Radim Rulík

Litvínov-off! Měli jsme být obětavější, míní trenér Rulík po vyřazení

22.3.2017  7:54
Litvínov-off. Hokejová Verva vypadla z play-off, z boje o extraligový titul ji vystrnadil Hradec Králové po úterní lekci 4:7. Čtvrtfinále parta trenéra Rulíka ztratila 1:4 na zápasy.  celý článek

Historické semifinále pro Hradec? Musíme fárat, burcuje Bednář

21.3.2017  8:45
Hradec Králové může dnes večer zažít dosud nepoznanou hokejovou radost. Místní Mountfield totiž nastoupí k pátému čtvrtfinále extraligového play-off (začátek v 17.20), a pokud vyhraje, poprvé v...  celý článek

Hradec dobyl Litvínov. Brno se Spartou opět otočilo a v sérii vede 3:0

17.3.2017  17:10, aktualizováno  21:52
Hokejisté Komety Brno mají rázně nakročeno do extraligového semifinále. Po dvou výhrách v Praze dokázali porazit Spartu i doma, i když opět prohrávali o dva góly. Po výhře 4:3 v prodloužení...  celý článek

Místo střel jsme přihrávali, mrzí po prohře litvínovského Gerháta

14.3.2017  22:36
Ve druhém čtvrtfinále hokejového play-off mezi Hradcem Králové a Litvínovem se daly až do první třetiny najít shodné prvky. Jenže tentokrát byli pány hry po celou dobu domácí a po výhře 3:0...  celý článek

Extraliga: Hradec porazil Litvínov, Kometa zařídila náhlou smrt Sparty

14.3.2017  16:11, aktualizováno  21:55
Hokejisté Hradce Králové suverénně zvítězili ve druhém čtvrtfinále proti Litvínovu 3:0 a na domácím ledě srovnali stav série na 1:1. Brněnská Kometa podruhé za sebou dobyla pražskou O2 Arenu,...  celý článek

Čtvrtfinále play-off: Litvínov vyhrál, Kometa v závěru otočila na Spartě

13.3.2017  17:55, aktualizováno  21:53
Hokejová Kometa slaví sladké vítězství: v prvním čtvrtfinále prohrávala na Spartě téměř celý zápas, ten však v závěru dokázala otočit na 3:2 a v sérii vede 1:0 na zápasy. Podobně spokojení jsou...  celý článek

Živel, jenž připravil Litvínov na titul. Voda je teď na opačné straně

13.3.2017  7:27
Nekontrolovatelná vlna nadšení a následné chlapské objetí s kamarádem a trenérem Radimem Rulíkem. Tak vypadaly jedny z posledních vteřin Mariána Vody na litvínovské střídačce. Tradiční klub...  celý článek

Litvínov začne čtvrtfinále venku. Petrásek to nebere jako nevýhodu

6.3.2017  11:14
Trávníčkovo vyrovnání v Pardubicích titěrné 0,4 vteřiny před koncem 3. třetiny mohlo být klíčové pro udržení 4. místa, nakonec zůstane jen raritou. Litvínov v prodloužení posledního kola...  celý článek

Baráž: Litvínov i Karlovy Vary se přiblížily udržení v extralize

15.4.2016  17:08, aktualizováno  22:56
Barážové nůžky se rozevírají víc a víc. V 8. kole prolínací soutěže dokázal vedoucí Litvínov zvítězit na ledě poslední Jihlavy 2:1 a zvýšil tak odstup od svého soupeře na 12 bodů. Hokejisté...  celý článek