Útok na pět zlatých? Suverénní Bilesová může překonat Čáslavskou

8.8.2016  4:20
Devatenáctiletá Američanka Simone Bilesová jasně dominuje soutěžím sportovních gymnastek a může v Riu de Janeiro překonat Věru Čáslavskou. Česká legenda získala v Mexiku 1968 čtyři zlaté...  celý článek

Gymnastka Šikulová se ve Francii blýskla třetím místem na bradlech

17.3.2013  19:29
Sportovní gymnastka Jana Šikulová obsadila třetí místo ve finále na bradlech ve Světovém poháru kategorie A ve francouzském La Roche sur Yon.  celý článek

Když ve sportu zní: Pššt, mamka hraje

25.8.2008  3:57
Peking (Od zvláštního zpravodaje MF DNES) Narkmit. Přebalit. Přečíst pohádku. Vyhrát zlatou olympijskou medaili. Pokud si myslíte, že s narozením dítěte pro sportovkyni končí čas výher a rekordů, mýlíte se. Na olympiádě v Pekingu uspělo...  celý článek

Komrsková obhájila třetí místo v přeskoku

23.3.2002  19:21
Chotěbuz Česká reprezentantka ve sportovní gymnastice Jana Komrsková obhájila na Světovém poháru v německé Chotěbuzi třetí místo v přeskoku. Devatenáctiletá závodnice ze Zlína nakonec ustoupila od...  celý článek

Komrsková uspěla ve Světovém poháru

25.11.2001  21:25
Stuttgrat Sportovní gymnastka Jana Komrsková získala bronzovou medaili v přeskoku ve Světovém poháru ve Stuttgartu. Ve finále ji porazily jen olympijské vítězky Jelena Zamolodčikovová z Ruska a Oksana...  celý článek