Ondřej Pažout

Sdruženář Rydzek slaví další individuální zlato, Portyk čtyřiatřicátý

1.3.2017  12:11, aktualizováno  15:57
Německý sdruženář Johannes Rydzek si na mistrovství světa v Lahti počíná suverénně. Ovládl také druhý individuální závod a celkem má z letošního šampionátu už třetí zlato. Nejlepší z českých...  celý článek

Čeští sdruženáři skončili v závodě družstev jedenáctí, kralovali Němci

26.2.2017  12:24, aktualizováno  16:03
Družstvo českých sdruženářů ve složení Ondřej Pažout, Jan Vytrval, Miroslav Dvořák a Tomáš Portyk skončilo na světovém šampionátu v Lahti na posledním jedenáctém místě. Na suverénní Němce...  celý článek

V české nominaci na světový šampionát v klasickém lyžování je 26 jmen

20.2.2017  17:45
V české nominaci na mistrovství světa v klasickém lyžování ve finském Lahti figuruje šestadvacet jmen. Třináct je běžců v čele s loučícím se Lukášem Bauerem, osm skokanů a pět sdruženářů....  celý článek

Vítězná série německých sdruženářů skončila, v Sapporu vyhrál Watabe

11.2.2017  9:18
Až v devatenáctém závodu této sezony Světového poháru v severské kombinaci skončila vítězná série německých reprezentantů. V Sapporu vyhrál domácí Akito Watabe. Osmadvacetiletý Japonec vybojoval...  celý článek

Světovému poháru sdruženářů kralují Němci, v Sapporu vyhrál Kircheisen

10.2.2017  8:10
Björn Kircheisen vyhrál v Sapporu poprvé po čtyřech letech závod Světového poháru v severské kombinaci a prodloužil nadvládu německých sdruženářů v této sezoně. V dějišti olympijských her z roku...  celý článek

Družstvo sdruženářů vybojovalo na juniorském mistrovství světa bronz

3.2.2017  7:55
Sdruženáři Ondřej Pažout, David Zemek, Jan Vytrval a Lukáš Daněk vybojovali na mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování bronz v závodě družstev a získali v Park City pro českou výpravu...  celý článek

Sdruženář Daněk sahal na juniorském mistrovství světa po medaili

1.2.2017  8:54
Lukáš Daněk skončil na juniorském mistrovství světa v klasickém lyžování v Park City ba čtvrtém místě v severské kombinaci. Devatenáctiletého závodníka Dukly Liberec dělilo od bronzu necelých...  celý článek

Sdruženář Dvořák si v Lillehammeru polepšil na 21. místo. Vyhrál Frenzel

4.12.2016  10:36, aktualizováno  15:13
Český sdruženář Miroslav Dvořák skončil v Lillehammeru na 21. místě. Zvítězil obhájce celkového prvenství ve Světovém poháru Eric Frenzel z Německa - stejně jako v sobotu.  celý článek

Sdruženář Dvořák skončil v Lillehammeru čtrnáctý, vyhrál Němec Frenzel

3.12.2016  15:05
Sdruženář Miroslav Dvořák vybojoval čtrnáctým místem v norském Lillehammeru nejlepší český výsledek v sezoně Světového poháru. Poprvé v této zimě vyhrál obhájce triumfu ve Světovém poháru Němec...  celý článek

Čeští sdruženáři skončili v týmovém závodu v Lillehammeru sedmí

2.12.2016  12:09, aktualizováno  15:28
Sedmé místo obsadili čeští sdruženáři v závodu Světového poháru v severské kombinaci v Lillehammeru. Po skokanské části figurovalo družstvo ve složení Ondřej Pažout, Jan Vytrval, Miroslav Dvořák...  celý článek

Rydzek zvítězil v Ruce i ve druhém závodu. Čeští sdruženáři nebodovali

27.11.2016  15:22
Německý sdruženář Johannes Rydzek vyhrál i druhý závod sezony Světového poháru. Češi na rozdíl od soboty ve finské Ruce nebodovali, nejlepší z nich Miroslav Dvořák obsadil 36. místo.  celý článek

Sdruženářům vládl na úvod Rydzek, Portyk bodoval osmnáctým místem

26.11.2016  12:31, aktualizováno  15:49
Německý sdruženář Johannes Rydzek suverénně vyhrál úvodní závod Světového poháru v severské kombinaci. Druhý muž skokanské části porazil v běhu o více než půl minuty krajana Erica Frenzela,...  celý článek

Dukla Liberec sází na světové snowboardistky a lyžařské talenty

18.11.2016  9:00
Sportovci z Dukly Liberec se na severu Evropy chystají na start nové sezony na světové scéně. Vedení armádního klubu si nejvíc slibuje od tří žen na snowboardu: Ester Ledecké, Evy Samkové a...  celý článek

Školu snad přežiju, doufá šampion Portyk, král českých sdruženářů

5.4.2016  15:40
Tak trochu symbolicky, den před svými 20. narozeninami, se dočkal spravedlivého ocenění. Tomáše Portyka, letošního juniorského mistra světa v severské kombinaci, vyhlásili v Praze nejlepším...  celý článek

Harrachov hostí ve středu šampionát v severské kombinaci

15.3.2016  10:12
Tečku za domácí sezonou v severské kombinaci udělá ve středu v Harrachově mistrovství České republiky. Letošní šampionát nabídne hlavně atraktivní souboj o prvenství mezi Miroslavem Dvořákem,...  celý článek

Portyk druhou medaili nezískal, sdruženáři skončili na MSJ čtvrtí

26.2.2016  18:13
Den po zisku individuálního titulu sahal sdruženář Tomáš Portyk na mistrovství světa juniorů v Rašnově po další medaili v soutěži družstev. České kvarteto však neudrželo druhou příčku po...  celý článek

Portyk na MS spolkl zklamání a stal se juniorským mistrem světa

25.2.2016  17:03, aktualizováno  18:46
Nejdřív měl na šampionátu v rumunském Rašnově hrozitánskou smůlu, v úvodním závodě v severské kombinaci předvedl Tomáš Portyk na můstku nejdelší skok, jenže upadl a bylo po nadějích. Druhou...  celý článek

České hokejistky získaly na zimních olympijských hrách mládeže stříbro

21.2.2016  15:26
O čtvrtou českou medaili se na závěr zimních olympijských her mládeže v Lillehammeru postaraly hokejistky. Svěřenkyně trenéra Rudolfa Vally podlehly ve finále Švédsku 1:3 a získaly stříbro.  celý článek

Sdruženář Pažout vybojoval na olympiádě mládeže v Norsku bronz

16.2.2016  16:16
O třetí českou medaili se na hrách mládeže postaral sdruženář Ondřej Pažout, který bronzem napodobil skikrosařku Kašparovou. Jeden z největších talentů české severské kombinace zaskočil...  celý článek

Začaly olympijské hry mládeže. Hokejistky chtějí z Lillehammeru zlato

13.2.2016  11:46
Vůbec poprvé se na jakémkoliv olympijském turnaji představí český tým hokejistek a hned na něj míří se zlatými ambicemi. Vlajkonoškou výpravy na zahájení druhého ročníku zimních olympijských her...  celý článek