Ondřej Rolenc

Pro tituly si Rolenc dojel mezi odpadky. Narážel jsem do kanystrů, líčí

18.5.2017  10:04
Pardubický vodák Ondřej Rolenc má čtyři zlaté a dvě stříbra z mistrovství Evropy v Makedonii.  celý článek

Prskavec obhájil. Je znovu Kanoistou roku na divoké vodě

26.11.2016  21:40
Bronzový olympijský medailista z Ria Jiří Prskavec vyhrál 16. ročník ankety Kanoista roku na divoké vodě a obhájil loňské vítězství. Třiadvacetiletý kajakář dostal v hlasování funkcionářů,...  celý článek

Průlom. Satková vyhrála poprvé v historii dvě disciplíny SP ve sjezdu

16.6.2016  20:07
Martina Satková ovládla jako první žena v historii dvě disciplíny v závodu Světového poháru ve sjezdu na divoké vodě. Ve francouzském Pau zvítězila v klasickém sjezdu v kajaku i v kanoi, navíc...  celý článek

Rolenc a Valíková na MS v Bosně zářili chorobám navzdory

8.6.2016  9:21
Loni na mistrovství světa ve sprintu ve Vídni paběrkovali. Ale koncem minulého týdne to byl od pardubických sjezdařů na divoké vodě v bosenské Banja Luce koncert. Oba, Ondřej Rolenc i Radka...  celý článek

„Je to nebe a dudy.“ Vodáci v Pardubicích mají novou loděnici

8.8.2015  13:33, aktualizováno  16:17
Stále je tu co zdokonalovat a dodělávat. Ale to hlavní, důstojné útočiště, pardubičtí vodáci mají. Novostavba loděnice Na Špici stála 14,5 milionu, které z většiny uhradila EU.   celý článek

Češi vybojovali na ME ve sjezdu na divoké vodě další medaile

7.6.2015  12:41, aktualizováno  16:46
Medailové hody nekončí. Čeští reprezentanti získali na evropském šampionátu ve sjezdu na divoké vodě další cenné kovy. Po dvou medailích z dlouhé trati jim večerní sprint přinesl dvě stříbra a...  celý článek

Plné náměstí v Sezemicích si vybavuju živě, vzpomínal Doktor při výročí

12.2.2015  10:09
I když Martin Doktor žije s rodinou v Račicích a pracuje jako sportovní ředitel Českého olympijského výboru (ČOV) v Praze, o víkendu měl dobrý důvod navštívit Sezemice, odkud se odrazil ke svým...  celý článek

Kanoistou roku se stal mistr světa na kajaku Josef Dostál

15.1.2015  19:00
Historický titul mistra světa přinesl kajakáři Josefu Dostálovi vítězství v anketě Kanoista roku. Světový šampion na singlkajaku v olympijské disciplíně 1000 metrů a člen posádky úspěšného...  celý článek

Další úspěšný návrat z mateřské: kajakářka Mrůzková má stříbro ze sjezdu

11.6.2014  16:50
Šest let nezávodila a z prvního startu po mateřské má světové stříbro. Takový návrat na divokou vodu předvedla kajakářka Michaela Mrůzková. Ve sjezdu na mistrovství světa v italské Valtellině...  celý článek

Stříbrný olympionik Hradilek je potřetí Kanoistou roku

1.12.2012  22:57
Stříbrný olympijský medailista ve vodním slalomu kajakář Vavřinec Hradilek se podle očekávání stal potřetí v kariéře vítězem ankety Kanoista roku. V hlasování trenérů, funkcionářů, novinářů i...  celý článek

Kanoista Rolenc bral na šampionátu pět medailí. Přesto chtěl ještě víc

17.7.2012  10:44
Pět medailí si z francouzského MS ve sjezdu na divoké vodě přivezl jednadvacetiletý pardubický kanoista Ondřej Rolenc. Na konto si připsal jednu stříbrnou a čtyři bronzové.  celý článek

Rolencovi se zdeformovala loď, Lisický a Uncajtík jsou zlatí

31.8.2011  11:35
O víkendu se pod lipenskou přehradou jely závody o mistra České republiky ve sjezdu na divoké vodě. Nejlépe si v úseku mezi Lipnem a peřejí Papírna v Loučovicích vedl pardubický singlkanoista...  celý článek

Byl to risk, neměl jsem co ztratit, říká kanoista Rolenc o bronzu z MS

2.7.2011  12:09
Mezi jednotlivci už pardubický singlkanoista Ondřej Rolenc zlaté medaile z mistrovství světa získal - ve sprintu a dlouhém závodě na divoké vodě ze švýcarského Buochsu. Jenže to bylo ještě v...  celý článek

České hlídky získaly na kanoistickém šampionátu ve sjezdu čtyři zlata

12.6.2010  15:02, aktualizováno  19:15
Čeští kanoisté získali na mistrovství světa ve sjezdu čtyři zlaté a jednu stříbrnou medaili v soutěžích týmů. Přemožitele na sprinterské trati nenašli deblkanoisté ani kajakáři, odpolední...  celý článek

Kanoistou roku 2009 je poprvé v kariéře kajakář Hradilek

28.11.2009  22:15
Kajakář Vavřinec Hradilek byl dnes večer v Olomouci vyhlášen poprvé v kariéře nejlepším Kanoistou roku 2009. V anketě trenérů, funkcionářů a novinářů porazil v celkovém hodnocení deblkanoisty...  celý článek

Hlídka deblkanoistů získala ve sjezdu na divoké vodě zlato z ME

25.6.2009  18:36
Hlídka českých deblkanoistů vyhrála mistrovství Evropy ve sjezdu na divoké vodě. V italské Valtellině dnes získaly cenné kovy také hlídky kajakářů a kajakářek. V jediném závodu bez medailového...  celý článek

Nejlepšími českými kanoisty byli vyhlášeni Volf se Štěpánkem

29.11.2008  22:02
Stříbrní olympijští medailisté Jaroslav Volf a Ondřej Štěpánek se stali podle očekávání nejlepšími kanoisty uplynulé sezony. Deblkanoisté získali v Pekingu po bronzové medaili v Aténách již svou...  celý článek

Čeští kajakáři jsou juniorskými mistry světa

19.7.2007  18:44
Columbia Hlídka českých kajakářů ve složení Matěj Kropáček, Jaroslav Nedvěd a Martin Kádrle získala zlatou medaili ve sjezdu na divoké vodě na juniorském mistrovství světa. V dramatickém finiši zvítězila...  celý článek