3.10.2016  10:55
Práci pro dvě stovky zaměstnanců nabídne v nejbližších měsících lidem žijícím na Bruntálsku společnost Hronovský, která vyrábí kabelové svazky pro automobilový průmysl. Firma se sídlem v Novém...  celý článek

Sezona ve třech vzala manažerovi slánských plochodrážníků chuť

22.9.2014  13:18
Plochodrážníci Slaného v extralize družstev získali bronz, ale není to výsledek ke slavení. V soutěži jely jen tři týmy a manažer Milan Mach neví, co bude dál.  celý článek

Budějovice otáčely průběh, zato Liberec vyhrál hladce a jde do čela

8.2.2014  20:02, aktualizováno  9.2 20:31
Liberec střídá v čele extraligy volejbalistů České Budějovice. Svůj zápas 17. kola proti Ústí zvládl hladce ve třech setech, zatím jihočeský tým musel v Ostravě otáčet průběh zápasu a na...  celý článek

Volejbalisté Liberce, Budějovic i Ostravy uspěli, stíhají vedoucí Zlín

30.11.2013  22:28
V 8. kole nejvyšší soutěže volejbalistů se dařilo pronásledovatelům vedoucího Zlína. Výhry slavily celky Liberce, Českých Budějovic i Ostravy.  celý článek

Kdo smaže nulu? Plochodrážníci ze Slaného a Mšena jedou proti sobě

28.8.2013  11:12
Je to jediná příjemná jistota v jinak nepříjemně se vyvíjející sezoně středočeských plochodrážníků. Extraliga družstev ve středu svede proti sobě jezdce Slaného a Mšena, přičemž jeden z týmů...  celý článek

Polský plošinář Kosciecha se vrátí. Hlavně nepotkat blázny, přeje si

30.1.2013  11:38
Chystá návrat, o němž po srpnové nehodě sám dost pochyboval. Polský plochodrážník Robert Kosciecha i v sezoně 2013 bude jezdit za Slaný, přestože mu česká extraliga málem vystavila konec kariéry.  celý článek

Plochodrážníci ze Slaného ustupují, extralize vládne Mšeno

3.9.2011  10:05
Slaný se raduje z druhého mistrovského titulu v řadě, zatímco Mšeno tápe na konci extraligové tabulky. To byl závěr roku 2007 v plochodrážní extralize družstev.  celý článek

Plochá dráha změnila extraligu, Mšeno dál vítězí

14.4.2010  12:03
Středočeské Mšeno zahájilo pouť za obhajobou titulu v extralize družstev vítězně. Včera při premiéře nového systému soutěže uspělo v Praze na Markétě a porazilo domácí Olymp 51:41. Druhý...  celý článek

Plošináři Slaného třetí titul v řadě nezískali

4.10.2007  10:22
Slaný Sen o zlatém hattricku skončil pro plošináře Slaného v troskách. Ještě před posledním kolem, které navíc včera odpoledne pořádali na svém oválu, vedli pořadí extraligy... Ale tak trochu...  celý článek

Jeřábek a tým puškařů vystříleli evropské zlato

21.7.2007  14:26
Granada Český střelec Tomáš Jeřábek se stal ve španělské Granadě mistrem Evropy ve střelbě z velkorážní pušky na 3x40 ran na 300 metrů. Společně s Lubošem Opelkou a Milanem Machem navíc vyhráli soutěž...  celý článek

Češi vystříleli zlato na mistrovství Evropy

18.7.2007  19:16
Granada Českým triumfem skončila na mistrovství Evropy ve Španělské Granadě soutěž družstev v neolympijské disciplíně standardní velkorážní pušce 3x20 ran na 300 metrů. "Kluci to zvládli excelentně,"...  celý článek

Cíl plošinářů Slaného: třetí titul v řadě

17.4.2007  10:02
Slaný Útok na zlatý hattrick? Plošináři Slaného si na třetí titul v řadě troufají. Ale zdaleka nejsou sami. Už dnes začíná na pražské Markétě nový ročník extraligy, která prošla malou revolucí a...  celý článek

Slaný se raduje z obhajoby, teď chce hattrick

29.9.2006  7:21
Slaný Dvě sezony, dvě zlaté medaile. Touto skvělou bilancí se mohou pyšnit plochodrážníci Slaného, kteří už v minulém týdnu v předstihu obhájili mistrovský titul. Korunovace nových šampionů se však ve...  celý článek

