Mikko Kokslien

Dvořák byl v Lillehammeru mezi sdruženáři desátý, vyhrál Kokslien

7.12.2014  14:06, aktualizováno  16:56
Český sdruženář Miroslav Dvořák si doběhl pro desáté místo v závodu Světového poháru, který se konal v norském Lillehammeru. Tomáš Portyk bodoval jako sedmadvacátý. Napínavý finiš přinesl radost...  celý článek

V týmovém závodě se českým sdruženářům v Kuusamu nevedlo

1.12.2013  15:44, aktualizováno  15:55
Českým sdruženářům týmový závod Světového poháru v Kuusamu nevyšel. Po skoku figurovali na devátém místě, v běžecké části se české kvarteto ještě o dvě příčky propadlo a na vítězné Nory ztratilo...  celý článek

Německý sdruženář Frenzel oslavil v Lahti double, vyhrál i sprint

9.3.2013  17:43
Německý sdruženář Eric Frenzel vyhrál v Lahti po pátečním individuálním závodě Světového poháru i sprint dvojic. Mistr světa a jeho kolega v týmu Johannes Rydzek vedli už po skokanské části, v...  celý článek

I druhý závod sdruženářů v Almaty pro Koksliena, Dvořák byl devatenáctý

12.2.2012  11:01
Druhý závod Světového poháru v severské kombinaci v kazašském Almaty má stejného vítěze jako sobotní klání. Z dalšího prvenství se radoval Nor Mikko Kokslien. Z českých závodníků byl nejlepší...  celý článek

Sdruženář Dvořák vylepšil české maximum v sezoně. Skončil třináctý

11.2.2012  11:09
Sdruženář Miroslav Dvořák obsadil v závodu Světového poháru v Almaty 13. místo a postaral se o nejlepší český výsledek v dosavadním průběhu sezony. Při premiéře severské kombinace v Kazachstánu...  celý článek

Italský sdruženář Pittin dovršil v Chaux-Neuve víkendový hattrick

15.1.2012  16:48
Zvítězil v pátek. Pak i v sobotu. A také v neděli se objevilo na prvním místě výsledkové listiny závodu SP sdruženářů ve francouzském středisku Chaux-Neuve stejné jméno - Alessandro Pittin.  celý článek

V Oberstdorfu vyhrál Kokslien, dva čeští sdruženáři bodovali

8.1.2012  13:24, aktualizováno  13:45
Individuální závod Světového poháru v severské kombinaci v Oberstdorfu vyhrál ve spurtu Nor Mikko Kokslien. V závěru třetí desítky bodovali čeští reprezentanti Tomáš Slavík a Pavel Churavý.  celý článek

Poslední závod sdruženářů před MS vyhrál Francouz Lamy Chappuis

23.1.2011  15:47
Vítězem posledního závodu Světového poháru v severské kombinaci před mistrovstvím světa se stal ve francouzském Chaux-Neuve domácí Jason Lamy Chappuis. Jediný český sdruženář na startu běžecké...  celý článek

Nový lídr SP Lamy Chappuis v Seefeldu vládl, Slavík doběhl sedmnáctý

15.1.2011  16:58
Francouzský sdruženář Jason Lamy Chappuis si připsal v Seefeldu třetí vítězství v sezoně a ujal se vedení v celkovém hodnocení Světového poháru. Nejlepší z Čechů byl sedmnáctý Tomáš Slavík.  celý článek

Sdruženář Dvořák vyjel nejlepší český výsledek sezony, v Norsku byl devátý

4.12.2010  13:09
To byl posun, sdruženář Miroslav Dvořák obsadil 9. místo v závodě SP v Lillehammeru, přitom po skokanské části mu patřila až 29. pozice. Postaral se tak o nejlepší český výsledek v sezoně....  celý článek