Mostecký FK

22.6.2017  18:43
Bývalý ligový útočník Zdeněk Šenkeřík se blýskl ve fotbalové divizi B. V dresu Libiše dal dva pěkné góly a pomohl dovést utkání 30. kola proti Nymburku do rozstřelu. V něm domácí úřadovali a...  celý článek

16.6.2017  16:55
Bývalým prvoligovým fotbalistům se dařilo ve 29. kole divize B. Mostecký Vlastimil Stožický pomohl svými góly k vítězství 4:3 nad Libiší, za kterou se prosadil Zdeněk Šenkeřík. Podívejte se na...  celý článek

8.6.2017  13:15
Fotbalisté Sokolu Brozany se přiblížili návratu do třetí nejvyšší soutěže. Ve 28. kole divize B lídr tabulky udolal druhý Nymburk 3:2 a dvě utkání před koncem na něj má pětibodový náskok....  celý článek

11.5.2017  14:59
Být ve vyšší soutěži, tak by tahle dělovka vládla gólovým hitparádám. Střední obránce Ondřej Burant napálil míč z přímého kopu z úctyhodné vzdálenosti přesně do horního rohu a hlavně díky němu...  celý článek

27.4.2017  8:25
Exligový fotbalový záložník Vlastimil Stožický dal ve 22. kole divize B krásný gól - brankáře překonal rovnou od rohového praporku. Pomohl tak předposlednímu Mostu k překvapivé výhře 2:0 nad...  celý článek

13.4.2017  5:59
Fotbalisté Nymburka i nadále vedou tabulku divize B o pět bodů. Ve 20. kole zvítězili v Souši 2:0, v první půli se prosadil Luboš Nepovím, v závěru přidal druhou branku Tomáš Valín. Podívejte se...  celý článek

30.3.2017  13:29
Fotbalisté Nymburku vedou tabulku divize B o čtyři body. V 18. kole porazili Neratovice na jejich hřišti 2:0, dvěma brankami rozhodl Tomáš Jeník. Podívejte se na video.  celý článek

16.3.2017  15:29
Fotbalisté Nymburka, vedoucího celku divize B, podlehli v 16. kole na penalty Meteoru Praha. První tým tabulky v hlavním městě od osmé minuty prohrával, vyrovnal až necelých dvacet minut před...  celý článek

2.11.2016  20:39
Souboj sousedů z tabulky skončil jednoznačně - Chomutov nasázel Rakovníku čtyři góly a posunul se na 9. příčku. Ve 12. kole fotbalové divize B se dařilo i Kladnu, které díky dvěma brankám Jana...  celý článek

20.10.2016  16:59
V tom gólu se dá najít jistá podoba s legendární trefou Marca van Bastena z finále Eura 1988. I Luboš Nepovím z Nymburku pálil z voleje a velmi ostrého úhlu. Lídr fotbalové divize B náskoku...  celý článek

20.9.2016  20:17
Rána přes zeď přesně k bližší tyči. Exligový fotbalista Tomáš Hrdlička uzavřel střelou z přímého kopu skóre v utkání mezi Hostouní a Českým Brodem na 3:0 pro hostující mužstvo. A právě vítězný...  celý článek