Petra Vlhová

Večerní slalom ve Flachau ovládla Hansdotterová, Strachová dojela desátá

10.1.2017  17:35, aktualizováno  22:52
Americká královna podruhé poražena! Pod umělým osvětlením si pro letošní první vítězství dojela Švédka Hansdotterová před Lösethovou z Norska a Holdenerovou, která se o třetí příčku dělí s...  celý článek

V Mariboru vyhrála Shiffrinová i s tyčí mezi lyžemi, Strachová šestá

8.1.2017  9:05, aktualizováno  14:04
Královna je zpět! Po zaváhání v Záhřebu, kdy vypadla v prvním kole, se Mikaela Shiffrinová dokázala vrátit na nejvyšší stupeň. Během své jízdy se Američanka dokázala vypořádat i s létající tyčí,...  celý článek

Od Tater po Krkonoše. V Záhřebu v úterý platilo: vítězem je Česko-Slovensko

4.1.2017  7:58
Poprvé v padesátileté historii slavného seriálu se na stupně vítězů postavily pouze ženy ze Slovenska a Česka – první Veronika Velez-Zuzulová, druhá Petra Vlhová a třetí Češka Šárka Strachová....  celý článek

Strachová byla v Záhřebu třetí, vládly Slovenky. Shiffrinová vypadla

3.1.2017  12:55, aktualizováno  17:51
Stupně vítězů závodu Světového poháru slalomářek jsou česko-slovenské. Suverénně vyhrála Veronika Velez-Zuzulová před krajankou Petrou Vlhovou. Na třetím místě dojela Šárka Strachová. V...  celý článek

Dvě Češky ve dvacítce. Strachová šestá, Dubovská zajela životní závod

29.12.2016  14:52, aktualizováno  20:39
V rakouském Semmeringu se dařilo českým slalomářkám, závod Světového poháru dokončily v nejlepší dvacítce šestá Šárka Strachová a osmnáctá Martina Dubovská. Na obtížné trati kralovala Američanka...  celý článek

Shiffrinová v Sestriere opět vítězná, Strachová dojela ve slalomu devátá

11.12.2016  10:25, aktualizováno  14:53
Dominance pokračuje. Americká lyžařka Mikaela Shiffrinová i přes slabší první kolo, ve kterém vedla pouze o 12 setin, ovládla slalom v italském Sestriere s náskokem více než vteřiny před...  celý článek

Rozkol? Nikoliv, naznačují slovenské slalomářky. A opět excelují

28.11.2016  12:31
Mluvilo se o nepohodě, ukončení přátelských vztahů a rivalitě. Ale realita je odlišná. Slovenské slalomářky Petra Vlhová a Veronika Velez-Zuzulová všem pochybovačům ukazují, že vše byly pouze...  celý článek

Slalomářky v Killingtonu: Zvítězila Shiffrinová, Strachová skončila sedmá

27.11.2016  15:29, aktualizováno  18:08
Závodem v americkém Killingtonu pokračoval Světový pohár alpských lyžařek. Po sobotním obřím slalomu byl na programu slalom. V domácím prostředí se suverénním vítězství blýskla Mikaela...  celý článek

„Zvíře z východu“ čeká premiéra. Strachová a spol. objeví Killington

24.11.2016  8:29
Zatímco mužům - sjezdařům závody na americkém kontinentu zrušili, ženy v USA a Kanadě závodit budou. O víkendu se v Killingtonu představí v obřím slalomu a v neděli pak ve slalomu. Na startu...  celý článek

Strachová dojela v Levi sedmá. První slalom sezony pro Shiffrinovou

12.11.2016  9:50, aktualizováno  14:31
Měsíce plné soustředění a tvrdých tréninků skončily, nastal čas závodění. I slalomářky vstoupily do Světového poháru, který pro ně začal ve finském Levi. A staré pořádky se tady nemění. Mikaela...  celý článek

První slalom sezony je tu. Pohárová zima začíná v Levi i pro Strachovou

10.11.2016  9:10
Po roční odmlce míří Světový pohár v alpském lyžování opět do Finska. Při sobotním startu úvodního slalomu v Levi nebude chybět ani Šárka Strachová, která v sezoně obhajuje pátou pozici z...  celý článek

Obří slalom v Söldenu ovládla Švýcarka Gutová, Dubovská nepostoupila

22.10.2016  11:23, aktualizováno  17:54
Obhájkyně celkového prvenství Lara Gutová vkročila do nové sezony Světového poháru vítězně. V prvním závodě v rakouském Söldenu dominovala na trati obřího slalomu. Svůj náskok z prvního kola...  celý článek

Těžký návrat. Strachová dojela v Tatrách osmá, slaví opět Shiffrinová

6.3.2016  10:24, aktualizováno  14:57
Byl to tvrdý test po čtrnáctidenní pauze. Šárka Strachová, která zahojila zraněnou nohu, se vrátila do Světového poháru osmým místem ve slovenské Jasné. Slalom počtvrté ze čtyř startů v sezoně...  celý článek

