Motorlet Praha

22.6.2017  17:35
Fotbalisté pražské Admiry zakončili ročník v divizi A vítězně. V závěrečném 30. kole zvrátili domácí duel s Dobříší a díky výhře 6:3 si pojistili třetí příčku v tabulce. Na gólové momenty nejen...  celý článek

8.6.2017  12:03
Bývalý fotbalový reprezentant Jan Rajnoch byl klíčovou postavou Motorletu v utkání 28. kola divize A. Proti Karlovým Varům se trefil nejen ze hry, ale i v následném penaltovém rozstřelu, který...  celý článek

11.5.2017  13:59
Ve fotbalové divizi A se dařilo někdejším prvoligovým fotbalistům. Útočník Martin Jirouš pomohl dvěma góly k vítězství lídra z Čížové, Filip Dort se trefil z penalty za Dobříš a karlovarský...  celý článek

4.5.2017  10:59
Fotbalisté pražského Motorletu vyhráli v divizi A potřetí v řadě a na vedoucí dvojici Karlovy Vary, Čížová ztrácejí ze třetí příčky pouze bod. Oba týmy z čela tabulky ale ve 23. kole kvůli...  celý článek

Rozloučení s legendou Bubníkem: dorazil Hašek, Bugár a stovky dalších

27.4.2017  15:14
Zhruba dvě stovky lidí se zúčastnily čtvrtečního posledního rozloučení s mistrem světa z roku 1949 a členem Síně slávy českého hokeje Augustinem Bubníkem ve velké obřadní síni strašnického...  celý článek

20.4.2017  12:59
Exligový útočník Martin Jirouš pomohl svým 24. gólem v sezoně Čížové ke dvěma bodům za vítězství po penaltách nad Ostrovem. Druhé Karlovy Vary vyhrály nad Rokycany 2:1 a po 21. kole divize A...  celý článek

Sbohem, šampione. Zemřela hokejová legenda Augustin Bubník

18.4.2017  14:45, aktualizováno  16:12
Ve věku 88 let zemřel v úterý dopoledne po delší nemoci Augustin Bubník, mistr světa z roku 1949 a člen Síně slávy českého hokeje.  celý článek

12.4.2017  20:59
V dresu Slavie slavil dva tituly, zahrál si i Ligu mistrů. Nyní osmatřicetiletý obránce František Dřížďal působí v Karlových Varech, které ve 20. kole fotbalové divize A vybojovaly na hřišti...  celý článek

30.3.2017  12:11
Fotbalová divize A měla v 18. kole jasnou hvězdu. Útočník Jiří Sodoma zopakoval své galapředstavení z podzimu a do sítě Ostrova nasázel znovu čtyři góly. Pražský Motorlet zejména díky němu...  celý článek

23.3.2017  11:59
Někdejšímu nejlepšímu kanonýrovi druhé ligy Martinu Jiroušovi se v divizi A náramně daří. Útočník Čížové dal v 17. kole na hřišti Českého Krumlova dvě branky a celkově jich nastřádal už 19....  celý článek

17.3.2017  5:59
První jarní kolo fotbalové divize A proti sobě svedlo druhou Čížovou a první Karlovy Vary. Domácí utkání vyhráli 3:1 i díky dvěma trefám Martina Jirouše, bývalého hráče Sparty. Oba první týmy...  celý článek

Nejúspěšnějšími plavci MČR na kratkém bazénu jsou Šefl a Závadová

18.12.2016  21:12
Jan Šefl a Barbora Závadová se s pěti tituly stali nejúspěšnějšími plavci domácího mistrovství v krátkém bazénu v Plzni.   celý článek

24.11.2016  15:59
Málo vídaný kiks předvedl v posledním podzimním kole fotbalové divize A brankář Českého Krumlova Michal Trnka, jeho tým prohrál v Jankově o tři góly. Na prvním místě jsou po podzimu hráči...  celý článek

18.11.2016  13:36
Útočník Martin Jirouš sice vstřelil ve čtrnáctém kole divize A branku, jenže Čížová nakonec v Praze prohrála s Admirou 1:3. Na druhé místo tabulky střelců - právě před Jirouše - se prostřílel...  celý článek

2.11.2016  19:39
Někdejší prvoligový útočník Martin Jirouš se gólově prosadil ve třetím utkání v řadě, jeho trefa do sítě Aritmy ale Čížové na vítězství nestačila. Karlovy Vary zvládly ve 12. kole fotbalové...  celý článek

26.10.2016  19:59
Útočník Martin Jirouš pomohl Čížové dvěma brankami k výhře 2:0 nad Dobříší. Na čele tabulky divize A jsou po 11. kole fotbalisté Karlových Varů, kteří deklasovali Sušici vysoko 8:1. Podívejte se...  celý článek

20.10.2016  13:59
Sedm branek za deset utkání nastřádal útočník Martin Jirouš v dresu Čížové. Ta je díky poslední výhře 3:0 nad Sedlčany o skóre v čele tabulky fotbalové divize A. Nejen na Jiroušovy zásahy se...  celý článek

