Raw Air

Koudelka si ve Vikersundu dolétl pro 20. místo, závod opanoval Stoch

19.3.2017  15:32, aktualizováno  17:10
Skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil 20. místo v závodu Světového poháru v letech ve Vikersundu, Viktor Polášek skončil dvaadvacátý. Vyhrál Polák Kamil Stoch před Japoncem Noriakim Kasaiem a...  celý článek

Koudelka je podruhé v sezoně v top ten, v Trondheimu skončil devátý

16.3.2017  18:16, aktualizováno  18:49
Skokan na lyžích Roman Koudelka pronikl podruhé v sezoně do elitní desítky v Světového poháru. V Trondheimu byl devátý, bodoval i Viktor Polášek, který obsadil 27. místo. Vyhrál Stefan Kraft z...  celý článek

Polášek, Koudelka a Matura se proskákali do závodu SP v Trondheimu

15.3.2017  19:43
Trojice českých skokanů na lyžích Viktor Polášek, Roman Koudelka a Jan Matura zvládla kvalifikaci na čtvrteční závod Světového poháru v Trondheimu. Další dva reprezentanti Tomáš Vančura a...  celý článek

I na Holmenkollenu skončili čeští skokani sedmí, zvítězili Rakušané

11.3.2017  18:06, aktualizováno  18:20
Před týdnem na světovém šampionátu obsadili čeští skokani na lyžích v soutěži družstev sedmou příčku, stejná pozice jim patří i po týmovém závodě Světového poháru v Oslu. Na můstku na ...  celý článek