Peter Fill

Jansrud má podruhé malý glóbus za super-G, v Kvitfjellu vyhrál Fill

26.2.2017  13:25
Norský lyžař Kjetil Jansrud získal podruhé v kariéře malý glóbus za celkové vítězství v superobřím slalomu Světového poháru. V předposledním závodu sezony doma v Kvitfjellu mu stačilo sedmé...  celý článek

Jansrud vyhrál sjezd v Kvitfjellu a vévodí pohárovému pořadí

25.2.2017  13:49
Norský lyžař Kjetil Jansrud vyhrál před domácími fanoušky sjezd Světového poháru v Kvitfjellu a upevnil si vedení v disciplíně před Peterem Fillem z Itálie, který dojel jako druhý.  celý článek

Slovinec Kline poprvé vyhrál sjezd ve SP, Hudec opět nebodoval

24.2.2017  13:34
Slovinský lyžař Boštjan Kline ovládl sjezd Světového poháru v Kvitfjellu a dočkal se prvního triumfu v kariéře. Z medailistů na nedávném mistrovství světa ve Svatém Mořici se na stupně vítězů...  celý článek

Reichelt vyhrál poprvé v sezoně, přemožitele nenašel ve sjezdu v Ga-Pa

28.1.2017  13:34
Rakušan Hannes Reichelt vybojoval ve sjezdu v Ga-Pa první vítězství v této sezoně Světového poháru alpských lyžařů. Petera Filla porazil o 16 setin, Italovi ale i druhé místo stačilo k tomu, aby...  celý článek

Sjezd v Ga-Pa vyhrál Ganong, drsný závod poznamenaly ošklivé pády

27.1.2017  15:27, aktualizováno  18:41
Američan Travis Ganong vyhrál sjezd v Ga-Pa a oslavil druhý triumf v SP v kariéře. Druhý Nor Kjetil Jansrud se ujal vedení v hodnocení disciplíny. Závod poznamenala řada pádů, nejhůř dopadl...  celý článek

Slavný sjezd v Kitzbühelu ovládl podruhé v kariéře Ital Paris

21.1.2017  13:29
Italský lyžař Dominik Paris vyhrál podruhé v kariéře slavný sjezd v Kitzbühelu. Na obávané rakouské sjezdovce Streif na Hahnenkammu zopakoval triumf z roku 2013. Sedmadvacetiletého vítěze...  celý článek

Magické jubileum obávaného Hahnenkammu. Zvítězí opět zkušenosti?

19.1.2017  8:30
Mezi závodníky si vysloužil přezdívku „jízda do pekla.“ Neodpouští chyby, zato pumpuje do krve sjezdařů slušnou dávku adrenalinu. Slavný sjezd Hahnenkamm v rakouském středisku Kitzbühel v sobotu...  celý článek

Jansrud ve formě. Ve Val d'Isere ovládl i sjezd, Hudec nedojel

3.12.2016  13:03
Norský lyžař Kjetil Jansrud vyhrál ve Val d'Isere druhý závod Světového poháru za sebou a po pátečním super-G ovládl i premiérový sjezd sezony. Znovu na stupně vítězů se prosadil i jeho krajan...  celý článek

Králem Světového poháru je Hirscher, Fill získal malý glóbus za sjezd

16.3.2016  11:22, aktualizováno  12:29
Finále Světového poháru lyžařů ve sjezdu sice vyhrál domácí Beat Feuz, ale ve Svatém Mořici se v té chvíli rozhodlo o důležitějších záležitostech. Malý křišťálový glóbus za triumf v hodnocení...  celý článek

Hahnenkamm rozprášil lyžařskou špičku. Drsný sjezd vyhrál válečník Fill

23.1.2016  14:39, aktualizováno  16:56
Nejzáludnější sjezdovka světa má nového pokořitele. Obávaný Hahnenkamm nečekaně vyhrál ostřílený gladiátor Peter Fill z Itálie. Náročné podmínky na vražedném svahu Streif zpustošily závodní...  celý článek