Michal Desenský

Neběželo to, mrzí i přes titul ve štafetě čtvrtkaře Desenského

17.6.2017  10:41
Štafetě k titulu pomohl, do finále individuálního závodu na 400 metrů se s přehledem probojoval. Tím ale klady letošního mistrovství republiky v atletice pro čtvrtkaře Michala Desenského...  celý článek

Čeští čtvrtkaři skončili na Bahamách ve štafetě celkově dvanáctí

24.4.2017  11:21
Štafeta českých čtvrtkařů obsadila na mítinku World Relays na Bahamách konečné dvanácté místo. V nedělním finále B obsadili Patrik Šorm, Vít Müller, Michal Desenský a Jan Tesař čtvrtém místo,...  celý článek

České čtvrtkaře čeká na štafetovém mítinku na Bahamách jen malé finále

23.4.2017  10:07
Štafeta českých čtvrtkařů obsadila na mítinku World Relays na Bahamách v rozbězích dvanácté místo a představí se ve finále B. Kvarteto Michal Desenský, Patrik Šorm, Jan Tesař a Vít Müller...  celý článek

Titul má, nominaci ne. Desenského před HME přibrzdila nemoc

4.3.2017  10:56
Minulý víkend na domácím šampionátu obhájil v běhu na 400 metrů svůj loňský titul. Jeho jméno se poté na chvíli objevilo mezi nominovanými do českého výběru, byť jen jako náhradníka pro...  celý článek

Poslední jméno pro Bělehrad: kvalifikovala se i osmistovkařka Hálová

26.2.2017  17:05, aktualizováno  19:02
Osmistovkařka Kateřina Hálová jako poslední rozšířila český atletický tým pro halové mistrovství Evropy v Bělehradu, výprava tak nyní čítá 27 jmen. Zlínská běžkyně vyhrála na domácím šampionátu...  celý článek

Desenský: Čtvrté místo je výborné, ale kvůli olympiádě mám smíšený pocit

14.7.2016  8:38
Atlet hradeckého Sokola Michal Desenský byl jen kousek od startu na letošních olympijských hrách, nakonec mu k němu nepomohlo ani čtvrté místo české štafety na mistrovství Evropy o víkendu...  celý článek

Štafeta čtvrtkařů byla čtvrtá a v Riu bude chybět. Bába skončil sedmý

10.7.2016  9:30, aktualizováno  20:11
Mistrovství Evropy atletů v Amsterdamu skončilo. A česká výprava v posledním dni dosavadní sbírku čtyř stříbrných medailí nerozšířila. Štafeta čtvrtkařů Tesař, Maslák, Desenský, Šorm doběhla...  celý článek

Sedmibojařka Cachová je v Amsterdamu šestá, Bába postupuje do finále

9.7.2016  12:55, aktualizováno  22:29
Předposlední den atletického mistrovství Evropy v Amsterdamu žádnou další českou medaili nepřinesl. Sedmibojařka Kateřina Cachová se výrazně zlepšila a nakonec skončila šestá (6 051 bodů), mílař...  celý článek

Kudlička má limit na halové MS, na olympiádu pojedou i Hrubá a Staněk

28.2.2016  18:16
Tyčkař Jan Kudlička se stal osmým a posledním českým atletem, který má díky splněnému limitu jistý start na březnovém halovém mistrovství světa v Portlandu. Na domácím halovém šampionátu v...  celý článek

Český sprinter přivezl z ME dvě medaile: Chraplavý hlas není z oslav

14.7.2015  8:10
Medailistů přiletělo z atletického ME do 23 let v Tallinnu šest, ale on byl jedinečný. Bezesporu nejrychlejší, neboť získal bronz v závodě na 200 metrů, navíc jako jediný přivezl dva cenné kovy...  celý článek

Čeští sprinteři získali na ME atletů do 23 let stříbro ve štafetě

12.7.2015  18:19, aktualizováno  19:26
Česká štafeta sprinterů ve složení Marcel Kadlec, Michal Desenský, Jan Jirka a Zdeněk Stromšík obsadila na mistrovství Evropy atletů do 23 let v Tallinnu v závodu na 4x100 metrů druhé místo. V...  celý článek

Česko bude na HME reprezentovat i trojskokanka Májková a mílař Friš

15.2.2015  18:16
Česká sestava pro halové mistrovství Evropy atletů v Praze se rozšířila o trojskokanku Lucii Májkovou. Ta splnila limit o šest centimetrů na sobotním mítinku v polské Spale. Svěřenkyně Michala...  celý článek