Martin Kadlec

Budějovice dobyly Slavii a sahají po baráži. Třetí výhru má i Jihlava

18.3.2017  17:18, aktualizováno  21:46
Hokejisté Českých Budějovic dokonale zvládli dvojzápas v Praze a po sobotní výhře na Slavií vedou v semifinále 1. ligy 3:1. Ve stejné situaci je Jihlava, která vyhrála v Kladně po prodloužení. V...  celý článek

Hromadná bitka v Edenu? Jen pošťuchování, zní ze Slavie i Budějovic

18.3.2017  5:59
Ve třetím utkání semifinálové série první hokejové ligy mezi Slavií a Českými Budějovicemi padaly góly pouze ve druhé třetině. V závěru utkání se sice Pražané snažili vyrovnat, jenže i s...  celý článek

První liga: Jihlava deklasovala Frýdek, Budějovice spasil jediný gól

2.3.2017  19:55, aktualizováno  21:13
Čtvrtfinálové série play-off hokejové první ligy zatím probíhají podle papírových předpokladů. První čtyři týmy po základní části už vedou 3:0 na zápasy a k postupu do semifinále jim chybí...  celý článek