Max Franz

Slovinec Kline poprvé vyhrál sjezd ve SP, Hudec opět nebodoval

24.2.2017  13:34
Slovinský lyžař Boštjan Kline ovládl sjezd Světového poháru v Kvitfjellu a dočkal se prvního triumfu v kariéře. Z medailistů na nedávném mistrovství světa ve Svatém Mořici se na stupně vítězů...  celý článek

Švýcarsko slaví další titul díky Feuzovi, Češi ve sjezdu neuspěli

12.2.2017  15:27, aktualizováno  15:30
Druhé zlato pro pořadatelskou zemi. Švýcarský lyžař Beat Feuz slaví premiérový titul mistra světa ve sjezdu, když ve Svatém Mořici předstihl nedávného vítěze superobřího slalomu Kanaďana Erika...  celý článek

Franz ukončil ve Val Gardeně rakouské čekání na sjezdařský triumf

17.12.2016  14:14
Rakušan Max Franz si dojel ve sjezdu ve Val Gardeně pro první vítězství ve Světovém poháru v kariéře. Norského lyžaře Aksela Lunda Svindala porazil o čtyři setiny sekundy a ukončil 651 dní...  celý článek

Když i Terminátor musí odvrátit zrak. Co se stalo na Hahnenkammu?

24.1.2016  9:42
Když Arnold Schwarzenegger v tyrolském kloboučku usedá na VIP tribunu v Kitzbühelu, rozhodně netuší, že za pár minut uvidí tolik bolesti jako ve svých filmech. V hlavních rolích účinkují...  celý článek

Sjezd v Ga-Pa přinesl rakouské stupně, nejvýše vystoupal Reichelt

28.2.2015  16:05
Zkrácený sjezd Světového poháru v Garmisch-Partenkirchenu skončil trojnásobným triumfem rakouských lyžařů - stejně jako při posledním závodě v Saalbachu. V německém středisku zvítězil Hannes...  celý článek

Sjezd v Saalbachu byl v rakouské režii. Vyhrál Mayer před Franzem

21.2.2015  12:59, aktualizováno  14:45
V režii domácích rakouských lyžařů proběhl sjezd Světového poháru v rakouském Saalbachu. Vyhrál olympijský vítěz Matthias Mayer před Maxem Franzem a Hannesem Reicheltem.  celý článek

Super-G v Kitzbühelu vyhrál veterán Defago, superkombinaci Pinturault

26.1.2014  15:49, aktualizováno  22:09
Vítězem superobřího slalomu Světového poháru v Kitzbühelu se stal nejstarší lyžař startující v seriálu - Švýcar Didier Defago. Čeští reprezentanti na body nedosáhli, nejlepší z nich byl Ondřej...  celý článek

Svindal vyhrál první sjezd sezony, Bank skončil předposlední

24.11.2012  22:12, aktualizováno  22:29
Zkušený Nor Aksel Lund Svindal vyhrál v Lake Louise první sjezd nové sezony Světového poháru. Český lyžař Ondřej Bank za ním zaostal o pět vteřin a skončil předposlední.   celý článek