Lukáš Daněk

Sdruženář Rydzek slaví další individuální zlato, Portyk čtyřiatřicátý

1.3.2017  12:11, aktualizováno  15:57
Německý sdruženář Johannes Rydzek si na mistrovství světa v Lahti počíná suverénně. Ovládl také druhý individuální závod a celkem má z letošního šampionátu už třetí zlato. Nejlepší z českých...  celý článek

Rydzek obhájil titul mistra světa mezi sdruženáři. 28. skončil Dvořák

24.2.2017  11:16, aktualizováno  16:04
Německý sdruženář Johannes Rydzek obhájil ve finském Lahti titul mistra světa v závodě na středním můstku. Nejlepší z českých reprezentantů byl Miroslav Dvořák, který desetikilometrový běh...  celý článek

V české nominaci na světový šampionát v klasickém lyžování je 26 jmen

20.2.2017  17:45
V české nominaci na mistrovství světa v klasickém lyžování ve finském Lahti figuruje šestadvacet jmen. Třináct je běžců v čele s loučícím se Lukášem Bauerem, osm skokanů a pět sdruženářů....  celý článek

Světovému poháru sdruženářů kralují Němci, v Sapporu vyhrál Kircheisen

10.2.2017  8:10
Björn Kircheisen vyhrál v Sapporu poprvé po čtyřech letech závod Světového poháru v severské kombinaci a prodloužil nadvládu německých sdruženářů v této sezoně. V dějišti olympijských her z roku...  celý článek

Družstvo sdruženářů vybojovalo na juniorském mistrovství světa bronz

3.2.2017  7:55
Sdruženáři Ondřej Pažout, David Zemek, Jan Vytrval a Lukáš Daněk vybojovali na mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování bronz v závodě družstev a získali v Park City pro českou výpravu...  celý článek

Sdruženář Daněk sahal na juniorském mistrovství světa po medaili

1.2.2017  8:54
Lukáš Daněk skončil na juniorském mistrovství světa v klasickém lyžování v Park City ba čtvrtém místě v severské kombinaci. Devatenáctiletého závodníka Dukly Liberec dělilo od bronzu necelých...  celý článek

Sdruženáři Dvořák s Portykem skončili druzí ve sprintu ve Val di Fiemme

14.1.2017  12:12, aktualizováno  18:18
Sdruženáři Miroslav Dvořák a Tomáš Portyk vybojovali druhé místo ve sprintu dvojic Světového poháru ve Val di Fiemme. Za vítěznými Nory Espenem Andersenem a Jörgenem Graabakem zaostali v těsném...  celý článek

Němci ovládli i desátý závod sezony SP sdruženářů, vyhrál Frenzel

13.1.2017  14:06
Nadvláda německých sdruženářů v této sezoně Světového poháru neskončila ani v desátém závodu seriálu ve Val di Fiemme. Popáté se z vítězství radoval Eric Frenzel, jenž si upevnil vedení v...  celý článek

Rydzek zvítězil v Ruce i ve druhém závodu. Čeští sdruženáři nebodovali

27.11.2016  15:22
Německý sdruženář Johannes Rydzek vyhrál i druhý závod sezony Světového poháru. Češi na rozdíl od soboty ve finské Ruce nebodovali, nejlepší z nich Miroslav Dvořák obsadil 36. místo.  celý článek

Dukla Liberec sází na světové snowboardistky a lyžařské talenty

18.11.2016  9:00
Sportovci z Dukly Liberec se na severu Evropy chystají na start nové sezony na světové scéně. Vedení armádního klubu si nejvíc slibuje od tří žen na snowboardu: Ester Ledecké, Evy Samkové a...  celý článek

Studenti vyhráli prestižní soutěž v USA, robot sfoukl svíčky nejdříve

18.5.2016  8:19
Ondřej Kopecký, Jiří Diblík, Lukáš Daněk. To jsou členové týmu vysokomýtských gymnazistů, kteří zvítězili v mezinárodní robotické soutěži RoboRAVE International 2016 uspořádané ve městě...  celý článek

Školu snad přežiju, doufá šampion Portyk, král českých sdruženářů

5.4.2016  15:40
Tak trochu symbolicky, den před svými 20. narozeninami, se dočkal spravedlivého ocenění. Tomáše Portyka, letošního juniorského mistra světa v severské kombinaci, vyhlásili v Praze nejlepším...  celý článek

Dvořák je mistrem republiky mezi sdruženáři, Portyk pokazil skok

16.3.2016  17:28
Miroslav Dvořák se stal sdruženářským mistrem České republiky. V závodu v Harrachově porazil letošního juniorského světového šampiona Tomáše Portyka, který nečekaně ztratil ve své parádní...  celý článek

Sdruženář Frenzel vyhrál v Schonachu, Dvořák doběhl čtrnáctý

5.3.2016  15:02, aktualizováno  15:24
Sdruženář Miroslav Dvořák obsadil v závodu Světového poháru v Schonachu 14. místo. Z vítězství ve fotofiniši se sice radoval Nor Magnus Krog před domácím Erikem Frenzelem, po protestu německého...  celý článek

Portyk druhou medaili nezískal, sdruženáři skončili na MSJ čtvrtí

26.2.2016  18:13
Den po zisku individuálního titulu sahal sdruženář Tomáš Portyk na mistrovství světa juniorů v Rašnově po další medaili v soutěži družstev. České kvarteto však neudrželo druhou příčku po...  celý článek

Portyk na MS spolkl zklamání a stal se juniorským mistrem světa

25.2.2016  17:03, aktualizováno  18:46
Nejdřív měl na šampionátu v rumunském Rašnově hrozitánskou smůlu, v úvodním závodě v severské kombinaci předvedl Tomáš Portyk na můstku nejdelší skok, jenže upadl a bylo po nadějích. Druhou...  celý článek

Běžkyně na lyžích Nováková získala bronz na MS do 23 let

23.2.2016  9:27, aktualizováno  17:16
Dlouho bojovala o tu nejcennější medaili, nakonec česká běžkyně na lyžích Petra Nováková získala na mistrovství světa v klasickém lyžování do 23 let bronz v závodu na 10 km klasickou technikou....  celý článek

Vintr je jedenáctým skateboardistou v Evropě

26.8.2003  16:23
Basilej Tomáš Vintr obsadil jedenácté místo na mistrovství Evropy skateboardistů v disciplíně streetstyle. Do finále ve švýcarské Basileji postoupil z kvalifikace jako druhý, ale skvělou jízdu...  celý článek