Ondřej Karlovský

Kanoista a vodní slalomář Ondřej Karlovský (* 10. 7. 1991) závodí v kategorii C2.

Deblkanoisté Karlovský s Jáněm byli ve finále Světového poháru čtvrtí

11.9.2016  13:39, aktualizováno  14:17
Těsně pod stupni vítězů skončili čeští deblkanoisté při finále Světového poháru ve slovinském Tacenu. Ondřej Karlovský s Jakubem Jáněm obsadili čtvrté místo, Tomáš Koplík s Jakubem Vrzáněm byli...  celý článek

Deblkanoisté Karlovský a Jáně skončili na Světovém poháru v Troji třetí

4.9.2016  9:29, aktualizováno  13:04
Deblkanoisté Ondřej Karlovský a Jakub Jáně skončili ve finále závodu Světového poháru v Praze-Troji třetí, Tomáš Koplík s Jakubem Vrzáněm šestí. Z tria českých kajakářek si ve finále nejlépe...  celý článek

Slalomářům poslední zkouška před Riem nevyšla, deblkanoe byla desátá

19.6.2016  13:57, aktualizováno  16:57
Českým vodním slalomářům se nevydařil poslední závod Světového poháru před olympiádou. Ve francouzském Pau se v sobotu do finále dostaly jen dvě kanoistky, které skončily bez medaile, dnešní...  celý článek

Z kvalifikace SP slalomářů v Pau postoupilo 13 českých lodí

17.6.2016  19:13
Třináct českých lodí uspělo v páteční kvalifikaci na víkendové závody Světového poháru ve vodním slalomu ve francouzském Pau. Ze čtvrtého místa postoupil do semifinálových jízd vítěz předchozího...  celý článek

Kajakářka Kudějová skončila čtvrtá na Světovém poháru v Seu

12.6.2016  13:19, aktualizováno  14:04
Během druhého finálového dne na Světovém poháru ve vodním slalomu v Seu d'Urgell se česká výprava medaile nedočkalal. Kajakářka Kateřina Kudějová skončila čtvrtá, Ondřej Karlovský s Jakubem...  celý článek

Kudějová přišla v poslední bráně o medaili, deblkanoisté jsou čtvrtí

15.5.2016  10:59, aktualizováno  12:53
Liptovský Mikuláš (Od našeho zpravodaje) Mistryně světa Kateřina Kudějová je ve finále kajakářek na evropském šampionátu v Liptovském Mikuláši pátá, o stupně vítězů se připravila až v poslední bráně závodu. Deblkanoisté Ondřej...  celý článek

PŘEHLED: Jak si vedou čeští sportovci v bojích o olympijské Rio

21.4.2016  6:57
Boje o olympijské Rio vrcholí, zbývají necelé tři měsíce kvalifikačních klání a plnění limitů. Kolik Čechů se nakonec od 5. srpna pod vlajkou s pěti kruhy v Brazílii představí?  celý článek

Hradilkovi se olympiáda v Riu po prvních nominačních závodech vzdálila

17.4.2016  17:56, aktualizováno  18:23
Kajakář Jiří Prskavec si zatím hlídá náskok, který v olympijské nominaci získal díky loňskému titulu mistra světa. V úvodních nominačních závodech vodních slalomářů ve Veltrusech skončil o...  celý článek

Mistři světa Prskavec a Kudějová našli přemožitele. Boj o Rio se zamotává

16.4.2016  16:48
V dešti a chvílemi i ve větru odstartovala na kanálu ve Veltrusech česká olympijská kvalifikace vodních slalomářů. Pouze vítěz pětidílného seriálu si v každé kategorii zajistí postup na hry v...  celý článek

Hilgertová musí na MS bojovat o semifinále ve druhé kvalifikaci

16.9.2015  14:00
Čeští deblkanoisté Jonáš Kašpar, Marek Šindler a Ondřej Karlovský, Jakub Jáně a kajakářky Kateřina Kudějová a Veronika Vojtová postoupili na mistrovství světa v Londýně z první kvalifikační...  celý článek

Deblkanoisté Kašpar se Šindlerem vyhráli finále SP, celkově jsou druzí

16.8.2015  13:49
Deblkanoisté Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem se ve francouzském Pau dočkali druhého vítězství v sezoně Světového poháru. První oslavili na konci června v Krakově. V konečném pořadí slalomářského...  celý článek

Karlovský s Jáněm byli v Seu čtvrtí, Hilgertové těsně uniklo finále

9.8.2015  13:19, aktualizováno  14:55
Čeští vodní slalomáři v neděli ve čtvrtém závodu Světového poháru ve španělském Seu nenavázali na sobotní stříbro kanoistky Kateřiny Hoškové. Nejblíže stupňům vítězů byli deblkanoisté Ondřej...  celý článek

