Disciplína: malorážka 3x20, vzduchová puška
Účast na velkých akcích
OH: 2016 - 18. místo (vzduchová puška), 25. místo (malorážka 3x20).
Evropské hry: 2016 - 7. místo (vzduchová puška), 13. místo (malorážka 3x20).
MS: 2014 – 6. místo (malorážka 3x20).
ME: 2013 – 7. místo (malorážka 3x20), zlato (družstva malorážka 3x20, 2014 – 9. místo (vzduchová puška).
Přehled šampionátů
Olympijské hry 2016

Družstvo puškařek získalo evropský bronz, Mazurová skončila osmá

10.3.2017  14:12, aktualizováno  15:53
Nikola Mazurová obsadila na mistrovství Evropy v Mariboru osmé místo ve střelbě ze vzduchové pušky. Družstvo, které s ní tvořily Gabriela Vognarová a Aneta Brabcová, získalo bronz.  celý článek

Puškařka Bruns proklouzla do finále, v něm vystřílela sedmé místo

11.8.2016  16:04, aktualizováno  18:09
Puškařka Adéla Bruns vybojovala na olympijských hrách v Riu de Janeiru sedmé místo ve střelbě ze sportovní malorážky na 3x20 ran. Druhá česká reprezentantka Nikola Mazurová v obsadila 25. místo....  celý článek

České střelkyně se ve vzduchové pušce do olympijského finále nevešly

6.8.2016  14:48, aktualizováno  19:35
Finále vzduchové pušky českým střelkyním na olympijských hrách v Riu uniklo. Nikola Mazurová skončila v kvalifikaci na 18. příčce, Adéla Bruns obsadila 32. místo. Závod ovládla devatenáctiletá...  celý článek

2. DEN OH: Drsný závod cyklistů Čechům nesedl. Tenistky slaví postup

6.8.2016  13:00, aktualizováno  7.8 6:05
Olympijské hry se v první soutěžní den rozjely zostra. Záludný silniční závod cyklistů, v němž si někteří favorité polámali kosti, nečekaně vyhrál Belgičan Van Avermaet, zatímco český lídr König...  celý článek

Na olympiádu míří dvanáct sportovců s vazbou na Plzeňský kraj

16.7.2016  9:05
V českých barvách bude na olympijských hrách v Riu de Janeiro bojovat i dvanáct sportovců, kteří se narodili, žijí, trénují či hájí barvy některého z klubů v Plzeňském kraji.  celý článek

PŘEHLED: Jak si vedou čeští sportovci v bojích o olympijské Rio

21.4.2016  6:57
Boje o olympijské Rio vrcholí, zbývají necelé tři měsíce kvalifikačních klání a plnění limitů. Kolik Čechů se nakonec od 5. srpna pod vlajkou s pěti kruhy v Brazílii představí?  celý článek

Puškařka Sýkorová je mistryní Evropy, vyhrála i juniorka Foistová

23.7.2015  16:11
Adéla Sýkorová se v Mariboru stala mistryní Evropy v neolympijské disciplíně sportovní malorážka na 60 ran vleže. V týmové soutěži spolu s Nikolou Mazurovou a Lucií Švecovou získaly stříbrné...  celý článek

Střelkyně Švecová byla na ME sedmá a získala olympijské místo

21.7.2015  18:48
Lucie Švecová skončila na mistrovství Evropy v Mariboru sedmá ve střelbě ze sportovní malorážky na 3x20 ran a vybojovala účastnické místo na olympijských hrách v Riu de Janeiro. Český tým, který...  celý článek

„Emmons je fenomén.“ Střelkyně se s ní teď potkají na veselce Sýkorové

19.6.2015  14:58
Baku (Od našeho zpravodaje) Zatímco pro mnoho fanoušků byl konec kariéry Kateřiny Emmons nečekanou zprávou, ony samozřejmě měly jasno. „Věděly jsme dlouho, že je těhotná,“ říkala na Evropských hrách Nikola Mazurová. Na...  celý článek

Nejlepším českým sportovním střelcem roku je Mazurová

19.12.2014  17:07
Nikola Mazurová vyhrála anketu Sportovní střelec roku v České republice. Jako zatím jediná tuzemská reprezentantka vybojovala účastnické místo pro olympijské hry v Riu díky šesté pozici na...  celý článek

Sýkorová s Mazurovou bez medailí, finále třípolohové střelby nezvládly

12.9.2014  14:01, aktualizováno  19:54
Po kvalifikaci to vypadalo na dvojitý medailový útok v českém podání, nakonec bylo vše jinak. Adéla Sýkorová a Nikola Mazurová na mistrovství světa ve sportovní střelbě v Granadě nezvládly...  celý článek