7.5.2016  10:52
Zánět achilovky, akutní ústřel zad, vykloubený palec, únavová zlomenina na noze, natržený vaz. Ne, to není chorobopis nějakého hokejového tvrďáka, ale výčet zranění nejlepší české moderní...  celý článek

Moderní gymnastka Míčková se nekvalifikovala ani na olympiádu v Riu

22.4.2016  11:25
Česká moderní gymnastika nebude mít zastoupení ani na olympijských hrách. V kvalifikaci v Riu de Janeiro skončila Monika Míčková na nepostupovém 19. místě. Poslední českou moderní gymnastkou na...  celý článek

Gymnasta Jessen doladil obtížnost a jde do boje o olympiádu

15.4.2016  16:10
David Jessen bude v sobotu bojovat v kvalifikaci sportovních gymnastů v Riu de Janeiro o nominaci na olympiádu. Tento závod je jednak předolympijskou prověrkou a také jedinou šancí dostat se na...  celý článek

Moderní gymnastka Míčková bude startovat v olympijské kvalifikaci

24.3.2016  14:24
Moderní gymnastka Monika Míčková si vybojovala start v dodatečné olympijské kvalifikaci, která se uskuteční 21. a 22. dubna v Riu de Janeiro. O její nominaci rozhodl interní souboj s Annou...  celý článek

Bolest ji budila ze spaní, přesto moderní gymnastka dál sní o Riu

17.10.2015  10:53, aktualizováno  19:19
Univerziáda, Evropské hry, domácí šampionát, mistrovství Evropy i světa, kde byla v jackpotu i letenka do olympijského Ria. A navrch vysokoškolské státnice. Jedno z nejpernějších období v životě...  celý článek

Brněnské klání moderních gymnastek opět ovládla ruská šampionka

15.10.2011  21:53, aktualizováno  16.10 21:05
Olympijská vítězka a mistryně světa Ruska Jevgenije Kanajevová vyhrála potřetí za sebou víceboj v závodě Grand Prix moderních gymnastek v Brně. S více než tříbodovou ztrátou skončila na druhém...  celý článek

Kanajevová vládne gymnastickému světu, o víkendu se ukáže v Brně

14.10.2011  11:32
Olympijské zlato a 17 titulů mistryně světa v jedné osobě. To je moderní gymnastka Jevgenija Kanajevová, jejíž umění mohou o víkendu obdivovat diváci v Brně.  celý článek

Moderní gymnastka Kanajevová získala na MS další tři zlaté

22.9.2011  22:34
Ruská moderní gymnastka Jevgenija Kanajevová získala na mistrovství světa v Montpellier další tři zlaté medaile. Vyhrála finále cvičení s kužely i se stuhou a se svými krajankami triumfovala...  celý článek

Ruské gymnastky teď nejde porazit, říká Monika Míčková

21.10.2010  15:48
Vstávání v pět hodin ráno, na trénink, do školy a pak zase na trénink. Obecná představa o životě moderních gymnastek není moc lákavá. A on takový skutečně je.  celý článek

Gymnastické Grand Prix ovládla Kapranovová

5.4.2008  19:20
Brno Dvojnásobná mistryně světa v moderní gymnastice Olga Kapranovová z Ruska nenechala nikoho na pochybách kdo je největší favoritkou gymnastické Grand Prix v Brně. Ve čtyřboji zvítězila s náskokem...  celý článek

Finále na Grand Prix v Brně ovládly Rusky

27.5.2007  17:18
Brno Finálové disciplíny šestého závodu desetidílného seriálu Grand Prix moderních gymnastek v Brně ovládly olympijská vítězka Alina Kabajevová z Ruska a její krajanka Olga Kapranovová. Obě vyhrály...  celý článek

Ruské gymnastky jsou favoritkami v Brně

25.5.2007  18:22
Brno Obhájkyně prvenství Věra Sessinovová a další Ruska Alina Kabajevová, olympijská vítězka z Atén, jsou hlavními favoritkami šestého závodu desetidílného seriálu Grand Prix moderních gymnastek,...  celý článek