PGA tour

Chappell se dočkal prvního triumfu, vyhrál golfové Valero Texas Open

24.4.2017  8:28
Sbíral druhá a třetí místa, ale vítězství na okruhu PGA se mu stále vyhýbalo. Kevin Chappell čelil pochybnostem, zda je vůbec schopen na triumf dosáhnout. Při svém 180. startu americký golfista...  celý článek

Woods podstoupil už čtvrtou operaci zad. Jsem optimistický, tvrdí

20.4.2017  22:38
Bývalý nejlepší golfista světa Tiger Woods podstoupil kvůli chronickým problémům se zády už čtvrtou operaci. Po dalším zákroku je velmi pravděpodobné, že se jedenačtyřicetiletý Američan už letos...  celý článek

V Hilton Head slaví Bryan, nováček na PGA Tour a golfový showman

17.4.2017  11:45
Vítězem golfového turnaje RBC Heritage v Hilton Head se stal nováček na okruhu PGA Wesley Bryan. Sedmadvacetiletý Američan vybojoval první titul už při čtrnáctém startu v elitním seriálu.  celý článek

Masters začalo bez světové jedničky, zraněný Johnson nenastoupil

6.4.2017  20:40, aktualizováno  21:29
Největší favorit golfového Masters Dustin Johnson těsně před startem úvodního majoru sezony odstoupil kvůli zranění zad, které si přivodil ve středu při pádu ze schodů. První hráč světového...  celý článek

Henley si díky triumfu na Houston Open zajistil start na Masters

2.4.2017  22:12
Americký golfista Russell Henley si díky triumfu na Houston Open zajistil účast na Masters, prvním letošním turnaji kategorie major. Sedmadvacetiletý Henley zvládl hřiště na 20 ran pod par a...  celý článek

Golfista Johnson vyhrál šampionát na jamky a má všechny tituly z WGC

27.3.2017  9:36
Americký golfista Dustin Johnson vyhrál během šesti týdnů už třetí turnaj PGA a potvrdil tak roli světové jedničky. Triumfem v Austinu ve hře na jamky navíc jako první hráč v historii...  celý článek

Hlavní tahák Czech Masters? Golfový svátek ozáří slavný Němec Kaymer

23.3.2017  12:34
Dvě světové jedničky na jediném českém turnaji? Ano, letošní ročník D+D Real Czech Masters přivítá hned dva bývalé vládce golfového žebříčku. Angličana Leeho Westwooda, jehož účast byla...  celý článek

Turnaj Arnolda Palmera vyhrál australský golfista Leishman

20.3.2017  8:44
Marc Leishman vybojoval v Orlandu druhý titul na golfovém okruhu PGA v kariéře. Australský hráč si trofej na turnaji Arnold Palmer Invitational zajistil i díky eaglu na šestnácté jamce...  celý článek

Na Tahiti? Do Augusty. Hadwinovi maří premiérový titul líbánky

13.3.2017  13:55
Před vyvrcholením golfového turnaje Valspar Championship bylo jasné, že do listiny vítězů na okruhu PGA Tour přibude nové jméno. Pevnější nervy nakonec ukázal Kanaďan Adam Hadwin, který v Palm...  celý článek

Golfista Fowler se po turnajovém triumfu vrátil do elitní desítky

27.2.2017  10:48
Čtvrtý triumf na okruhu PGA Tour získal Rickie Fowler, americký golfista vyhrál v Palm Beach Gardens turnaj Honda Classic.   celý článek

Johnson byl hlavně Gretzkého zetěm, teď se stal golfovou jedničkou

20.2.2017  8:23
Golfista Dustin Johnson je novou světovou jedničkou. Do čela žebříčku se dvaatřicetiletý Američan dostal po nedělním triumfu na turnaji PGA v Pacific Palisades, kde zahrál 17 ran pod par hřiště...  celý článek

Byla to nuda, omlouval se Spieth, když napodobil legendu Woodse

13.2.2017  13:48
Po jasném vítězství o čtyři rány na ikonickém hřišti Pebble Beach se Jordan Spieth s úsměvem omlouval divákům za svůj výkon ve finálovém kole: "Byl to nudný golf." Kariéra blonďatého Američana...  celý článek

Reed vyhrál golfový turnaj ve Farmingdale a zahraje si Ryder Cup

29.8.2016  8:27, aktualizováno  9:59
Golfista Patrick Reed vyhrál turnaj The Barclays série PGA Tour ve Farmingdale s dotací 8,5 milionu dolarů a zajistil si místo v americkém výběru pro zářijový Ryder Cup.   celý článek

Zase prodávat boty? Ale ne, Hahn zlomil krizi a triumfoval v Charlotte

9.5.2016  13:29
Dřív se živil jako prodavač dámské obuvi, potom James Hahn rozvinul svůj golfový talent a loni dokonce vyhrál jeden z turnajů prestižní PGA Tour. V minulých týdnech ale Američan korejského...  celý článek

Australan Scott ovládl golfový turnaj PGA v Palm Beach Gardens

29.2.2016  8:43
Někdejší lídr golfového žebříčku Australan Adam Scott ovládl golfový turnaj Honda Classic a na PGA Tour si připsal dvanáctý titul. Na těžkém hřišti v Palm Beach Gardens na Floridě vyhrál o jednu...  celý článek

Šok po golfu: Bohn prodělal během turnaje PGA na Floridě infarkt

27.2.2016  11:17
Americký golfista Jason Bohn prodělal během turnaje The Honda Classic na Floridě infarkt. Dvojnásobný vítěz na okruhu PGA Tour si po odehrání pátečního druhého kola stěžoval na bolest na prsou a...  celý článek

