Miami

20.5.2017  10:24
Už se nemusíte trápit ohledně toho, co si vzít na sebe na party. Stačí obyčejná nalepovací páska. Na sociálních sítích je The Black Tape Project, za kterým stojí americký designer Joel Alvarez,...  celý článek

18.5.2017  10:53
Akční komedie Pobřežní hlídka má za sebou jedno vítězství ještě před premiérou v kinech. Stala se nejdiskutovanějším filmem na sociálních sítích, kde předstihla i nového Vetřelce. Zájem o...  celý článek

Federer vynechá celou antukovou sezonu, bude chybět i na Roland Garros

15.5.2017  20:34, aktualizováno  21:10
Švýcarský tenista Roger Federer nebude hrát na Roland Garros. Vítěz úvodního letošního grandslamu Australian Open vynechá celou antukovou sezonu, aby se připravil na oblíbenou trávu a zbytek...  celý článek

Reportérka Navrátilová o fandění na Fed Cupu: Češi dělali větší kravál

25.4.2017  5:59
Tampa (Od našeho zpravodaje) Svěžím krokem mířila dáma v tmavě modré košili a šedých kalhotách ze stadionu do svého apartmánu v Saddlebrook Resortu. Každých pět vteřin však musela na úzké uličce mezi palmami a pečlivě...  celý článek

Berdych vydřel v Monte Carlu postup, otočil duel s Kuzněcovem

17.4.2017  19:12, aktualizováno  19:26
Dvě hodiny bojoval Tomáš Berdych v úvodním kole prestižního antukového turnaje v Monte Carlu. Devátý nasazený český tenista nakonec překvapení nepřipustil a udolal ruského kvalifikanta Andreje...  celý článek

Král Federer: Překvapuju sám sebe, teď ale tělu musím dopřát oddech

3.4.2017  8:38
Ze dvaceti zápasů letos prohrál jediný, dobyl Australian Open a nyní i „sunshine double“ v slunečných amerických destinacích v Indian Wells a Miami. Válí. Kraluje. „Nemohlo to dopadnout líp, na...  celý článek

Federer dál šplhá žebříčkem, je čtvrtý. Berdych je na třináctém místě

3.4.2017  8:19, aktualizováno  12:16
Letošní tenisové sezoně zatím kraluje Švýcar Roger Federer. A to se podepisuje i na pořadí v žebříčku ATP. Poté, co v neděli ovládl už třetí turnaj v tomto roce, konkrétně prestižní podnik v...  celý článek

Federer přehrál Nadala a triumfoval i v Miami, Strýcová v deblu neuspěla

2.4.2017  20:58, aktualizováno  23:03
Roger Federer potvrdil skvělý vstup do sezony triumfem na tenisovém turnaji v Miami. Pětatřicetiletý Švýcar porazil v dnešním finále 6:3, 6:4 svého dlouholetého španělského rivala Rafaela Nadala...  celý článek

POHLED: Případ Berdych. Důkaz břídilství, či naděje na obzoru?

2.4.2017  7:57
Těžko hledat tenistu, který by byl snadnějším terčem posměchu. „Smrt, daně, Tomáš Berdych,“ tweetovala ve čtvrtek americká reportérka Courtney Nguyen. Připomněla známý citát Benjamina Franklina...  celý článek

Kontaová přemohla Wozniackou, z Miami si přiveze nejcennější trofej

1.4.2017  20:55, aktualizováno  21:15
Britská tenistka Johanna Kontaová porazila ve finále turnaje v Miami 6:4, 6:3 Dánku Caroline Wozniackou a získala třetí a nejcennější titul v kariéře. Pětadvacetiletá rodačka z australského...  celý článek

O titul se v Miami utká Nadal s Federerem, Strýcová je ve finále deblu

31.3.2017  20:58, aktualizováno  1.4 9:11
Popáté se dostal do finále tenisového turnaje v Miami a teď se Rafael Nadal, který hladce vyřadil Itala Fabia Fogniniho po setech 6:1, 7:5, pokusí získat první titul. Jenže na Španěla čeká jeho...  celý článek

Tati, ta výhra je pro tebe! Nejstarší žena v Top 100 válí jako kdysi

31.3.2017  16:59
Do sportovních dějin právě přibývá další působivá kapitola pojednávající o troufalé vzpouře proti neúprosnému běhu času. Její hrdinkou je Venus Williamsová, jíž táhne na sedmatřicet a vytrvale...  celý článek

Bolestivá prohra. Ale dál je to nejlepší start kariéry, říká Plíšková

31.3.2017  12:58
Ocitla se ve víru pocitů, ale aby se naštvala, že jí na turnaji v Miami těsně uteklo finále? Kdepak. Nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková po třísetovém nerváku s bývalou světovou jedničkou...  celý článek

Děláš si legraci? Jsi příliš laskavý, Tomáši. Proč? divil se Federer

31.3.2017  10:22
Vítěz žasl. Poraženým cloumal vztek. Čtvrteční bitva Tomáše Berdycha s Rogerem Federerem byla v Crandon Parku vskutku vzrušující až šokující podívanou. Úžasné výměny. Promarněné mečboly....  celý článek