14.10.2016  7:57
Debakl. Admira nasázela poslednímu týmu divize A Sušici sedm gólů jen v prvním poločase, po přestávce už se střelci z Prahy šetřili. Hned pětkrát rozvlnil síť za soupeřovým brankářem Bohumil...  celý článek

6.10.2016  15:02
Rozhodl závěr prvního poločasu. To vstřelily Karlovy Vary dva „góly do šatny“ a hned po obrátce v kanonádě pokračovaly. V 8. kole fotbalové divize A zdolaly Český Krumlov vysoko 7:0. Podívejte...  celý článek

27.9.2016  18:59
Souboj prvního a třetího týmu fotbalové divize A rozhodly ve prospěch vedoucí Čížové pokutové kopy. Poražený Motorlet tak v tabulce klesl za Aritmu. Třetí od konce zůstává i po sedmém kole...  celý článek

20.9.2016  10:31
Měla to být rutinní zpětná příhra na brankáře. Divizní fotbalové utkání sedmého kola mezi Doubravkou a pražským Motorletem se však hrálo za hustého deště. Proto se pas obránce Jana Rajnocha...  celý článek

6.9.2016  14:15
Někdejší nejlepší střelec druhé ligy a bývalý hráč Sparty, Bohemians či Liberce Martin Jirouš přispěl brankou a dvěma přihrávkami na deklasování Malše Roudné. Ještě větší podíl měl na vítězství...  celý článek

31.8.2016  12:08
Třetí kolo fotbalové divize A patřilo skvělým střeleckým výkonům. V sobotu zářil v dresu Motorletu Jiří Sodoma, který do sítě Ostrova skóroval čtyřikrát, byť v zápase začal jako náhradník. O den...  celý článek

23.8.2016  15:34
Vysoké výhry zaznamenala ve druhém kole fotbalové divize A mužstva Motorletu Praha a Sedlčan. První jmenovaní i díky pěkné ráně vnějším nártem Martina Čáchy zdolali Sušici 6:0. O jednu branku...  celý článek

Táborsko střílelo. O postupu Budějovic rozhodla penalta

1.8.2016  9:20
Jeden se nadřel a dva byli v klidu. Takový je sumář prvního kola MOL Cupu – Českého poháru pro fotbalové jihočeské týmy. Táborsko jelo na hřiště divizního Kladna. A domů si v poklidu odvezlo...  celý článek

Slávistický odchovanec Sodoma zářil v předkole poháru, pálil čtyřikrát

24.7.2016  21:24
Jednadvacetiletý odchovanec a kmenový hráč pražské Slavie Jiří Sodoma byl nejvýraznější postavou předkola českého fotbalového poháru. V dresu Motorletu, který v neděli na svém hřišti rozdrtil...  celý článek

Šestnáctiletá Seemanová ozdobila plavecký šampionát českým rekordem

2.7.2016  18:49
Barbora Seemanová překonala na mistrovství České republiky v plavání v Pardubicích český rekord na trati 200 metrů volný způsob časem 1:59,09 minuty.  celý článek

24.6.2016  6:59
To byl obrat! Fotbalisté Petřínu Plzeň v 63. minutě najednou ožili a ztracený zápas proti Roudnému otočili. Ve zbylém čase utkání 30. kola divize A nasázeli zaskočenému soupeři hned šest gólů a...  celý článek

15.6.2016  14:17
Očekával se vyrovnaný souboj sousedů v tabulce, ale nakonec měl duel 29. kola fotbalové divize A mezi Čížovou a Rokycany jednoznačný průběh. Hostující mužstvo totiž nasázelo v obou poločasech po...  celý článek

8.6.2016  10:51
Po bezgólovém poločase přišla smršť režírovaná dvěma exligovými fotbalisty. Martin Jirouš a Michal Polodna přispěli brankami k výhře Čížové 4:0 a ukončili slibnou sérii Klatov. Na zajímavé...  celý článek

České plavkyně se představí v Riu i v polohové štafetě, dostaly pozvánku

6.6.2016  12:36
České plavkyně se kromě svých individuálních startů představí na olympijských hrách v Riu i v polohové štafetě žen na 4x100 metrů. Mezinárodní plavecké federace FINA potvrdila účast českého týmu...  celý článek

3.6.2016  12:37
V 9. minutě si bývalý ligový hráč a nyní fotbalista Čížové Martin Jirouš připsal už druhý gól v utkání proti Aritmě. I díky jeho příspěvku vyhráli domácí hráči v rámci 27. kola divize A vysoko...  celý článek

26.5.2016  15:10
Zápasu 26. kola divize A mezi pražskou Aritmou a Českým Krumlovem nechybělo nic. K vidění byly zdařilé branky, dlouhé auty, tři červené karty či parádní obrat domácích dokonaný až v 92. minutě....  celý článek

