Čeští inline hokejisté zdolali na MS Švédy a mají bronzové medaile

1.7.2017  19:44, aktualizováno  22:09
Čeští inline hokejisté porazili v duelu o třetí místo na mistrovství světa IIHF Švédsko 5:2 a dosáhli poprvé od roku 2011 na medaili.   celý článek

Čeští inline hokejisté prohráli v semifinále MS s Američany o gól

30.6.2017  20:09
Čeští inline hokejisté podlehli v semifinále mistrovství světa IIHF v Bratislavě Spojeným státům americkým 4:5 a v sobotu od 17:30 budou hrát o bronz se Švédskem, které podlehlo Finsku 5:6 v...  celý článek

Luděk Brož byl jako tank. Z buly vyrazil v Mostě až pro gól

2.11.2012  9:29
Bodově se trápil, a přitom jeho lajna nehrála špatný hokej. Luděk Brož z Hradce Králové možná vystoupil z marasmu zápasem v Mostě. První gól připravil nepřímo, když vypálil na brankáře Volkeho a...  celý článek

Brož: Střelecké trápení nesmíme tahat ze zimáku

17.10.2012  9:51
Brož, Říha a Luštinec – tahle trojice hokejistů Hradce je v kabině samá legrace. Ale z jiného důvodu, než byste čekali. Ti tři se ne a ne trefit. Jejich střelecké trápení je dohání k zoufalému...  celý článek

Hemský a spol. neuspěli, titul v in-line hokeji získala Slavia

25.6.2012  10:16
Že ani jména jako Aleš Hemský, Jan Buchtele, Martin Koudelka nebo Luděk Brož nemusejí v in-line hokeji nutně znamenat "válcování" soupeřů, o tom se přesvědčili fanoušci, kteří o víkendu zamířili...  celý článek

Bez pompy a bez „placky“. Chybělo štěstí, smutní Brož po vyřazení

13.6.2012  8:45
Útočník hokejového Hradce Králové Luděk Brož oslnil na inlinovém mistrovství světa v Německu dobrou produktivitou, ale zlato z loňského MS nezopakoval.  celý článek

Kapitán Koudelka se s Hradcem nedohodl, vrací se útočník Brož

3.5.2012  10:32
Hokejový útočník Martin Koudelka osmou kapitolu své kariéry v Hradci Králové v příští sezoně zřejmě nenapíše. Zkušený šestatřicetiletý hokejista se dosud na podmínkách nové smlouvy s vedením...  celý článek

Šestatřicetiletý útočník Brož: Cítím, že skončit je správné rozhodnutí

18.1.2012  9:59
Na ledě zažíval perfektní období své kariéry. Fanoušci si ho oblíbili, obdivovali jeho parády, přesto Luděk Brož předčasně končí sezonu. Šestatřicetiletý útočník, který letos posbíral...  celý článek

Hradecké hokejisty přibrzdila s Třebíčí neobvyklá série vyloučení

24.10.2011  11:12
Když na začátku třetí třetiny utkání s Třebíčí hradecký útočník Luděk Brož při snaze dostat puk z vlastní třetiny ho nechtěně vyhodil do hlediště a musel za zdržování hry na dvě minuty na...  celý článek

Hokejový Hradec si po velkém třesku dává spíše skromnější cíle

13.9.2011  8:08
Pojedenácté od chvíle, kdy se klub před téměř deseti lety do 1. ligy vrátil, a poprvé po velkém třesku. Ani ne tak v kádru, i když i v něm se vyměnila téměř polovina hráčů, ale hlavně ve vedení...  celý článek

In-line mistr světa Brož: Na hokejky jsem psychopat

28.6.2011  11:55
Pardubický rodák Luděk Brož zná mnohem lépe zahraniční hokejové ligy než tu českou. To mu ale nebránilo v tom, aby po sezoně válel v play-off in-line extraligy za Brno. Na zlatém MS v...  celý článek

In-line hokejisté kráčí za medailí, ve čtvrtfinále MS zničili Slováky

23.6.2011  19:48, aktualizováno  21:49
Ani Slováci nezarazili důraznou cestu českých in-line hokejistů za medailí. Na domácím šampionátu v Pardubicích nastříleli svěřenci trenéra Hemského už třetímu soupeři devět gólů a po výsledku...  celý článek

Hvězdou českého týmu bude opět Hemský

8.7.2005  11:03
Praha Zatímco ve Francii se blíží vyvrcholení mistrovství světa organizace FIRS, ve Finsku o víkendu ostartuje světový šampionát in-line hokejistů pod hlavičkou IIHF. Největší hvězdou české...  celý článek

Inline hokejisté nečekaně prohráli s Rakouskem

12.7.2004  19:56
Bad Tölz Čeští inline hokejisté nenavázali na nedělní výhru nad Německem a ve druhém utkání na mistrovství světa organizace IIHF nečekaně podlehli ve skupině A Rakousku. Další zápas čeká české...  celý článek

Inline hokejisté vydřeli výhru nad Německem

11.7.2004  21:24
Bad Tölz Čtyřmi góly během závěrečné čtvrtiny otočili čeští inline hokejisté utkání s Německem a do světového šampionátu organizace IIHF vstoupili vítězně. Třemi trefami se na výhře 7:6 podílel Aleš...  celý článek

Na šampionátu v inline hokeji hraje i Hemský

10.7.2004  9:33
Pardubice Aleš Hemský, útočník Edmontonu Oilers, bude největší hvězdou českého výběru na mistrovství světa v inline hokeji. Šampionát pořádaný světovou hokejovou federací IIHF v sobotu začíná v německém...  celý článek