Maxim Vylegžanin

Pět ruských běžců na lyžích přijde kvůli podezření z dopingu o MS

21.2.2017  17:20, aktualizováno  17:42
Na světovém šampionátu v Lahti závodit nebudete, rozhodl sportovní arbitrážní soud v Lausanne o nejbližší budoucnosti pětice ruských běžců na lyžích v čele s olympijským vítězem Alexandrem...  celý článek

S odvoláním proti suspendaci neuspěl žádný z ruských běžců na lyžích

7.2.2017  12:41
Po olympijském vítězi Alexandrovi Legkovovi a Jevgeniji Bělovovi platí suspendace také zbylých čtyř ruských běžců na lyžích, kterým Mezinárodní lyžařská federace loni v prosinci kvůli podezření...  celý článek

Lyžařský šampion Vylegžanin závodil suspendaci navzdory. Má problém?

17.1.2017  16:12
Ruský běžec na lyžích Maxim Vylegžanin v lednu navzdory pozastavené činnosti závodil. Držitel tří stříbrných medailí z olympijských her v Soči se zúčastnil regionálních závodů v Rusku a tím mohl...  celý článek

Hvězdní ruští běžci na lyžích mají kvůli dopingu zastavenou činnost

27.12.2016  15:51, aktualizováno  20:09
Patřili k ruským hrdinům zimních olympijských her v Soči, v roce 2014 získali na domácích tratích pod pěti spletenými kruhy dohromady pět medaili. Teď mají Alexandr Legkov a Maxim Vylegžanin,...  celý článek

Třináctá výhra v sezoně. Johaugová kralovala na pětce ve Falunu

13.2.2016  13:21
Konkurence v nedohlednu, vedoucí žena Světového poháru v běhu na lyžích Therese Johaugová zase vyučovala. Svou dominanci potvrdila i ve Falunu, kde vyhrála závod na 5 km klasicky o téměř 19...  celý článek

Zlato ze skiatlonu vybojoval Rus Vylegžanin, Jakš skončil jedenatřicátý

21.2.2015  15:55, aktualizováno  16:16
Ruský běžec na lyžích Maxim Vylegžanin se stal ve Falunu mistrem světa ve skiatlonu. Stříbro získal Švýcar Dario Cologna, bronz Kanaďan Alex Harvey. Nejlepší z Čechů Martin Jakš obsadil 31....  celý článek

Skiatlon v ruském Rybinsku vyhráli domácí Vylegžanin a Čekalevová

25.1.2015  11:05, aktualizováno  14:20
Na tratích v ruském Rybinsku brali ve skiatlonu vítězství ve Světovém poháru domácí běžci na lyžích. V kategorii mužů vyhrál Maxim Vylegžanin a mezi ženami vládla Julia Čekalevová, která ve...  celý článek

Medaile z běžecké padesátky mají tři Rusové. Bauer na čelo nestačil

23.2.2014  7:58, aktualizováno  11:07
Krasnaja Poljana (Od našeho zpravodaje) Krásnější závěr olympijských her si pořadatelská země nemohla přát. V lyžařském maratonu na 50 kilometrů s hromadným startem si Rusko rozebralo všechny medaile. Zlato slaví Alexandr Legkov,...  celý článek

Ruský protest byl marný, bronz ze skiatlonu zůstal Sundbymu

11.2.2014  17:44
Výsledky olympijského skiatlonu mužů se po protestu ruské výpravy měnit nebudou. Mezinárodní lyžařská federace (FIS) odvolání Rusů kvůli křížení dráhy Nora Martina Johnsruda Sundbyho ve finiši s...  celý článek

Rusko si stěžuje na výsledky skiatlonu. Žádá bronz pro Vylegžanina

10.2.2014  9:26
Ruské výpravě se nelíbí výsledky nedělního skiatlonu, domácí běžec Maxim Vylegžanin podle ní neoprávněně přišel o olympijský bronz. Ve finiši mu měl totiž zkřížit dráhu nakonec třetí Martin...  celý článek

Ve Szklarské Porebě vládli Vylegžanin a Kowalczyková. Češi vidět nebyli

19.1.2014  10:34, aktualizováno  13:46
Vítězem klasické patnáctky s hromadným startem v polské Szklarské Porebě se stal ruský lyžař Maxim Vylegžanin. Na desítce žen dominovala domácí běžkyně Justyna Kowalczyková.   celý článek

Kožíšek skončil ve sprintu SP ve Szklarské Porebě až třicátý

18.1.2014  16:19, aktualizováno  16:55
Český běžec na lyžích Dušan Kožíšek ve sprintu Světového poháru volnou technikou v Szklarské Porebě vypadl už po první vyřazovací jízdě a skončil na konečném třicátém místě. Vyhráli Kanaďan Alex...  celý článek

