Hokejisté Kladna a Chomutova se loučili s extraligou výhrami

20.4.2014  20:33, aktualizováno  21:03
Hokejisté Kladna a Chomutova se rozloučili s nejvyšší soutěží výhrami v soubojích s celky postupujícími mezi elitu. Středočeši zdolali Olomouc 2:1, Chomutov uspěl v Mladé Boleslavi v poměru 6:1.   celý článek

Hokejové Kladno uspělo v Karlových Varech, Litvínov přehrál Chomutov

16.3.2014  18:23, aktualizováno  20:35
Hokejisté předposledního Kladna vyhráli ve třetím kole extraligové skupiny o umístění na ledě Karlových Varů 4:2, dvěma góly včetně vítězného se o tom zasloužil útočník Jan Rudovský. Severočeské...  celý článek

Chomutov i Slavia opět prohrály. Třinec zvítězil posedmé za sebou

28.2.2014  16:50, aktualizováno  22:13
Hokejisté Slavie prohráli počtvrté za sebou a desítka pro předkolo play-off se jim začíná vzdalovat. Liberec totiž díky gólu z 1. minuty vyhrál v Chomutově 1:0. Naopak Sparta už hraje na 1....  celý článek

Slavia ukončila mizernou sérii. V předehrávce zdolala Litvínov 3:1

17.10.2013  18:08, aktualizováno  20:50
V souboji dvou týmů, které se v extralize trápí, uspěli hokejisté Slavie. V přehrávce 13. kola doma porazili Litvínov 3:1 a ukončili pětizápasové čekání na výhru. Hosté protáhli sérii porážek na...  celý článek

Plzeň dělí výhra od finále. Strhující duel rozhodla v poslední minutě

1.4.2013  17:55, aktualizováno  21:40
Devět gólů, šílené zvraty a rozuzlení v poslední minutě. Sváteční pondělí skutečně přineslo hokej, jaký extraliga nevidí každý den. Vítězství v pátém semifinále na ledě Slavie nakonec 34 sekund...  celý článek

Baráž o extraligu: Liberec vyhrál, Boleslav slaví výhru po nájezdech

31.3.2013  16:51, aktualizováno  21:12
Hokejisté Liberce už nejsou v baráži poslední, po několika výsledkových kolapsech dokázali zabrat a zvítězili v Olomouci 3:1. Ve druhém duelu porazila Mladá Boleslav po samostatných nájezdech...  celý článek

Slavia je v semifinále extraligy. Plzeň i Sparta vyválčily sedmý zápas

18.3.2013  17:10, aktualizováno  22:50
První semifinalista hokejové extraligy je jasný. Slavia v pátém utkání převálcovala Kladno 4:0 a sérii si podmanila poměrem 4:1. Zato další adepti na postup svou šanci promrhali. Litvínov...  celý článek

Plzeň padla pošesté za sebou, přesto stále vede. Slavia udolala Kometu

25.1.2013  16:50, aktualizováno  21:37
Plzeňští hokejisté prohráli šesté utkání za sebou, tentokrát nestačili v domácím prostředí na rivala z Karlových Varů (2:3), přesto se stále drží s pětibodovým náskokem na první příčce...  celý článek

Naděje Boleslavi stále žije, Litvínovu však stačí bod, Varům dva

1.4.2012  17:24, aktualizováno  21:33
Hokejisté Mladé Boleslavi v 10. kole play-out doma přehráli Karlovy Vary 4:2 a stále živí naději, že se konečně vyhnou baráži. Příště ale musejí bezpodmínečně zvítězit v Litvínově a doufat, že v...  celý článek

V souboji mistrů slavil Třinec. Budějovice zaváhaly a třetí už je Plzeň

25.11.2011  17:19, aktualizováno  21:57
Střetnutí posledních dvou šampionů extraligy se opět povedlo Třinci, který po drtivém nástupu položil Pardubice. Ve 24. kole se po sedmi týdnech vrátil do hry plzeňský tahoun Tomáš Vlasák a hned...  celý článek

Boleslavští hokejisté zvládli klíčový duel baráže a zůstávají v extralize

17.4.2011  18:00, aktualizováno  22:00
Hokejisté Mladé Boleslavi mají zřejmě patent na úspěch v baráži o extraligu. Zvládli jí už čtvrtý rok po sobě, když tentokrát přehráli Ústí nad Labem 4:3 na zápasy. V tom rozhodujícím zvítězili...  celý článek

Mladá Boleslav otočila zápas v Ústí, k záchraně jí chybí jediná výhra

11.4.2011  17:04, aktualizováno  20:04
Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli i druhý zápas v Ústí nad Labem. Domácí před třetí třetinou vedli 2:1, ale hosté utkání otočili. Vítězný gól dal David Vrbata. Boleslav tak vede v baráži o...  celý článek

Kometa si zahrává, už zase propadla. Dotahují se na ni Plzeň i Sparta

16.1.2011  17:52, aktualizováno  21:18
Pád hokejové Komety nekončí. Brněnský tým tentokrát v domácím prostředí ostudně prohrál s beznadějně poslední Mladou Boleslaví 1:2 a vážně mu hrozí, že během několika kol vypadne z desítky...  celý článek