Plíšková ve finále v Miami nebude, Berdych padl s Federerem v tie-breaku

30.3.2017  18:59, aktualizováno  31.3 10:53
Tenisové překvapení se nekonalo, i když k němu bylo blizoučko. Tomáš Berdych nevyužil dva mečboly a ve čtvrtfinále turnaje v Miami prohrál s Rogerem Federerem 2:6, 6:3, 6:7 (momentálně s ním má...  celý článek

Venus Williamsová si v Miami poradila se světovou jedničku Kerberovou

30.3.2017  8:32
Američanka Venus Williamsová porazila ve čtvrtfinále tenisového turnaje v Miami světovou jedničku Angelique Kerberovou z Německa 7:5, 6:3 a opět se přiblížila k zisku titulu, který na floridském...  celý článek

Plíšková je v Miami v semifinále, Berdycha čeká Federer, Šafářová končí

28.3.2017  21:04, aktualizováno  29.3 10:08
Karolína Plíšková si na turnaji v Miami poprvé zahraje v semifinále, Chorvatku Mirjanu Lučičovou Baroniovou přehrála 6:3, 6:4. Čeká ji bývalá světová jednička Caroline Wozniacká z Dánska, která...  celý článek

Plíšková v Miami vyřadila Strýcovou, postupují také Šafářová a Berdych

27.3.2017  16:59, aktualizováno  28.3 8:22
V českém derby na tenisovém turnaji v Miami porazila Karolína Plíšková 6:1, 6:4 Barboru Strýcovou. Čtvrtfinále si zahraje i Lucie Šáfařová, která vyhrála duel se Slovenkou Dominikou Cibulkovou...  celý článek

Veselý vypadl na tenisovém turnaji v Miami ve třetím kole

26.3.2017  19:56, aktualizováno  27.3 8:02
Ve třetím kole se zastavila pouť Jiřího Veselého turnajem v Miami. Český tenista v boji o postup do osmifinále prohrál s třináctým nasazeným Američanem Jackem Sockem 3:6, 6:7.   celý článek

Plíšková se v Miami utká se Strýcovou, dál jdou i Šafářová a Berdych

25.3.2017  17:20, aktualizováno  26.3 7:55
Karolína Plíšková porazila na tenisovém turnaji v Miami Julii Putincevovou z Kazachstánu 7:5, 6:3 a je v osmifinále, kde ji čeká Barbora Strýcová. Postoupila i Lucie Šafářová, při dvanácté...  celý článek

Veselý a Strýcová zvládli své bitvy a v Miami jsou ve třetím kole

24.3.2017  20:45, aktualizováno  23:20
Poprvé v kariéře si Jiří Veselý zahraje na turnaji kategorie Masters v Miami třetí kolo, český tenista udolal ve svém druhém zápase na Floridě devatenáctého nasazeného Španěla Alberta Ramose...  celý článek

Karolína Plíšková se nezdržovala, jasnou výhru v Miami slaví i Šafářová

23.3.2017  17:12, aktualizováno  24.3 7:25
Za necelou hodinu se Karolína Plíšková prohnala do třetího kola turnaje v Miami, americkou kvalifikantku Madison Brengleovou porazila druhá nasazená tenistka 6:1, 6:3. Jen čtyři gamy povolila...  celý článek

Maestro nemá dost, Federer hodlá uspět i v Miami. A pak? Role jedničky?

23.3.2017  11:00
Ještě než se usadil před kamery a diktafony, s úsměvem pronesl: „Jdu přímo z bazénu, proto vypadám takhle.“ K čemu omluvy, tenisový mistře! Roger Federer vypadá, že je před turnajem v Miami v...  celý článek

23.3.2017  10:26
Tenisový turnaj v Miami zažil ve středu neplánovanou show. Postaral se o ni leguán. Ještěr se přišel podívat na utkání Jiřího Veselého a Tommyho Haase.  celý článek

Veselý a Šafářová v Miami postoupili, končí Siniaková a Pavlásek

22.3.2017  19:49, aktualizováno  23.3 8:03
Jiří Veselý vstoupil do turnaje v Miami vítězstvím, německého veterána Tommyho Haase udolal 6:7, 6:3, 7:5. Lucie Šafářová vyřadila v prvním kole po bezmála dvouhodinovém boji Yaninu...  celý článek

Krutá narozeninová bitva. Kristýna Plíšková drama v Miami nedotáhla

21.3.2017  20:09, aktualizováno  23:00
V minulosti s Mandy Minellaovou dvakrát prohrála a na lucemburskou soupeřku Kristýna Plíšková nevyzrála ani v prvním kole štědře dotovaného turnaje v Miami. Česká tenistka podlehla v den svých...  celý článek

Turnaj v Miami bez hvězd. Po Murraym odřekl účast i Djokovič

19.3.2017  19:59, aktualizováno  21:49
Druhý hráč světového žebříčku Srb Novak Djokovič nebude v příštím týdnu kvůli zranění lokte startovat na turnaji v Miami, kde měl obhajovat titul. V sobotu se ze stejného důvodu z prestižního...  celý článek