Macujama porazil v rozstřelu Fowlera. A přivedl ho tím k pláči

8.2.2016  9:43
Až čtvrtá přidaná jamka v rozstřelu rozhodla o vítězi golfového turnaje Phoenix Open ve Scottsdale, kterým se stal Hideki Macujama z Japonska. V play-off porazil domácího Rickieho Fowlera, jemuž...  celý článek

Mrůzek potvrdil roli jedničky jasným vítězstvím na Kaskádě

3.10.2015  19:35
Golfista Filip Mrůzek korunoval vítězství v domácí profesionální sérii Czech PGA Tour suverénním triumfem na Kaskádě. Závěrečný turnaj vyhrál s náskokem osmi ran a skóre -7. Druhý v Brně i...  celý článek

Českou golfovou sérii PGA čeká finále, Mrůzkovi už vítězství neseberou

30.9.2015  12:04
Domácí profesionální golfová série Czech PGA Tour jde do finále. V resortu Kaskáda poblíž Kuřimi se od čtvrtka do soboty uskuteční závěrečný turnaj a už před ním je jasné, že vítězem se letos...  celý článek

Merritt má první titul na PGA Tour, Woods odehrál tři dobrá kola

3.8.2015  11:24
Končil stylově: na poslední jamce proměnil dlouhatánský pat, kterým vylepšil rekord golfového turnaje Quicken Loans National. Potom Troy Merritt rozpřáhl ruce v gestu, že prostě občas přijdou...  celý článek

Na Konopišti začíná golfová sezona, Šebrle chce vyrovnané výsledky

8.4.2015  12:49
Na Konopišti začne o víkendu nový ročník profesionální golfové Czech PGA Tour. Bude mít šestnáct dílů, z nichž chce co nejvíc absolvovat také bývalý atletický šampion Roman Šebrle, který se loni...  celý článek

Českou golfovou tour vyhrál Příhoda, poslední turnaj Nový

11.10.2014  19:44
Martin Příhoda se poprvé v kariéře stal vítězem Czech PGA Tour. K udržení vedení ve finančním žebříčku mu stačilo dělené 18. místo ve finálovém turnaji na Kaskádě, který ovládl loňský vítěz...  celý článek

Ypsilonka přivítá špičkový golfový turnaj, představí se i Šebrle

29.8.2014  8:19
Špičkový golfový turnaj bude ode dneška do neděle k vidění na hřišti Ypsilonka ve Fojtce u Liberce. Odehraje se tu sedmý letošní turnaj nejvyšší české profesionální golfové série Czech PGA Tour...  celý článek

Šebrleho golfový debut řešila komise. Porušil amatérská pravidla?

6.5.2014  16:27
Golfový debut Romana Šebrleho na profesionální Czech PGA Tour měl dohru kvůli možnému porušení pravidel amatérského statutu ze strany bývalého desetibojaře. Případ v pondělí řešila...  celý článek

Golfisté Lieser a Nový jsou hvězdami úvodu Czech PGA Tour

9.5.2013  15:18
Za účasti české špičky odstartuje na Kunětické Hoře seriál turnajů golfových profesionálů Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2013. Letos jeho účastníky čeká sedm turnajů, z toho tři na Slovensku a...  celý článek

Finále české PGA na Kaskádě vyhrál Matuš, celkový triumf uhájil Mrůzek

6.10.2012  19:13
Stanislav Matuš vyhrál poslední díl golfového seriálu Czech PGA Tour na Kaskádě, celkový triumf mu však unikl. Vedoucí příčku ve finančním žebříčku udržel nedaleko Brna zásluhou šestého místa...  celý článek

Matuš vede finále Czech PGA, Nový se poprvé blýskl golfovým esem

5.10.2012  19:28
Golfista Stanislav Matuš je před finálovým kolem v čele turnaje Kaskáda Grand Finále, kterým vrcholí seriál Czech PGA Tour. Na hřišti Kaskády v Brně zahrál mimo jiné Marek Nový golfové eso.  celý článek

Česká golfová série jde do finále, nejblíže k titulu má Mrůzek

3.10.2012  13:56
Filip Mrůzek má před finále seriálu Czech PGA Tour nejblíže k celkovému triumfu. Před tříkolovým turnajem Kaskáda Grand Finále v Brně, který se koná od čtvrtka do soboty, vede finanční žebříček...  celý článek

Španělský golfista García vyhrál americký turnaj po čtyřech letech

20.8.2012  19:18
Po čtyřech letech vyhrál španělský golfista Sergio García turnaj na PGA Tour. Svůj osmý titul na americkém okruhu získal bývalý druhý hráč světa na Wyndham Championship v Greensboro, kde...  celý článek

Mrůzek potvrdil formu. Zvítězil ve hře na jamky v Ropici

11.7.2012  20:52
Golfový turnaj Czech PGA Tour ve hře na jamky v Ropici vyhrál Filip Mrůzek a připsal si v elitním domácím seriálu druhé prvenství za sebou. Ve finále porazil Rudolfa Nechanického juniora a...  celý článek

Profesionálové hrají v Ropici o jamkový titul

9.7.2012  11:00
Nejlepší čeští golfisté jsou ode dneška k vidění na hřišti v Ropici. Koná se tam totiž turnaj BMW Horimex – Match Play, tedy mistrovství republiky profesionálů ve hře na jamky. Klání ze série...  celý článek

Matuš vyhrál na Kunětické hoře první turnaj české PGA Tour

9.5.2012  20:45
Golfista Stanislav Matuš vyhrál zahajovací turnaj seriálu Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2012. Tříkolovou soutěž na hřišti na Kunětické Hoře v rámci Golf Prague Open zakončil se skóre devět ran...  celý článek