Opory Slaného získaly smlouvy v zahraničí

20.12.2005  9:53
Slaný Plochodrážníci sice mají závodní prázdniny, ale slánský klub zatím k zimnímu spánku neulehl. Funkcionáři domlouvají s jezdci smlouvy na novou sezonu. Sportovní manažer letošního vítěze extraligy...  celý článek

Plochodrážníci Slaného se dočkali po 36 letech

24.9.2005  14:39
Plzeň, Slaný Tři roky za sebou byli druzí a po zlatu mohli jen toužit. Ve středu se to konečně povedlo. Plochodrážníci ze Slaného v Plzni vyhráli poslední díl extraligy a stali se mistry republiky v...  celý článek

Plochodrážní titul získal Slaný

22.9.2005  10:33
Plzeň Až v posledním závodě se rozhodlo o vítězi domácí plochodrážní extraligy. Na dráze v Plzni se z titulu nakonec radovala družstvo Slaného, které závěrečný podnik také vyhrálo. Druhé byly...  celý článek

Čistěte si zuby tak, aby to mělo smysl

20.5.2004  0:01
Cíl čištění zubů je jasný - odstranit živnou půdu pro bakterie, které narušují chrup. Jenže umíte si skutečně dobře čistit zuby? Jak si vybrat správný kartáček a jakou použít pastu? Kroužit, či...  celý článek

Střelci na ME otestují olympijskou formu

23.3.2004  14:45
Györ Martin Tenk a Kateřina Kůrková, kterým se podařil zvítězit v nedávném klání Světového poháru v Sydney, jsou největšími oporami českého týmu, který v úterý odcestoval do Györu na evropský...  celý článek

Čeští střelci získali další dvě zlaté

27.7.2003  16:27
Plzeň Milan Mach vyhrál v závěrečném dnu mistrovství Evropy ve sportovní střelbě v Plzni disciplínu standardní puška na 3x20 ran na 300 metrů. Mach nastřílel 584 bodů a společně s Lubošem Opelkou a...  celý článek

Střelec Tomáš Jeřábek získal na ME bronz

26.7.2003  15:32
Plzeň Česká republika se dočkala další medaile na mistrovství Evropy ve sportovní střelbě. Získal jí Tomáš Jeřábek za výkon 1171 bodů ve velkorážné terčovnici na 3x40 ran. V soutěži družstev ale...  celý článek

Češi znovu na medaile nedosáhli

24.7.2003  16:51
Plzeň Naprázdno vyšli ve čtvrtek čeští reprezentanti na mistrovství Evropy ve sportovní střelbě. Na plzeňské střelnici v Lobzích se nejvíc čekalo od mužů v neolympijské velkorážné terčovnici na 300...  celý článek

Češi marně útočili na olympijské kvóty

21.7.2003  16:42
Plzeň Čeští střelci dnes zůstali na mistrovství Evropy v malorážce na 3x40 ran daleko za olympijskými kvótami. Trio Tomáš Jeřábek, Milan Mach a Luboš Opelka mělo na plzeňské střelnici brány finálové...  celý článek

Střelci byli na MS čtvrtí nejúspěšnější

16.7.2002  19:00
Lahti Čtvrtí za Čínou, Ruskem a Německem skončili podle medailového zisku čeští střelci na mistrovství světa. Poslední dvě získali Milan Mach a junior Martin Podhráský a uzavřeli tak český součet na...  celý článek

České pušky vystřílely stříbro

15.7.2002  19:40
Lahti Družstvo českých střelců ve složení Milan Mach, Milan Bakeš, Luboš Opelka získalo dnes na mistrovství světa v Lahti stříbrné medaile ve standardní pušce na 300 metrů 3x20 ran. Všichni tři také...  celý článek

Střelec Jeřábek přidal ještě bronz

14.7.2002  17:40
Lahti Úspěšné tažení českých sportovních střelců na světovém šampionátu v Lahti pokračuje. Tomáš Jeřábek v neděli zkompletoval svou medailovou sbírku, po zlatu v sobotní soutěži družstev a stříbru z...  celý článek