19.5.2016  19:29
Hořovicko, první tým divize A, přijel v rámci 25. kola soutěže na hřiště Sokolu Čížová. Lídr tabulky nakonec domácímu celku podlehl 1:2, vítězný gól Čížové zařídil bývalý ligový hráč Martin...  celý článek

11.5.2016  18:51
Byl to jeho zápas. Vojtěch Zítek nasázel v dresu Hořovicka čtyři branky do sítě Milevska a byl hlavním strůjcem jednoznačného vítězství 4:0. Ve 24. kole fotbalové divize A se čtyřiadvacetiletý...  celý článek

6.5.2016  5:59
V probíhající sezoně nasázel do sítí soupeřů už 18 gólů - poslední dva zaznamenal někdejší fotbalista Sparty či Liberce Martin Jirouš v utkání 23. kola divize A proti Doubravce. Čížová tak díky...  celý článek

27.4.2016  18:48
Povedená kombinace na jeden dotek zakončená brankou. Nebo úžasná rána z velkého úhlu. Hráči Klatov stříleli v utkání 22. kola fotbalové divize A krásné góly - i proto porazili Jindřichův Hradec...  celý článek

20.4.2016  11:34
Řekl si o přihrávku a následnou parádní kolmici neomylně proměnil v gól na 2:0 pro domácí. V zápase 21. kola fotbalové divize A mezi Karlovými Vary a poslední Třeboní se kanonýr Martin Psohlavec...  celý článek

12.4.2016  18:55
Fotbalisté Hořovicka porazili ve 20. kole divize A Jiskru Třeboň 3:0 a mají na čele tabulky náskok pěti bodů. Dvě branky vstřelil lídr soutěže v prvním poločase, třetí přidal po přestávce. Na...  celý článek

5.4.2016  14:31
Byl to druhý poločas z říše snů. Sedlčany vedly o půli „jen“ 1:0, nakonec však Petřínu Plzeň nasázely populárního „bůra“. V 19. kole fotbalové divize A se dařilo také Českému Krumlovu, kterému...  celý článek

1.4.2016  17:29
V 18. kole divize A dal Martin Jirouš z Čížové proti ZČE Plzeň dvě branky a na jaře se tak z gólu radoval už popáté. V utkání mezi lídrem z Hořovicka a Rokycany se domácí ujali vedení po...  celý článek

18.3.2016  17:25
Se Spartou vyhrál titul v roce 2010, fanoušci si jej pamatují i jako hráče pražské Dukly, Sigmy Olomouc anebo Bohemians 1905. Martin Jirouš ale aktuálně hraje divizi A za Sokol Čížová. V 16....  celý článek

20.11.2015  14:41
Fotbalisté Aritmy završili podzimní část divize A tím nejlepším možným způsobem. Na domácím hřišti porazili v rámci 15. kola Klatovy vysoko 4:0. Na vítězství se velkou měrou podíleli Tomáš Volek...  celý článek

13.11.2015  9:41
Není to tak dávno, co v nejvyšší soutěži oblékal dres Slovácka, Viktorie Plzeň a pak i pražských Bohemians 1905. Ještě dříve se mihl v reprezentačních výběrech do 18 a 21 let. Maďarský záložník...  celý článek

5.11.2015  20:58
Ve 13. kole fotbalové divize A se do Sedlčan vydala pražská Aritma. Hosté sice od dvanácté minuty prohrávali, utkání však i díky brilantně kopnutému volnému kopu Lukáše Hrabáka otočili a...  celý článek

29.10.2015  14:38
Daniel Lerch dal pravděpodobně nejhezčí gól v kariéře. V zápase 12. kola divize A proti Třeboni se fotbalista Malše Roudné zcela nehlídaný nachomýtl u odraženého míče za pokutovým územím a...  celý článek

23.10.2015  9:16
Na 11. kolo fotbalové divize A nebudou hráči ZČE Plzeň vzpomínat v dobrém. Za první poločas jim Hořovicko nasázelo čtyři branky a nakonec vyhrálo 6:0. Katem Plzně byl Vojtěch Zítek, který...  celý článek

16.10.2015  10:20
Desáté kolo fotbalové divize A nabídlo na góly bohatá utkání. Jedním z nich byl duel ze spodních pater tabulky – Milevsko se střetlo s Plzní a díky třem brankám v prvním dějství nakonec...  celý článek

8.10.2015  15:25
Martin Jirouš si před lety vystřílel osmnácti druholigovými brankami přestup do pražské Sparty. V jejím kádru se neprosadil a putoval po hostováních, okusil i třetí rakouskou ligu. Jeho...  celý článek

24.9.2015  17:07
Nad značně vyrovnanou tabulkou divize A ční tým Karlových Varů, jenž prozatím v probíhajícím ročníku po 90 minutách nepoznal porážku. Vděčí za to i fotbalovému umu střelce Martina Psohlavce,...  celý článek