Lucie Sekanová

Vrabcová-Nývltová doběhla při premiéře na ME v krosu patnáctá

11.12.2016  15:12
Eva Vrabcová-Nývltová obsadila při své premiéře na mistrovství Evropy v krosu patnácté místo. Bývalá běžkyně na lyžích dokončila osmikilometrovou trať v italské Chie se ztrátou jedné minuty a 27...  celý článek

Český šampiony v krosu jsou Vrzalová, Homoláč a Šmahel

19.11.2016  15:41, aktualizováno  18:44
Stejné vítěze jako při zářijovém šampionátu v silničním běhu v Běchovicích mělo mistrovství republiky atletů v krosu - pro tituly si v pražském Motole doběhli Jiří Homoláč a Simona Vrzalová....  celý článek

Úspěšný Amsterdam. Po Maslákovi bere stříbro i Kudlička v tyčce

8.7.2016  12:42, aktualizováno  21:34
Večerní program třetího dne atletického mistrovství Evropy ozářili dvěma stříbrnými medailemi dva čeští atleti. Nejprve doběhl Pavel Maslák druhý ve finále čtvrtky, pak na něj navázal i Jan...  celý článek

Špotáková, Hejnová a spol. Atleti pojedou na ME v rekordním počtu

27.6.2016  17:10
Rekordní počet českých atletů bude startovat na nadcházejícím mistrovství Evropy v Amsterdamu. Celkem je v nominaci 32 mužů a 20 žen. Šampionát se uskuteční od 6. do 10. července.  celý článek

Česká šampionka Sekanová: Příště si musím pořádně hlídat čas

20.6.2016  11:44
Když uběhla první kilometr na táborské dráze, její čas tři minuty a šestnáct vteřin naznačoval, že by to mohlo vyjít. Atletka Lucie Sekanová v tu chvíli běžela o účast na olympijských hrách v...  celý článek

Juška doletěl do finále dálky, Ptáčníková i Sekanová skončily

24.8.2015  5:38, aktualizováno  6:04
Peking (Od našich zpravodajů) Třetí den světového šampionátu, v jeho dopoledním programu tři čeští atleti, ale jen jeden spokojený. Dálkař Radek Juška třetím, závěrečným kvalifikačním pokusem doletěl na značku 798 centimetrů...  celý článek

Mladík Debnar zdolal matadora Serbessu. Závod žen ovládla Sekanová

27.12.2011  9:35
32. ročník Štěpánského běhu v Prachaticích vyhrál místní triatlonista Martin Debnar ze ŠuTri Prachatice. Nejlepší ženou byla Lucie Sekanová z Borovan, startující od dubna za USK Praha.  celý článek

OBRAZEM: Bahno bylo všudypřítomné a atleti bojovali o české tituly

20.3.2011  14:51
V drsnou pouť bahnem se změnil český šampionát v krosu. Mistry republiky se stali Milan Kocourek a Lucie Sekanová. Na rozblácené trati v Baldovci na Prostějovsku závodili také mílaři, z nichž...  celý článek

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.