. Skočila 450 centimetrů, přičemž porazila Jiřinu Ptáčníkovou. Ta...  celý článek

Výškař Bába splnil limit pro Rio a získal svůj desátý titul

27.2.2016  15:59, aktualizováno  18:46
Výškař Jaroslav Bába získal na halovém mistrovství ČR v Ostravě svůj desátý titul. Výkonem 226 navíc potvrdil limit na olympijské hry do Ria. První den šampionátu přinesl i další tři splněná...  celý článek

Atletky zazářily: Škrobáková a Hejnová si řekly o roli favoritek HME

2.2.2013  22:12, aktualizováno  23:33
Českým atletkám sobota 2. února vyloženě vyšla. Lucie Škrobáková vyhrála na halovém mítinku v Karlsruhe závod na 60 metrů překážek a časem 8,03 sekundy se zařadila na třetí místo letošních...  celý článek