Mistrovství Evropy v judu

Čeští judisté bez Krpálka na ME nestačili na favorizované Francouze

23.4.2017  13:24
Čeští judisté na mistrovství Evropy ve Varšavě trápili v osmifinále soutěže družstev šampiony z roku 2015 Francouze. Bez své největší hvězdy Lukáše Krpálka, kterému nedovolil start zdravotní...  celý článek

Krpálek na ME judistů: v cestě stojí stosedmdesátikilový Rumun

20.4.2017  16:17, aktualizováno  18:29
Na českého olympijského vítěze na evropském šampionátu znovu číhá aktuálně nejtěžší judista světa. Pokud Lukáš Krpálek postoupí ve Varšavě do osmifinále, může podruhé v krátké době narazit na...  celý článek

Družstvo judistů skončilo páté, v bitvě o bronz nestačilo na Poláky

24.4.2016  14:56, aktualizováno  17:19
Čeští judisté skončili na mistrovství Evropy v Kazani pátí v soutěži družstev a vyrovnali tak své maximum z roku 2014. Porazili Rakousko a Srbsko, naopak ve čtvrtfinále nestačili na domácí Rusko...  celý článek

Překvapení, Krpálek prohrál na ME první zápas a medaili neobhájí

23.4.2016  13:31
Kazaň (Od našeho zpravodaje) České judo skončilo na mistrovství Evropy poprvé od roku 2012 bez medaile. Lukáš Krpálek, který byl největší nadějí, překvapivě prohrál hned první zápas. Michal Horák vypadl v osmifinále a...  celý článek

Musil skončil na mistrovství Evropy judistů sedmý, Ječmínek devátý

22.4.2016  13:35, aktualizováno  18:07
Kazaň (Od našeho zpravodaje) Judista Jaromír Musil vybojoval na mistrovství Evropy sedmé místo, což je na šampionátu zatím nejlepším český výsledek. Jakub Ječmínek skončil v osmifinále, tedy na děleném devátém místě....  celý článek

Popelář zaútočil na spolubydlícího mačetou, pak si šel koupit cigarety

16.9.2014  13:44
Krvavou sérii ran mačetou, kvalifikovanou jako pokus o vraždu, začal dopoledne řešit senát Městského soudu v Praze. Dvaatřicetiletému popeláři Petru Zvonařovi hrozí za zákeřný útok z letošního...  celý článek

Tým judistů bojoval o medaili, nakonec je v Evropě pátý

27.4.2014  18:36, aktualizováno  19:21
Čeští judisté zakončili mistrovství Evropy v Montpellieru pátým místem v soutěži družstev. V souboji o bronzové medaile podlehli 1:4 Německu. Jediný český bod získal dvojnásobný mistr Evropy...  celý článek

Krpálek je opět mistrem Evropy. Z českých judistů obhájil vůbec poprvé

26.4.2014  14:14, aktualizováno  21:22
Před mistrovstvím Evropy se potýkal s natrženým svalem v rameně, nemohl trénovat, jak plánoval. Přesto Lukáš Krpálek na šampionátu ve Francii exceloval. Po roce opět vybojoval zlatou medaili, ve...  celý článek

Musil na ME judistů porazil obhájce stříbra a skončil devátý

25.4.2014  14:15, aktualizováno  19:01
Judista Jaromír Musil prohrál na mistrovství Evropy v Montpellieru ve váze do 81 kilogramů ve třetím kole a obsadil dělenou devátou pozici. V kategorii do 73 kg Václav Sedmidubský i Jakub...  celý článek

Konec ve 2. kole. Petřikov a Pulkrábek se na ME judistů dělí o 9. místo

24.4.2014  13:04, aktualizováno  19:20
Mistrovství Evropy judistů začalo pro českou výpravu ziskem devátého místa, o které se ve váze do 60 kilogramů podělili Pavel Petřikov a David Pulkrábek. Oba čeští reprezentanti prohráli na ipon...  celý článek

Judisté se s ME loučili dřív, než chtěli. V prvním kole týmové soutěže

28.4.2013  12:08, aktualizováno  18:20
Ostatní čeští judisté už Lukáši Krpálkovi další šanci ukázat svou sílu nedali. V týmové soutěži na mistrovství Evropy v Budapešti se rozloučili v prvním kole, když Nizozemsku podlehli 3:1 na...  celý článek

Ježek použil nedovolenou techniku, s ME judistů se proto rozloučil

26.4.2013  12:45, aktualizováno  14:24
Český judista Jaromír Ježek se s mistrovstvím Evropy v maďarské metropoli Budapešti loučí už ve druhém kole váhy do 81 kilogramů. Ve vyrovnaném souboji s domácím Lászlem Csoknyaiem byl vyřazen...  celý článek

Judista Petřikov na ME zopakoval své nejlepší umístění, skončil sedmý

25.4.2013  14:04, aktualizováno  16:57
Český judista Pavel Petřikov na evropském šampionátu v Budapešti do bojů o medaile nepostoupil. V úvodní fázi váhy do 60 kilogramů získal dvě výhry a jednu porážku a musel do oprav, kde prohrál...  celý článek

Teď olympiádu neřeším, říká před mistrovstvím Evropy judista Petřikov

24.4.2013  11:02
Postupový klíč sice bude za tři roky jiný, ale jako psychická zkouška může zítra začínající mistrovství Evropy v judo posloužit Pavlu Petřikovovi dobře. Úspěch na něm totiž borci hradeckého Judo...  celý článek

Judista Krpálek v Praze suverénně získal titul mistra Evropy do 23 let

18.11.2012  16:20, aktualizováno  17:49
Pět utkání, pět vítězství na ipon. Zcela suverénně se český judista Lukáš Krpálek v Praze povznesl k titulu evropského šampiona do 23 let. Ve finále váhové kategorie do 100 kilogramů ho...  celý článek

Judista Krpálek korunoval úspěšné ME pátým místem

23.4.2011  18:20
Po úspěšném pátku prožili čeští judisté na mistrovství Evropy v Istanbulu další podařený den. Dvacetiletý Lukáš Krpálek obsadil páté místo. V zápase o medaili těsně podlehl Iraklimu Cirekidzemu...  celý článek

Judisté začali ME neúspěšně. Jediný zápas vyhrála Chytrá

21.4.2011  13:35
Nešťastně vstoupili čeští judisté do mistrovství Evropy, které od čtvrtka do soboty hostí Istanbul. Jediný zápas vyhrála Lucie Chytrá, která tak skončila na 9. až 16. místě. Pavel Petřikov...  celý článek

Medailový sen se rozplynul, judista Krpálek skončil na ME sedmý

24.4.2010  16:18, aktualizováno  17:15
Česko skončilo na mistrovství Evropy v judu bez medaile. Na stupně vítězů se nedostal ani Lukáš Krpálek, největší česká naděje. Dvojnásobný juniorský světový šampion ve Vídni skončil sedmý.  celý článek

Petřikov vypadl na mistrovství Evropy judistů ve druhém kole

24.4.2009  20:21
Na vidinu úspěchu na mistrovství Evropy v judu musel jediný český zástupce Pavel Petřikov rezignovat už ve druhém kole po porážce s pozdějším finalistou. Tbilisi tak českému judu výraznější...  celý článek