Pavel Budínský

Pardubičtí basketbalisté dobyli Děčín, Kolín vyhrál podruhé za sebou

29.3.2017  21:47, aktualizováno  22:20
Basketbalisté Kolína vyhráli v nadstavbové části ligy druhý zápas za sebou. Na domácí palubovce porazili čtvrtý USK Praha 87:82 a vzali tak hostům šanci bodově se dotáhnout na třetí Děčín....  celý článek

Mistrovský Nymburk naložil Děčínu. Obrovský rychlík, uznal Budínský

27.3.2017  11:27
Třetí místo v ohrožení! Basketbalisté Děčína zažívají nezvyklou vleklou krizi, v NBL podlehli popáté z posledních šesti zápasů. Mistrovský Nymburk Válečníky v sobotu složil 111:75. Armex tak má...  celý článek

Opavští basketbalisté mohou myslet na třetí příčku, doma zdolali Děčín

18.3.2017  0:02
Basketbalisté Opavy ještě mohou v NBL pomýšlet na posun na třetí pozici po nadstavbové fázi, doma zdolali Děčín 87:78 a přiblížili se mu na rozdíl dvou bodů.  celý článek

Basketbalisté USK dusili lídra z Nymburka, Děčín uspěl v prodloužení

11.3.2017  20:19, aktualizováno  12.3 21:19
Basketbalisté USK v pátém kole nadstavby mačkali šampiony z Nymburka. Pražané doma skoro celé utkání vedli, jenže pět minut před koncem přišel zvrat a favorit nakonec zvítězil 81:71. V Kolíně se...  celý článek

Děčín ztrácí naději na druhé místo, v Ústí se omlouvali fanouškům

28.2.2017  7:55
Basketbalovému Děčínu se v NBL vzdaluje šance na výhodné druhé místo po nadstavbové skupině A1. Rival Pardubice zdolal Válečníky 81:65, na třetí Armex má už tříbodový náskok a zápas k dobru.   celý článek

Basketbalisté Opavy dlouho trápili mistra, Nymburk ale zápas otočil

25.2.2017  19:11, aktualizováno  26.2 21:30
Ve 3. kole nadstavbové části nejvyšší soutěže basketbalistů porazil mistrovský Nymburk tým Opavy 84:77, dlouhou se však trápil. V poločase prohrával o 19 bodů, před poslední čtvrtinou o čtyři....  celý článek

Nymburk uštědřil Děčínu první domácí porážku v normální době

14.2.2017  21:21
Děčínští basketbalisté v druhém kole ligové nadstavby utrpěli první domácí porážku v sezoně v normální hrací době. V repríze finále NBL z posledních dvou let podlehli Nymburku 82:92.  celý článek