Shiffrinová se vrátila výhrou, Strachová na rozbité trati dojela sedmá

15.2.2016  9:50, aktualizováno  14:17
Dva měsíce nezávodila kvůli zraněným vazům. Ale když se slalomářka Mikaela Shiffrinová na trať vrátila, bylo vše jako dřív - znovu si dojela pro vítězství v závodě Světového poháru. Šárka...  celý článek

Velká smůla. Strachová v Mariboru vedla, jury slalom zrušila

31.1.2016  9:23, aktualizováno  12:15
Slalomářka Šárka Strachová zažila velkou smůlu. Po prvním kole ve slovinském Mariboru sdílela se Švýcarkou Holdenerovou vedoucí příčku a plánovala útočit na první vítězství v sezoně. Místo toho...  celý článek

Strachová dojela pátá a glóbus se jí vzdaluje. Opět vyhrála Zuzulová

15.1.2016  15:15, aktualizováno  20:26
Útok na stupně vítězů tentokrát Šárce Strachové nevyšel. Po dvou druhých místech v řadě dojela ve slalomu ve Flachau jako pátá a klesla v hodnocení disciplíny na třetí místo. Stejně jako v...  celý článek

Tři roky čekání u konce. Velez-Zuzulová po výhře sní o československém podiu

13.1.2016  17:01
Slovensko vládne světovému slalomu. Že je to nadnesené tvrzení? Vždyť před měsícem ovládla slalom ve švédském Äre dvacetiletá Petra Vlhová. V úterý večer zase všechny soupeřky pokořila její...  celý článek

Skvělá Strachová skončila ve Flachau druhá a rve se o malý glóbus

12.1.2016  17:30, aktualizováno  22:36
Podruhé za sebou skončila slalomářka Šárka Strachová těsně pod nejvyšším stupněm. V rakouském Flachau předvedla pod nočními lampami famózní druhé kolo a sahala po vítězství. Těsně nestačila...  celý článek

Jedna štrikuje, druhá žongluje s míčem. Koho musí Strachová porazit?

8.1.2016  4:59
Na horách teprve začal padat sníh, ale sezona i bez něj doběhla do poloviny. A v závodě o slalomovou královnu se už leccos vyjasnilo. Třeba to, že se jí poprvé v historii může stát česká...  celý článek

Slalomářka Strachová stoupá vzhůru. V Santa Caterině slaví druhé místo

5.1.2016  9:48, aktualizováno  14:32
Další krok na cestě k vrcholu. Šárka Strachová dojela v Santa Caterině jako druhá a dosáhla nejlepšího výsledku v sezoně. Stejná pozice ji patří i v celkovém hodnocení slalomu. Po druhé jízdě, v...  celý článek

Sagan mezi slalomovými tyčemi? Vlhová ve dvaceti bojuje o glóbus

30.12.2015  9:22
Trůn je volný. Slalomová královna Mikaela Shiffrinová léčí zranění a možná už letos závodit nebude. Kdo ji vystřídá? Ještě razantněji než Šárka Strachová se do boje hlásí Petra Vlhová,...  celý článek

Slalomářce Strachové útok v Lienzu nevyšel. Propadla se na páté místo

29.12.2015  10:20, aktualizováno  14:30
Znovu zůstala pod stupni vítězů. Šárka Strachová si ve druhém kole Světového poháru v Lienzu pohoršila ze čtvrté na pátou příčku a už poněkolikáté těsně zaostala za slalomářskou elitou....  celý článek

Mladou Slovenkou mávaly emoce. To muselo stát nervy, uznala Strachová

14.12.2015  5:59
Prohnala se cílovou branou, ohlédla se na výsledkovou tabuli, zavřela oči a zhroutila se do měkkého švédského sněhu. „Ano!“ vykřikla v nejsladší chvíli kariéry. Dvacetiletá slovenská slalomářka...  celý článek

Strachová se v Aare propadla na sedmé místo. Velký den slaví Slovensko

13.12.2015  10:15, aktualizováno  19:22
Slovenské lyžování zažilo báječný závod. Slalom Světového poháru v Aare senzačně vyhrála dvacetiletá Petra Vlhová a šesté místo vybojovala Veronika Zuzulová. Při neúčasti šampionky Shiffrinové...  celý článek

Záhrobská v Semmeringu dvaadvacátá, slalom SP vyhrála Slovenka Zuzulová

29.12.2012  16:19, aktualizováno  18:57
Oproti prvnímu kolu si polepšila, na nejlepší dvacítku však tentokrát nestačila. Česká sjezdařka Šárka Záhrobská dojela v rakouském Semmeringu na 22. místě a získala tak body i ve čtvrtém...  celý článek