Plzeň se vzdálila Spartě v boji o play-off. Kometa se propadá tabulkou

9.1.2011  16:53, aktualizováno  22:21
Hokejové Spartě se o další díleček vzdálil vytoužený postup do předkola play-off. Pražané uhráli v domácím duelu s Karlovými Vary pouze bod za prohru 2:3 po nájezdech, zatímco Plzeň uspěla ve...  celý článek

Slavia zdolala Boleslav a je už šestá. Budějovice vezou z Varů dva body

6.1.2011  18:00, aktualizováno  21:35
Hokejová Slavia zvítězila v předehrávce 38. kola extraligy nad Mladou Boleslaví 5:2 a v tabulce se posunula na šesté místo. Z něj vytlačila České Budějovice, které sice vyhrály v Karlových...  celý článek

Extraliga byla velmi bohatá na góly. Třinec jich dal deset, Boleslav devět

17.11.2010  19:37, aktualizováno  21:34
Sváteční 21. kolo hokejové extraligy se zapsalo do statistik letošní sezony. Padlo totiž nejvíce gólů v tomto ročníku. Lídr tabulky z Třince smetl nebohý Litvínov 10:1, Mladá Boleslav...  celý článek

Kladno klopýtlo v hokejovém poháru s prvoligovým Hradcem Králové

10.8.2010  20:55, aktualizováno  23:08
O největší překvapení pondělního programu hokejového Tipsport Cupu se postarali hráči prvoligového Hradce Králové, kteří zvítězili nad extraligovým Kladnem.  celý článek

Zlín prohrál s posledním Kladnem. Slavia zvítězila ve Vítkovicích

5.2.2010  20:09, aktualizováno  21:34
V minulém kole porazili lídra a stáhli jeho náskok. Ve 48. kole extraligy však hokejisté Zlína podlehli poslednímu Kladnu 2:5. Důležité vítězství zaznamenala pražská Slavia. Ve Vítkovicích...  celý článek

Kolo plné nájezdů. V čele extraligy se udržel Zlín o skóre před Plzní

11.12.2009  19:53, aktualizováno  21:44
Oblíbený výsledek ve 32. kole extraligy? 2:2. Ze šesti zápasů tímto skóre po 60 minutách skončily hned čtyři, tři se pak rozhodovaly až v nájezdech. V soubojích o čelo Zlín zvládl penaltový...  celý článek

Pardubice deklasovaly Třinec. Góly slávisty Červenky na Boleslav nestačily

22.11.2009  14:48, aktualizováno  21:08
Po polovině základní části má extraliga dva lídry. Na hokejisty Vítkovic se ve 26. kole dotáhli hráči Pardubic, kteří v Třinci zvítězili 6:0. Východočeši jsou v tabulce o skóre druzí. Hráči ...  celý článek

Minář opět nejlepším rozhodčím v hokejové extralize

2.6.2009  12:18
Milan Minář zvítězil ve druhém ročníku ankety o nejlepšího hlavního rozhodčího v hokejové extralize pořádané webem rozhodci.org a zároveň obhájil loňské prvenství. Druhý skončil opět Vladimír...  celý článek

Hokejové derby rozhodl v nájezdech slávistický penaltový mág Bednář

8.12.2008  15:59, aktualizováno  20:47
Hokejisté Slavie zvítězili v dohrávce 30. kola extraligy na ledě sparťanských rivalů 3:2 po samostatných nájezdech, když ten rozhodující proměnil penaltový mág Jaroslav Bednář. Slávisté vedli už...  celý článek

Mistr poprvé prohrál, Budějovice jasně přehrály Spartu

28.9.2008  20:19
S první porážkou v sezoně se v 9. kole hokejové extraligy musela vyrovnávat mistrovská Slavia, která doma překvapivě nestačila na Litvínov. Pražané přesto zůstávají v čele tabulky, kde mají...  celý článek

Jihočeši v přestřelce padli, ale vedou dál

19.10.2007  20:05, aktualizováno  20:56
Souboj o první místo v hokejové extralize nabídl parádní bitvu. Plnou dramatických zvratů. Karlovy Vary ve šlágru 13. kola kola vedly v Českých Budějovicích 2:0, prohrávaly 2:4 a nakonec v...  celý článek

Sparta na ledě Ústí uspěla až v nastavení

5.10.2007  20:20
Hokejový mistr na ledě nováčka překvapivě ztratil. Sparta v 10. minutě utkání 8. kola extraligy prohrávala v Ústí už 0:2. Sice dokázala ve třetí třetině skóre otočit, ale domácí v 60. minutě...  celý článek

Sparta v poháru uspěla, Slavia ne

2.8.2007  15:17, aktualizováno  21:31
Praha Hokejisté Znojma porazili v Českém poháru Slavii Praha 5:2, když soupeře předčili díky důraznější koncovce a také lepší obranné hře. Další pražský klub Sparta naopak v Tipsport Cupu udolala...  celý článek

