Petr Kváča

Jihlava je extraligová. V neděli se rozhodne mezi Vary a Pardubicemi

21.4.2017  17:25, aktualizováno  21:38
V Jihlavě se bude slavit. Hokejová Dukla vybojovala proti Karlovým Varům i přes prohru 2:3 v prodloužení bod a po dvanácti letech se vrátí do nejvyšší soutěže. Po výhře Pardubic na jihu Čech 3:1...  celý článek

Mladíci bez respektu. Hokejisté Budějovic stojí proti mistrům světa

31.3.2017  9:30
Na ledě soupeří s mistry světa či extraligou ostřílenými borci. Trojice českobudějovických mladíků Petr Kváča, Pavel Pýcha a Ondřej Šulek vstřebává první barážové zkušenosti. Další příležitost...  celý článek

Trenér Stavjaňa: Je to jen první bitva, válku jsme ještě nevyhráli

30.3.2017  9:20
První utkání baráže o extraligu českobudějovičtí hokejisté zvládli. Trápící se Pardubice porazili 2:1 gólem v poslední minutě. V pátek Motor přivítá v Budvar aréně od 17.30 hodin Karlovy Vary.  celý článek

Vráblíkovi natrhli slávisti dres. Nesmíme se nechat řezat, líčil

20.3.2017  9:50
Velká sobotní šarvátka v semifinálovém zápase první hokejové ligy se nevyhnula ani jemu. Roman Vráblík, sedmadvacetiletý obránce Českých Budějovic, pak musel po trestu předčasně do sprch.  celý článek

Jihočeši jsou krůček od baráže. I díky fanouškům, děkuje kapitán Novák

19.3.2017  10:59
Hokejisté Českých Budějovic splnili zadání na jedničku. Oba zápasy na ledě Slavie získali na svou stranu a po sobotní výhře 4:0 jim chybí k postupu do baráže poslední krůček. "Podali jsme skvělý...  celý článek

Hromadná bitka v Edenu? Jen pošťuchování, zní ze Slavie i Budějovic

18.3.2017  5:59
Ve třetím utkání semifinálové série první hokejové ligy mezi Slavií a Českými Budějovicemi padaly góly pouze ve druhé třetině. V závěru utkání se sice Pražané snažili vyrovnat, jenže i s...  celý článek

Co je důležité? Čistá hlava, popisuje Turek život brankářů v play-off

15.3.2017  10:16
I když při zápasech už sleduje dění na ledě v obleku s kravatou z VIP zóny, několik hodin předtím ještě ladí s trojicí brankářů poslední cvičení. A rozhodně má Petru Kváčovi, Ondřeji Bláhovi a...  celý článek

Co favorizuje Budějovice v sérii se Slavií? Útok, zkušenosti, diváci...

12.3.2017  8:56
Už se to blíží. Repríza loňského semifinále první ligy je tu. Hokejisté Českých Budějovic vyzvou v bitvě o účast v baráži o extraligu Slavii Praha. Série na čtyři vítězné zápasy začne v pondělí...  celý článek

Kváča, tým, kouč... 5 důvodů, proč jsou Budějovice v semifinále

7.3.2017  9:56
V pondělí začali s přípravou na semifinále. Po rychlém prvním kole mají prvoligoví hokejisté Českých Budějovic týden čas. V pondělí je čeká první domácí duel proti Slavii v souboji o účast v...  celý článek

Dvě nuly? Asi to bude drahé, myslí si budějovický gólman Kváča

6.3.2017  10:19
Ve čtvrtek i v pátek pokryl třicet střeleckých pokusů. Šedesátkrát na svém ledě na něj hokejisté Přerova poslali puk, ale on za svá záda nepustil ani jeden. Prvoligové play-off 19letý brankář...  celý článek

Když budějovický trenér Stavjaňa zařve, ztichnou všichni na ledě

25.2.2017  10:58
Už v neděli hokejistům českobudějovického Motoru začne čtvrtfinále play-off. Od 17 hodin hraje v Budvar aréně s Přerovem. MF DNES sledovala, jak se lídr první ligy připravuje na finální část...  celý článek

Já jako jednička? Bylo by to krásné, říká budějovický brankář Kváča

10.2.2017  9:17
Na začátku sezony byl tak trochu navíc. Na místo v brance se víc počítalo s jeho zkušenějšími kolegy Davidem Gábou či Ondřejem Bláhou a Petr Kváča putoval do Benátek nad Jizerou. Teď je skoro...  celý článek