Marek Langhamer

Hra o minuty. Jak čeští hokejoví gólmani čekají na šanci v NHL

26.7.2017  10:59
Pouhých 35 minut. Tak dlouho trvala epizoda humoristického seriálu Kosmo. A také je to doba, jakou v NHL letos dohromady odchytali tři čeští brankáři Marek Langhamer, David Rittich a Marek...  celý článek

Brankář Langhamer se po debutu v NHL vrátil z Arizony na farmu

23.2.2017  11:02
Český hokejový brankář Marek Langhamer, který si v pondělí odbyl úspěšnou premiéru v NHL, se vrátil z Arizony na farmu do Tucsonu do AHL.  celý článek

Šestnáctý český brankář v NHL: epizoda, nebo přijde větší šance?

22.2.2017  9:59
Čtyři a půl roku bojoval o šanci v NHL, poslední dva se z první farmy propadl dokonce ještě níž do ECHL. Nakonec se ale přece jenom dočkal. Hokejový brankář Marek Langhamer se stal šestnáctým...  celý článek

Brankář Langhamer debutoval v NHL, Florida slavila pátou výhru v řadě

21.2.2017  6:58, aktualizováno  7:59
V pondělí měla NHL na programu jen dva zápasy, přesto se z českého pohledu hodně událo. Vítězný debut v soutěži zažil gólman Marek Langhamer, jenž v 45. minutě nahradil zraněného Mika Smitha a...  celý článek

Mrázek zářil proti lídrům NHL, Jágrova asistence pomohla k další výhře

18.2.2017  23:03, aktualizováno  19.2 10:44
Především díky zákrokům českého gólmana Petra Mrázka porazil Detroit 3:2 po nájezdech lídry z Washingtonu. Pavel Zacha z New Jersey pomohl gólem k výhře svého týmu. Skóroval i Martin Hanzal z...  celý článek

Přípravné kempy klubů NHL opustili další čtyři čeští hokejisté

3.10.2016  9:57
Čtyři čeští hokejisté opustili v neděli přípravné kempy klubů NHL. Obránce Dominik Mašín zamířil z Tampy Bay na farmu do Syracuse Crunch, brankář Marek Langhamer se přesunul z Arizony do Tucsonu...  celý článek

Hudler zařídil výhru Dallasu, v akci byli brankáři Vaněček a Langhamer

27.9.2016  6:59, aktualizováno  8:01
Druhý hrací den přípravy na novou sezonu hokejové NHL bylo na programu dvanáct zápasů. Nejvíce byl z Čechů vidět Jiří Hudler, jenž ve svém premiérovém startu za Dallas zařídil asistencí a...  celý článek

Jágr je třetí v historickém bodování NHL, Hudler slavil dva góly

8.3.2016  6:43, aktualizováno  8:15
Jaromír Jágr se díky jedné asistenci při prohře Floridy s Bostonem 4:5 v prodloužení osamostatnil na 3. místě historického bodování NHL. Čtyřiačtyřicetiletý útočník přihrál v úvodní třetině na...  celý článek

Sekáč se trefil za Montreal, v akci byli tři čeští mladí gólmani

24.9.2014  6:53, aktualizováno  8:23
V úterních přípravných zápasech hokejové NHL se poprvé v dresu Montrealu představil talentovaný útočník Jiří Sekáč a hned gólem ze závěru první třetiny odstartoval obrat kanadského celku proti...  celý článek

Byli jsme skutečný tým. Hráči mají potenciál, říká kouč mladíků Přerost

3.1.2014  10:53
Malmö (od našeho spolupracovníka) Čeští reprezentanti do 20 let na světovém šampionátu v Malmö ostudu nezanechali a měli dokonce blízko k postupu do semifinále. "Naše mužstvo tady ukázalo velkou konkurenceschopnost. Neměli jsme...  celý článek

Kapitán juniorů: Hlavu v oblacích jsme neměli, hráli jsme moc složitě

30.12.2013  17:44
Malmö (Od našeho spolupracovníka) Česká hokejová dvacítka dopadla po obrovské euforii na zem, a to z pořádné výšky. Po prohře s Německem se jí totiž může stát, že půjde na světovém šampionátu se skalpem Kanady do bojů o udržení....  celý článek

Kanadu dorazila báječná Simonova klička: Zkusil jsem to a vyšlo to

29.12.2013  11:19
Malmö (Od našich zpravodajů) Čeští junioři překvapili hokejovou veřejnost, ve svém druhém vystoupení na mistrovství světa ve švédském Malmö dokonale zaskočili velkého favorita z Kanady. Velké drama rozhodl v samostatných...  celý článek

Měl jsem výhodu, že chytám v Kanadě, řekl Langhamer po velkém zápase

28.12.2013  22:14
Malmö (od našeho spolupracovníka) Ačkoliv chytá v kanadské WHL, ani on by si na vítězství národního týmu nevsadil. Před zápasem by s radostí bral i bod. Marek Langhamer ovšem nakonec parádním výkonem pomohl sebevědomou Kanadu...  celý článek