31.1.2017  11:59
Po tiskové konferenci vicemistryně Evropy v tancích na ledě Anna Cappelliniová v Ostravě říká: „Mám hlad jako vlk.“ Na té větě by nebylo nic až tak překvapivého, kdyby ji pronesla italsky. Nebo...  celý článek

Březinová na krasobruslařském ME postoupila, Myslivečková a Brown končí

15.1.2014  16:51, aktualizováno  22:18
Krátký program žen na krasobruslařském mistrovství Evropy vyšel nejlépe Ruskám. Vyhrála Adelina Sotnikovová před Julií Lipnickou. Ze třetího místa bude v pátek na šestý evropský titul útočit...  celý článek

Budapešťské ME je pro Březinu a Vernera příprava na Soči i šance na úspěch

14.1.2014  11:51
Generálkou na olympijskou soutěž v Soči, ale také velkou akcí s největší šancí na medaili bude pro české krasobruslaře Michala Březinu a Tomáše Vernera mistrovství Evropy. Kontinentální...  celý článek

Po krátkém tanci vedou na MS Američané. Myslivečková a Brown neuspěli

15.3.2013  7:42
Americký pár Meryl Davisová a Charlie White vyhrál krátký tanec na mistrovství světa v krasobruslení v kanadském Londonu. Čeští reprezentanti Lucie Myslivečková a Neil Brown skončili v úvodní...  celý článek

Evropské taneční zlato se vrací do Ruska, český pár byl čtrnáctý

25.1.2013  21:53
Ruský taneční pár Jekatěrina Bobrovová a Dmitrij Solovjov využil absence obhájců titulu Nathalie Péchalatové a Fabiana Bourzata z Francie a v Záhřebu slaví své premiérové zlato z mistrovství...  celý článek

Krasobruslařské ME v Záhřebu odstartovalo, vládnou mu ruské páry

23.1.2013  17:20, aktualizováno  22:08
První den na mistrovství Evropy v krasobruslení v Záhřebu patřil ruským párům. Krátký program sportovních dvojic opanovali Taťjana Volosožarová a Maxim Traňkov, v tanečních párech vedou po...  celý článek

Pechalatová a Bourzat obhájili zlato, soutěž žen vede na ME Kostnerová

27.1.2012  18:40, aktualizováno  22:40
Francouzští krasobruslaři Nathalie Pechalatová a Fabian Bourzat se vyrovnali s ruským tlakem a na evropském šampionátu v anglickém Sheffieldu obhájili zlaté medaile v tancích na ledě. Za nimi se...  celý článek

Jak vznikají krasobruslařské páry? V konkurzu i na webové seznamce

26.1.2012  6:40
Českými reprezentanty v párových kategoriích na mistrovství Evropy krasobruslařů jsou: Kubová – Kiseljev. Myslivečková – Brown. Herbríková – Halmaert. Že tu cosi nehraje? Ach ano, všichni ti...  celý článek

Český taneční pár na MS neuspěl, soutěž krasobruslařek vede Kim Ju-na

29.4.2011  16:15, aktualizováno  21:11
Škobrtnutí, pak pády na led. Matěj Novák prožil na mistrovství světa krasobruslařů v Moskvě černé okamžiky. Po nepovedeném krátkém programu v soutěži tanečních párů skončil spolu s Lucií...  celý článek

Taneční pár Myslivečková a Novák postoupil na MS v Moskvě z kvalifikace

26.4.2011  13:08, aktualizováno  14:44
Český taneční pár Lucie Myslivečková, Matěj Novák postoupil na mistrovství světa v krasobruslení v Moskvě z kvalifikace do krátkého programu.   celý článek

Evropský titul v tancích na ledě získali Pechalatová a Bourzat

28.1.2011  23:02
Evropský titul v kategorii tanečních párů poprvé v kariéře získali Francouzi Nathalie Pechalatová a Fabian Bourzat. Na krasobruslařském šampionátu v Bernu v celkovém součtu porazili o více než...  celý článek

Myslivečková a Novák jsou po krátkém tanci na ME v krasobruslení desátí

26.1.2011  17:45, aktualizováno  22:41
Francouzi Nathalie Pechalatová a Fabian Bourzat vyhráli krátké tance na krasobruslařském mistrovství Evropy. O 1,45 bodu porazili Rusy Jekatěrinu Bobrovovou a Dmitrije Solovjeva. Čeští...  celý článek

Pljuščenkovi se návrat povedl, v Moskvě nedal soupeřům šanci

23.10.2009  20:55, aktualizováno  24.10 15:38
Ruský krasobruslař Jevgenij Pljuščenko se vrátil ve velkém stylu. Po více než tříleté přestávce se postavil na led při mezinárodní soutěži na Ruském poháru v Moskvě. A druhý díl seriálu Grand...  celý článek

Krasobruslařský pár Myslivečková, Novák si vybojoval olympiádu

26.9.2009  19:11
Taneční pár Lucie Myslivečková, Matěj Novák obsadil na krasobruslařské Grand Prix v Oberstdorfu šestou pozici a kvalifikoval se na olympijské hry. Na tradiční soutěži v Německu se bojovalo o...  celý článek

Šampionát v krasobruslení začal, v soutěžích párů vedou Němci a Rusové

25.3.2009  8:22
Německá sportovní dvojice Aliona Savchenková a Robin Szolkowy a ruský taneční pár Oksana Domninová s Maximem Šabalinem zatím vévodí úvodním soutěžím na světovém šampionátu v krasobruslení v Los...  celý článek