Michal Horák

Michal Horák (* 10. 9. 1987) je reprezentant České republiky v judu. Jeho největším úspěchem je vítězství v grand prix v roce 2013.

Krpálek se mezi nejtěžšími judisty neztratil, při premiéře skončil pátý

26.2.2017  12:43, aktualizováno  20:05
Judista Lukáš Krpálek při premiéře v nejvyšší váhové kategorii ukázal, že bude znovu patřit mezi hlavní favority. Olympijský vítěz nestačil na turnaji Grand Prix v Düsseldorfu až v semifinále na...  celý článek

Judisté Ječmínek a Petr vypadli v Düsseldorfu v osmifinále

25.2.2017  15:55
Čeští judisté Jakub Ječmínek a Ivan Petr se na Grand Prix v Düsseldorfu probojovali do osmifinále, kde ale vypadli s pozdějšími finalisty. Do žebříčku si tak připsali po 112 bodech.   celý článek

Judista Ježek poveze z Almaty stříbro a účast na olympiádě v Riu

14.5.2016  11:32, aktualizováno  14:08
Český judista Jaromír Ježek získal stříbrnou medaili na Grand Prix v Almaty a zároveň si velmi pravděpodobně zajistil účast na olympijských hrách v Riu de Janeiro v kategorii do 73 kilogramů. O...  celý článek

Družstvo judistů skončilo páté, v bitvě o bronz nestačilo na Poláky

24.4.2016  14:56, aktualizováno  17:19
Čeští judisté skončili na mistrovství Evropy v Kazani pátí v soutěži družstev a vyrovnali tak své maximum z roku 2014. Porazili Rakousko a Srbsko, naopak ve čtvrtfinále nestačili na domácí Rusko...  celý článek

Horák se přiblížil účasti na olympiádě. Vidím to na 70 procent, řekl

23.4.2016  18:45
Kazaň (Od našeho zpravodaje) Umístění na devátém místě na mistrovství Evropy posunulo českého judistu Michala Horáka na postupovou příčku v olympijské kvalifikaci. Ale jistého ještě nic nemá. „Pořád to vidím tak na...  celý článek

Překvapení, Krpálek prohrál na ME první zápas a medaili neobhájí

23.4.2016  13:31
Kazaň (Od našeho zpravodaje) České judo skončilo na mistrovství Evropy poprvé od roku 2012 bez medaile. Lukáš Krpálek, který byl největší nadějí, překvapivě prohrál hned první zápas. Michal Horák vypadl v osmifinále a...  celý článek

Horák přibral kvůli Riu dvacet kilo: Sním všechno, i kdybych měl umřít

23.4.2016  7:08
Kazaň (Od našeho zpravodaje) Co všechno je člověk schopný udělat pro postup na olympijské hry? Třeba přibrat víc než dvacet kilogramů. Přesně to udělal český judista Michal Horák, který se svému snu může přiblížit v sobotu...  celý článek

Musil má nejlepší český výsledek, ale litoval: Dobře mi tak, přečůral mě

22.4.2016  18:39
Kazaň (Od našeho zpravodaje) Přestože se zasloužil o dosavadní nejlepší český výsledek na judistickém mistrovství Evropy 2016, se sedmým místem spokojený nebyl. Jaromír Musil cítil, že tentokrát mohl být ještě výš. „Je to...  celý článek

Smolná prohra v osmifinále ME, Rio už by však Petřikovovi utéct nemělo

21.4.2016  12:52, aktualizováno  14:40
Kazaň (Od našeho zpravodaje) Český judista Pavel Petřikov skončil na mistrovství Evropy v osmifinále, tedy na dělené deváté příčce. Umístění mu vyneslo takřka jistý postup na letní olympijské hry v Riu de Janeiru.  celý článek

Poprat se o medaile a Rio. Judisté odletěli na ME i se zraněnou hvězdou

20.4.2016  9:45
Kazaň (Od našeho zpravodaje) České judo může v následujících dnech rozšířit solidní sbírku medailí z mistrovství Evropy. Od roku 2011 získalo čtyři, z toho dvě zlaté. Na šampionátu v Rusku, který startuje ve čtvrtek, však...  celý článek

Judista Horák získal bronz na Evropském poháru v Minsku

7.6.2015  17:52
Český judista Michal Horák už počtvrté v tomto kalendářním roce vybojoval bronzovou medaili. Tentokrát se mu to povedlo na Evropském poháru v Minsku. V kategorii nad 100 kilogramů tak získal...  celý článek

Judista Horák vybojoval na americkém turné další bronz

15.3.2015  21:39
Český judista Michal Horák získal bronzovou medaili na Americkém poháru v Montevideu. V Uruguayi navázal na stejný úspěch z minulého týdne v Santiagu de Chile, kde podlehl jen Rusovi Renatovi...  celý článek

Judista Horák si z Amerického poháru v Chile odveze bronz

9.3.2015  14:36
Český judista Michal Horák získal bronzovou medaili na Americkém poháru v Santiagu de Chile. V kategorii nad 100 kilogramů nestačil jen v semifinále na bronzového medailistu z mistrovství světa...  celý článek

Judista Horák vykoukl z Krpálkova stínu, na Grand Prix byl druhý

15.9.2013  19:14
Český judista Michal Horák, bojující v kategorii do 100 kilogramů, získal druhé místo na turnaji Grand Prix, který se o víkendu uskutečnil v chorvatské Rijece. Ve finále nestačil na Němce Freye.  celý článek