Ondřej Šantora

Že byla největší favoritkou? Biatlonová princezna Davidová svou roli zvládla

6.2.2017  15:55
Nebyla v jednoduché roli. Její výsledky v uplynulé sezoně ji pasovaly mezi jednu z favoritek na medaili, možná na tu úplně největší. Ale biatlonistka Markéta Davidová to zvládla. Získala dvě...  celý článek

Dvojnásobná evropská mistryně Davidová: S maminkou jsme to oplakaly

5.2.2017  19:41
Nejprve získala ve čtvrtek bronz ve vytrvalostním závodu, pak už evropskému šampionátu juniorů v Novém Městě na Moravě vládla pevnou rukou. Dvacetiletá biatlonistka Markéta Davidová po sobotním...  celý článek

Skvostné stíhačky biatlonistů na MEJ, Davidová a Žemlička jsou šampiony

5.2.2017  10:56, aktualizováno  14:57
Nejdřív bronz ve vytrvalostním závodu, pak zlato ve sprintu. A triumf na mistrovství Evropy juniorů v Novém Městě na Moravě slavila biatlonistka Markéta Davidová i po nedělní stíhačce, přestože...  celý článek

Biatlonistka Davidová dál září, je juniorskou mistryní Evropy

4.2.2017  11:34, aktualizováno  15:16
Po bronzu ve vytrvalostním závodu teď Markéta Davidová domácí mistrovství Evropy juniorů pozlatila. Česká biatlonistka ovládla v Novém Městě na Moravě závod ve sprintu, Simona Maříková skončila...  celý článek

Davidová se znovu chystá do Nového Města. Tentokrát na ME juniorů

27.1.2017  10:36
V polovině prosince se Markéta Davidová v Novém Městě na Moravě poprvé zapojila do „velkého biatlonu“, když si zde připsala svůj premiérový start ve Světovém poháru.  celý článek