Tentokrát bez medaile. Deblkanoe Karlovský, Jáně byla ve SP čtvrtá

5.7.2015  13:19, aktualizováno  21:31
Deblkanoisté Ondřej Karlovský a Jakub Jáně skončili z českých posádek v nedělním programu na Světovém poháru vodních slalomářů v Liptovském Mikuláši nejvýše. Ani oni však na stupně nevystoupali,...  celý článek

České deblkanoe si v Praze vyjely 2. a 3. místo, bronzová je i Kudějová

21.6.2015  11:38, aktualizováno  15:10
Už pro tři umístění na stupních vítězů si dopádlovali čeští vodní slalomáři v nedělních závodech Světového poháru v pražské Troji. V závodu deblkanoí skončili Ondřej Karlovský a Jakub Jáně...  celý článek

Všichni čeští vodní slalomáři na SP v Praze postoupili do semifinále

19.6.2015  14:52, aktualizováno  19:15
Čeští vodní slalomáři zvládli páteční kvalifikaci v úvodním závodu Světového poháru v Praze se stoprocentní úspěšností. Semifinále pojede o víkendu všech 18 domácích lodí. Výborné výkony...  celý článek

Hilgertová i Hradilek musejí na nominační jistotu čekat do neděle

16.5.2015  18:30
Deblkanoisté Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem, jejich kolegové Ondřej Karlovský a Jakub Jáně a kanoistka Kateřina Hošková mají po třetím nominačním závodu jisté místo v reprezentaci vodních...  celý článek

Deblkanoe Kašpar a Šindler skončila v Tacenu třetí, Hilgertová selhala

15.6.2014  13:37, aktualizováno  14:34
Čeští deblkanoisté Jonáš Kašpar a Marek Šindler se poprvé v letošní sezoně Světového poháru postavili na stupně vítězů. Ve slovinském Tacenu vybojovali třetí místo. Jejich reprezentační kolegové...  celý článek

Hilgertová byla ve finále SP šestá, zajistila si tím mistrovství světa

8.6.2014  15:05, aktualizováno  15:56
Kajakářka Štěpánka Hilgertová se šestým místem zasloužila o nejlepší české umístění v nedělních závodech Světového poháru vodních slalomářů v Londýně. Zajistila si tím účast na mistrovství...  celý článek

Do finále ME postoupila jen Kudějová, vypadli deblíři i Hilgertová

1.6.2014  11:34
Krachem českých deblkanoistů skončilo dnešní semifinále na mistrovství Evropy ve vodním slalomu. Adepti na medaile Ondřej Karlovský s Jakubem Jáněm, obhájci bronzu z Krakova, i mistři světa do...  celý článek

České deblkanoe ovládly kvalifikaci MS, hladce postupuje i Hilgertová

13.9.2013  12:34, aktualizováno  12:57
Domácí deblkanoisté dominovali kvalifikaci na mistrovství světa ve vodním slalomu v Praze. Jaroslav Volf a Ondřej Štěpánek vyhráli, Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem byli druzí a čtvrtou pozici...  celý článek

Tři české lodě vyhrály kvalifikaci SP vodních slalomářů v Seu

5.7.2013  19:32
Tři české lodě nenašly přemožitele v kvalifikaci na třetí závod Světového poháru ve vodním slalomu ve španělském Seu d'Urgell. Nejrychlejší byli kanoista Stanislav Ježek, kajakář Vít Přindiš a v...  celý článek

Vodní slalomáři v neděli v Cardiffu na medaile nedosáhli

23.6.2013  13:25
Čeští vodní slalomáři zakončili nedělní program v individuálních disciplínách v úvodním závodu Světového poháru bez medaile. V Cardiffu tak nenavázali na sobotní vítězství kanoisty Stanislava...  celý článek

Další medaile z peřejí: Karlovský - Jáně mají evropský bronz

9.6.2013  13:21, aktualizováno  13:37
Česká republika má z evropského šampionátu vodních slalomářů další medaili. Leskne se bronzově a na kanálu v polském Krakovu ji vybojovali Ondřej Karlovský a Jakub Jáně v kategorii deblkanoistů.  celý článek

Deblkanoe Karlovský, Jáně vládla kvalifikaci na ME, Hilgertová vypadla

9.6.2013  11:46
Deblkanoisté Ondřej Karlovský a Jakub Jáně ukazují na mistrovství Evropy vodních slalomářů v Krakově velkou formu. V kvalifikaci zvítězili o víc než tři a půl sekundy, a to navzdory...  celý článek

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.