Přišlápnutá hůl ho poslala k zemi a Bauer skončil v Kuusamu jedenáctý

1.12.2013  13:00, aktualizováno  13:38
V sobotu senzačně vyhrál, posunul se na průběžné čtvrté místo a mohl pomýšlet i na celkové prvenství v tříetapové sérii v Kuusamu. Jenže stíhačka na 15 kilometrů volnou technikou odsunula běžce...  celý článek

Jakš bodoval ve sprintu v Münstertalu, Bauer zůstal v Tour de Ski osmý

1.1.2013  15:41, aktualizováno  18:03
Běžec na lyžích Martin Jakš dokázal jako jediný z Čechů bodovat ve sprintu Tour de Ski ve švýcarském Münstertalu. Po vyřazení ve čtvrtfinále obsadil 16. místo. Lukáš Bauer přesto udržel...  celý článek

Bauer si polepšil, na Tour de Ski je osmý. Novým lídrem je Vylegžanin

30.12.2012  14:24, aktualizováno  16:17
Se svojí klasickou formou nebyl před startem Tour de Ski úplně spokojen, přesto právě klasická etapa pomohla Lukáši Bauerovi posunout se v celkovém pořadí Tour de Ski z 18. na 8. místo. Novým...  celý článek

Bauer dojel v Novém Městě osmnáctý, vyhrál Švéd Olsson

11.2.2012  15:30, aktualizováno  16:33
Český běžec na lyžích Lukáš Bauer obsadil v závodě Světového poháru na 30 kilometrů klasicky s hromadným startem v Novém Městě na Moravě osmnáctou pozici. Nejlepší formu si na Vysočinu přivezl...  celý článek

Skiatlon Světového poháru v Rybinsku ovládli domácí Rusové

5.2.2012  11:28, aktualizováno  13:58
Ruští běžci na lyžích ovládli závod ve skiatlonu v rámci Světového poháru v Rybinsku. Pro první vítězství v sezoně si dojel Maxim Vylegžanin před Iljou Černousovem, třetí byl Němec Tobias...  celý článek

Northug ovládl skiatlon a dál vévodí Tour de Ski. Bauer je devátý

1.1.2012  13:56, aktualizováno  18:27
Martin Jakš skončil osmý a Lukáš Bauer patnáctý ve čtvrté etapě Tour de Ski, kterou byl skiatlon na 10 km klasicky a 10 km volně v Oberstdorfu. Vyhrál Nor Petter Northug, který vévodí i...  celý článek

Mistrovský maraton ovládl Northug, Bauer v závěru nestačil a skončil třináctý

6.3.2011  12:45, aktualizováno  17:22
Lukáš Bauer odjíždí z MS v Oslu bez medaile. V závěrečném maratonu na 50 km volně skončil třináctý. Titul z nejdelšího závodu suverénně obhájil domácí Petter Northug, stříbro bral Rus...  celý článek

V La Clusaz se Bauer předvedl jako úspěšný sprinter. V cíli byl pátý

18.12.2010  16:51, aktualizováno  18:05
Závody s hromadným startem Lukáš Bauer nikdy neuměl, ale ve francouzském La Clusaz naznačil zlepšení. V závodě na 30 km vyhrál dva prémiové sprinty o body do Světového poháru a v cíli nestačil...  celý článek

Bauer skončil v druhé etapě Tour de Ski čtvrtý, vyhráli Northug a Kowalczyková

2.1.2010  13:45, aktualizováno  18:21
Lukáš Bauer znovu dokázal, že ho zdravotní trable nepřipravily o místo mezi absolutní elitou. Ve druhém dílu Tour de Ski český běžec na lyžích proťal cílovou fotobuňku jako čtvrtý a stejná...  celý článek

Nor Northug dominoval v klasické třicítce v Rogle, Magál získal bod

20.12.2009  14:20, aktualizováno  17:11
Norský běžec na lyžích Petter Northug má v olympijské sezoně skvělou formu. Po triumfu v sobotním sprintu dokázal ve slovinské Rogle díky finiši vyhrát i nedělní závod na 30 km klasicky s...  celý článek

Ve vytrvaleckých soubojích skončili Bauer desátý a Rajdlová třináctá

14.3.2009  13:06, aktualizováno  15:27
Desátou příčku obsadil Lukáš Bauer v závodu Světového poháru na 50 kilometrů klasicky s hromadným startem v norském Trondheimu. Na vítězného finského běžce na lyžích Samiho Jauhojärviho ztratil...  celý článek