Robin Wagner

Dráhový cyklista Robin Wagner trénuje v Dukle Brno.

Sprinter Bábek bude hlavním českým trumfem na Světovém poháru v Cali

16.2.2017  12:10
Sprinter Tomáš Bábek se ve třetím dílu Světového poháru v dráhové cyklistice, který se uskuteční od pátku do neděle v kolumbijském Cali, pokusí navázat na dvě vítězství v keirinu. Třicetiletý...  celý článek

Dráhový cyklista Bábek se stal mistrem Evropy v keirinu

23.10.2016  16:15, aktualizováno  19:54
Dráhový cyklista Tomáš Bábek vyhrál na mistrovství Evropy v Paříži keirin a navázal na loňské zlato Pavla Kelemena v téže disciplíně. Pro českou dráhovou cyklistiku je to čtvrtý evropský titul...  celý článek

Dráhař Hochmann vybojoval na ME bronz ve vyřazovacím závodě

20.10.2016  23:14
Čeští dráhoví cyklisté mají z mistrovství Evropy v Paříži druhou bronzovou medaili. Jiří Hochmann skončil třetí ve vyřazovacím závodě.   celý článek

Chci startovat na hrách v Tokiu, říká dráhový cyklista Wagner

6.9.2016  9:07
Takový návrat na známá místa si Robin Wagner vysnil. S cyklistikou začínal v rodném Zábřehu, k té dráhové ale přičichl v Prostějově. Teď se na venkovní betonový ovál vrátil a na prestižní Grand...  celý článek

Šance na olympiádu je pořád dost velká, věří dráhař Wagner

17.3.2016  11:25
Se smíšenými pocity se vrátil z dráhového mistrovství světa cyklista Robin Wagner. V Londýně byl na kilometru s pevným startem na výborném osmém místě, zároveň ale věří, že v jeho silách bylo i...  celý článek

Čeští dráhaři se na olympiádě v Riu představí ve sprintu a keirinu

15.3.2016  18:01
Čeští dráhaři mají definitivně jistá dvě účastnická místa na olympijských hrách v Riu de Janeiro. Obsadit mohou po potvrzení od Mezinárodní cyklistické unie (UCI) sprint a keirin. Zatím ale není...  celý článek

Machačová vybojovala na MS v dráhové cyklistice páté místo ve scratchi

3.3.2016  21:40
Jarmila Machačová vybojovala na mistrovství světa v dráhové cyklistice v Londýně páté místo ve scratchi. Světová šampionka z bodovacího závodu z roku 2013 zopakovala v této disciplíně své...  celý článek

Šanci na olympiádu mám jen teoretickou, tuší evropský medailista Wagner

30.10.2015  7:37
Poprvé se dráhový cyklista Robin Wagner objevil na mistrovství Evropy a hned z toho byla medaile. Na šampionátu ve švýcarském Grenchenu skončil třetí na kilometr s pevným startem. „Jel jsem se...  celý článek

Kelemen je mistrem Evropy v keirinu, porazil i mistra světa Pervise

18.10.2015  19:24, aktualizováno  20:51
Dráhový cyklista Pavel Kelemen je mistrem Evropy v keirinu. Na šampionátu v Grenchenu ve Švýcarsku zvítězil o 47 tisícin sekundy před Francouzem Francoisem Pervisem, další český reprezentant...  celý článek

Dráhař Wagner slaví na kilometru s pevným startem evropský bronz

17.10.2015  20:58
Český dráhový cyklista Robin Wagner vystoupil na mistrovství Evropy ve švýcarském Grenchenu na bronzový stupínek. V závodu na kilometr s pevným startem ztratil na vítězného Nizozemce Jeffreyho...  celý článek

Rybín byl na mistrovství Evropy dráhařů do 23 let bronzový ve scratchi

18.7.2015  15:07
Ondřej Rybín vybojoval na mistrovství Evropy dráhových cyklistů v kategorii do 23 let bronz ve scratchi. Člen Dukly Praha tak získal pro českou výpravu v Aténách druhou medaili po stříbru Robina...  celý článek

Dráhař Wagner o Aténách, kde získal na ME stříbro: Krizi nepociťujeme

15.7.2015  15:49
Skvělý hotel i organizace závodů, něco výrobních hal a továren mimo provoz, ale usměvaví lidé. Tak vypadá řecká krize podle cyklisty Robina Wagnera, který v úterý večer vybojoval na mistrovství...  celý článek

Dráhoví cyklisté mají šampionát, českými nadějemi jsou Bláha s Hačeckým

11.2.2015  11:26
Největší českou medailovou nadějí na mistrovství světa v dráhové cyklistice, které začne za týden ve Francii, budou Martin Bláha s Vojtěchem Hačeckým. Kromě obhájců stříbra v madisonu oblékne...  celý článek

Na silnici to nebylo ono, na dráze dobývá mladík Wagner tituly

4.1.2015  6:58
Mimořádně povedený rok má za sebou dráhový cyklista Robin Wagner. Závodník pocházející ze Zábřehu uzavřel sezonu vítězstvím ve sprintu na mezinárodních závodech v Gentu, nejvíc však bude...  celý článek

Dráhaři Bláha s Hochmannem a Wagner dojeli v Mexiku v první desítce

8.12.2013  11:19
Martin Bláha a Jiří Hochmann obsadili v závěrečný den Světového poháru dráhových cyklistů v Aguascalientes sedmé místo v bodovacím závodu dvojic. Do elitní desítky se dostal také Robin Wagner na...  celý článek

Kelemen je mistrem Evropy do 23 let v cyklistickém sprintu

12.7.2013  22:50
Český cyklista Pavel Kelemen dominoval sprintu na mistrovství Evropy dráhařů do 23 let. Po triumfu Robina Wagnera ze závodu na kilometr s pevným startem je to druhé české zlato na šampionátu v...  celý článek

Mladí čeští dráhaři mají z ME tři medaile: týmové stříbro a dva bronzy

10.7.2013  22:48
Na mistrovství Evropy juniorů a jezdců do 23 let v dráhové cyklistice získali čeští reprezentanti další tři medaile. Ke stříbru v týmovém sprintu přidali v Portugalsku bronzové medaile Lucie...  celý článek

Mladý cyklista Wagner je mistrem Evropy na kilometru s pevným startem

9.7.2013  23:12
Dráhový cyklista Robin Wagner se stal v portugalské Anadii novým mistrem Evropy do 23 let v závodě na kilometr s pevným startem. Vytvořil nový český rekord - 1:01,917.  celý článek

Machačová zahájila Světový pohár dráhařů druhým místem ve scratchi

12.10.2012  10:07
Cyklistka Jarmila Machačová zahájila Světový pohár dráhařů druhým místem ve scratchi. Do seriálu tak v Kolumbii vstoupila stejným výsledkem, kterým loňský SP zakončila, protože v únoru v Londýně...  celý článek

Hvězdami šampionátu mají být Američanky

21.3.2003  15:07
Praha V pondělí začíná ve Washingtonu mistrovství světa v krasobruslení. V soutěži žen nebude loňské vítězství obhajovat Irina Slucká z Ruska, očekává se tak souboj amerických krasobruslařek. Největší...  celý článek