Přehled šampionátů

Michael Humpolec

Synek skončil na SP v Lucernu druhý, Topinková Knapková třetí

29.5.2016  12:21, aktualizováno  15:21
Čeští skifaři vybojovali na Světovém poháru veslařů v Lucernu pódiová umístění: Ondřej Synek skončil druhý, Miroslava Topinková Knapková třetí.   celý článek

Skifaři Topinková Knapková i Synek jsou v semifinále SP v Lucernu

27.5.2016  13:16
Skifaři Miroslava Topinková Knapková a Ondřej Synek postupili do semifinále druhého závodu Světového poháru v Lucernu. Zatímco olympijská vítězka z Londýna se mezi dvanáct nejlepších...  celý článek

Záda se umoudřila, Synek přece jen vyrazil do Lucernu závodit s rivaly

25.5.2016  13:13
Patálie, která postihla skifaře Ondřeje Synka v minulém týdnu, je zažehnána. Čtyřnásobný mistr světa nakonec přece jen vyrazil do Lucernu, kde se od pátku do neděle pojede druhá regata Světového...  celý článek

Synek a dvojskif žen mají z ME bronz, Topinková Knapková dojela šestá

8.5.2016  11:20, aktualizováno  16:20
Dvě medaile získali čeští veslaři na evropském šampionátu v Brandenburgu. V silném bočním větru dosáhl na bronz skifař Ondřej Synek a třetí skončil také ženský dvojskif ve složení Lenka Antošová...  celý článek

Ve finále veslařského ME pojede pět českých posádek

7.5.2016  13:48
O medaile na mistrovství Evropy ve veslování bude v neděli bojovat pět českých posádek.   celý článek

Na ME v čele se slavnými skifaři. Jezero v Brandenburgu nastaví zrcadlo

2.5.2016  15:33
V nebývalém počtu třinácti posádek vyrazí česká veslařská reprezentace na mistrovství Evropy, které se uskuteční od pátku do neděle na větrném jezeře v německém Brandenburgu. Ve výpravě nebudou...  celý článek

Synek a Knapková jsou ve finále MS, vybojovali účast na olympiádě

4.9.2015  11:40, aktualizováno  13:45
První cíl splněn. Skifaři Ondřej Synek a Miroslava Knapková postoupili na mistrovství světa veslařů ve francouzském Aiguebelette do finále a vybojovali tak pro Českou republiku účastnická místa...  celý článek

Chceme být lepší než kanoisté, přejí si veslaři před bojem o Rio

25.8.2015  7:20
O třetinu větší účast než obvykle. Tak působí olympijská vábnička. Mistrovství světa veslařů ve francouzském Aiguebelette, jež bude zároveň kvalifikací pro hry v Rio de Janeiru, se zúčastní...  celý článek

Na veslařském MS se představí dvacet českých reprezentantů

19.8.2015  14:25
Dvacet českých veslařů v čele se skifaři Ondřejem Synkem a Miroslavou Knapkovou se představí na mistrovství světa ve francouzském Aiguebelette na přelomu srpna a září. Vrcholná akce sezony bude...  celý článek

Lehké váhy Humpolec a Hájek jsou veslařskými mistry světa do 23 let

26.7.2014  18:00
České veslování má světové šampiony do 23 let. Dvojka bez kormidelníka lehkých vah ve složení Michael Humpolec a Jan Hájek vyhrála závod v italském Varese a vylepšila bronzový zápis z loňského...  celý článek

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.