Král bílé stopy

Mlátím kolem sebe. Královna Ledecká se po úžasné zimě dala na kickbox

28.5.2016  8:06
To byla sezona! Stala se v ní snowboardovou vládkyní v paralelních závodech, kromě toho získala malý glóbus za paralelní slalom. Neměla dost a vrhla se i do Světového poháru ve sjezdovém...  celý článek

Anketu Král bílé stopy vyhrála lyžařka a snowboardistka Ledecká

27.5.2016  22:13
Králem bílé stopy za uplynulou zimu se stala poprvé lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká. V hlasování odborníků, trenérů a novinářů porazila loňskou královnu slalomářku Šárku Strachovou a...  celý článek

Slalomářka Strachová ovládla anketu Král bílé stopy uplynulé sezony

23.5.2015  21:55, aktualizováno  22:24
Anketu Král bílé stopy uplynulé sezony o nejlepšího reprezentanta Svazu lyžařů ČR ovládla slalomářka Šárka Strachová, bronzová medailistka ze světového šampionátu v Beaver Creeku. Navázala tak...  celý článek

Samková ovládla jako první snowboardistka anketu Král bílé stopy

23.5.2014  22:00
V nablýskaném sále na Žofíně si na hlavu posadila korunu, usmívala se a poslouchala aplaus. Olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková získala ocenění Král bílé stopy. Ve více než...  celý článek

Poprvé po dvaceti letech skokan. Matura se stal Králem bílé stopy

18.9.2013  20:27
Nadvláda lyžařů trvá, potřetí za sebou usedne na trůnu muž. Jan Matura se stal Králem bílé stopy, jako první skokan na lyžích po dvaceti letech. V hlasování odborníků o nejlepšího lyžaře...  celý článek

Král bílé stopy a mistr světa. Lyžařskou exhibici ozdobí duo rebelů

23.12.2012  8:55
Lyžařští rebelové výjimečně navléknou reprezentační dres. Letošním magnetem exhibičního závodu Carlsbad Ski Sprint v Karlových Varech bude start páru Stanislav Řezáč, Martin Koukal.  celý článek

Ve Varech se letos postaví na start sprintu i Král bílé stopy Řezáč

21.12.2012  9:50
Už šest let se nejlepší lyžaři Evropy prohání po centru Karlových Varů ve stejný den - na Štěpána 26. prosince. A každý rok začíná šéf závodů Martin Müller s kolotočem kolem Carlsbad Ski Sprintu...  celý článek

Stanislav Řezáč doběhl třetí ve vytrvalostní lyžařské klasice v Livignu

14.12.2012  15:47
Český Král bílé stopy Stanislav Řezáč zahájil sezonu dálkových běhů na lyžích třetím místem. V pátek se vydal na trať 21 km klasické La Sgambedy v Livignu a ve finiši prohrál jen s vítězným...  celý článek

Králem bílé stopy a nástupcem Banka je dálkový lyžař Stanislav Řezáč

25.5.2012  21:49
Dálkový běžec Stanislav Řezáč se stal poprvé v kariéře nejlepším českým lyžařem. V anketě Král bílé stopy porazil o dva hlasy skokana Romana Koudelku a stal se nástupcem sjezdaře Ondřeje Banka....  celý článek

Anketa Král bílé stopy nemá letos jasného favorita

12.5.2011  14:32
Anketa o nejlepšího sportovce Svazu lyžařů České republiky Král bílé stopy nemá letos favorita. Takřka jisté je jen to, že na třetí vítězství za sebou po nevýrazné sezoně nedosáhne slalomářka...  celý článek

Vybírali jste nejsympatičtějšího lyžaře sezony

15.4.2011  13:00, aktualizováno  2.5 15:09
Potřiatřicáté se letos vyhlašuje anketa Král bílé stopy. Vítěze sice vybere odborná porota - tedy zástupci Svazu lyžařů České republiky, zástupci resortních sportovních center či sportovní...  celý článek

2010: Nejlepší českou lyžařkou uplynulé sezony je slalomářka Záhrobská

14.5.2010  22:03
Slalomářka Šárka Záhrobská, bronzová medailistka z olympijských her ve Vancouveru, obhájila prvenství v anketě Král bílé stopy o nejlepšího lyžaře České republiky v uplynulé sezoně.  celý článek

2009: Bílé stopě vládne sjezdařka Záhrobská, trenérům její otec

29.5.2009  21:00
Ke stříbrné medaili z mistrovství světa a druhému místu mezi slalomářkami ve Světovém poháru přidala lyžařka Šárka Záhrobská další trofej: stala se pro letošní rok Královnou bílé stopy.  celý článek

2008: Králem bílé stopy je běžec na lyžích Bauer

16.5.2008  21:05
Lukáš Bauer vyhrál anketu Král bílé stopy o nejlepšího českého lyžaře uplynulé sezony, která byla vyhlášena v Žofínském paláci v Praze. Stříbrný olympijský medailista z Turína jasně vyhrál jako...  celý článek

2007: Královna Kateřina usedla doma na trůn

18.5.2007  17:33, aktualizováno  21:26
Písek Posedmé se stala Kateřina Neumannová vítězkou ankety o nejlepšího českého lyžaře. Vítězství je pro ní o to cennější, že byla královnou vyhlášena ve svém rodném městě po své poslední závodní...  celý článek

2006: Anketu opět ovládla Neumannová

12.5.2006  21:59
Praha Olympijská vítězka a stříbrná medailistka z Turína Kateřina Neumannová si podle očekávání potřetí za sebou posadila na hlavu korunku pro vítěze ankety Král bílé stopy, ocenění Svazu lyžařů České...  celý článek

2005: Fanoušci vybrali Neumannovou

27.5.2005  20:54
Teplice Na golfovém turnaji vynechala poslední jamky, aby stihla slavnostní večer v Krušnohorském divadle. Aby také ne. Kateřina Neumannová na něm byla včera už popáté korunována Královnou bílé stopy,...  celý článek

2004: Anketu Král bílé stopy vyhrála Neumannová

21.5.2004  21:00
Jilemnice Skvělý návrat po mateřské dovolené, čtyři vítězství ve Světovém poháru. Vynikající výsledky vynesly české lyžařce Kateřině Neumannové triumf v anketě Král bílé stopy. Zvítězila nejen v hlavní...  celý článek

2003: Lyžařské anketě kraloval Koukal

23.5.2003  19:32
Králem bílé stopy se stal Martin Koukal. V tradiční anketě dostal nejvíc hlasů nejen od odborníků ale i od veřejnosti. Kromě prvenství v absolutním hodnocení mu patří i titul za výkon roku,...  celý článek

2002: Bílá stopa má dva krále - Valentu a Neumannovou

17.5.2002  21:47
Liberec Aleš Valenta a Kateřina Neumannová se při slavnostním vyhlašování v Liberci podělili o ceny pro nejlepší české lyžaře. Akrobat Valenta vyhrál v rámci svazové ankety cenu Krále bílé stopy u...  celý článek

© 1999–2016 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.