Litvínov zůstal ve hře, Pardubice zase třetí

26.1.2007  19:55, aktualizováno  20:51
Litvínov se vrátil zpátky do boje o předkolo play-off. Ve 45. kole hokejové extraligy totiž dokázal zvítězit 5:2 na ledě vzmáhající se Plzně a bodově se dotáhl na Kladno, které prohrálo ve Zlíně...  celý článek

Sparta vyhrála šlágr, vedou opět Jihočeši

8.12.2006  20:27, aktualizováno  21:33
Minimálně na den se hokejisté Českých Budějovic vrátili do čela hokejové extraligy. V jejím 32. kole totiž zvítězili 4:2 na ledě posledního Vsetína. Sesadit je může v sobotu Liberec, pokud...  celý článek

Mistr zničil Pardubice, Vítkovice už zabraly

19.9.2006  19:12, aktualizováno  20:42
Ve šlágru šestého kola hokejové extraligy utrpěly Pardubice debakl. Na ledě dosud trápící se Sparty sice vedly, pak ale odpadly a dostaly šest gólů. Radovat se může vítkovický trenér Miloš...  celý článek

Sparta je ve finále, kde ji čeká Slavia

6.4.2006  19:40
Znojmo Ve finále hokejové extraligy doplní Slavii Sparta. Ta uspěla v pátém semifinálovém duelu ve Znojmě, které doslova smetla 6:1. Domácím se sice na začátku druhé třetiny podařilo snížit na 1:2, ale...  celý článek

Penaltový mág Vlasák rozhodl. Slavia vede

1.4.2006  20:24
České Budějovice Šikovné ruce Tomáše Vlasáka znovu úřadovaly. Stejně jako ve třetím čtvrtfinále proti Třinci rozhodl slávistický centr i třetí semifinále na ledě Českých Budějovic. V samostatných nájezdech se...  celý článek

Bezmocný Zlín na Spartu nic nevymyslel

23.3.2006  18:30, aktualizováno  20:39
Praha Hokejisté Sparty splnili předsevzetí a vyhnuli se riskantnímu rozhodujícímu duelu o postup na zlínském ledě. Domácí výhru 3:0 pečetili při power play do prázdné branky a ukončili čtvrtfnálovou...  celý článek

Třinec smetl Spartu, agónie mistra trvá

9.12.2005  19:36
Potřetí v sezoně porazili hokejisté Třince Spartu. Tentokrát rozdílem třídy, ve 32. kole extraligy deklasovali svého soupeře výrazně 6:1. V bídných výsledcích pokračují mistrovské Pardubice. Na...  celý článek

Nejzbach spustil kanonádu. Dal deset branek

28.2.2005  9:00
Vysoké Mýto, Heřmanův Městec Futsalisté Nejzbachu Vysoké Mýto se v 18. kole první ligy střelecky blýskli, uštědřili debakl Mikesce Ostrava. Derby mezi Torfem Pardubice a Era-Packem Chrudim skončilo remízou.  celý článek

Litvínov čeká na vítězství už devět zápasů

11.1.2005  20:39
Kladno Už devět zápasů čekají litvínovští hokejisté na vítězství. V dohrávce 35. kola prohráli na ledě Kladna. Domácí tým rozhodl o své výhře už v průběhu první třetiny, kdy si vytvořil tříbrankový...  celý článek

Málek drží Plzeň v boji o play-off

21.2.2004  20:08
Karlovy Vary Boj o poslední místo zaručující play-off vrcholí. V dohrávce 49. kola hokejové extraligy zvítězila Plzeň na ledě Karlových Varů po dramatickém boji tři dva. Osmé místo stále drží Kladno, které...  celý článek

Synot vybojoval osmou výhru

9.2.2004  9:24
Uherské Hradiště Poslední zimní utkání Synotu skončilo kanonádou do brány HFK Olomouc, kterou strážil bývalý spolubojovník Miroslav Ondrůšek. Slovácký klub přehrál v sobotní generálce na ligu druholigového...  celý článek

Budějovice jsou po prohře znovu poslední

21.11.2003  20:37
Praha Hokejisté Českých Budějovic jsou v extralize znovu poslední. V přímém souboji nejhorších týmů je přehrál Liberec a přeskočil je i v tabulce. 25. kolo nabídlo také souboj o páté místo, který...  celý článek

Havířov v prodloužení dokonal obrat

21.3.2003  20:09
Havířov Z jasně vyvíjejícího se utkání se stalo drama se šťastným koncem pro Havířov. Ten na svém ledě odvrátil porážku a udělal první krok k uchování extraligové příslušnosti. Naopak smutní mohou být...  celý článek

Litvínov se rozloučil se Šlégrem porážkou

8.10.2002  21:19
Praha Jiří Šlégr se s litvínovským publikem rozloučil porážkou a jelikož Pardubice, jejichž gólman Adam Svoboda udržel podruhé za sebou čisté konto, doma přehrály Třinec, vystřídají ho po desátém kole...  celý článek

Remíza k postupu stačit nemohla

27.7.2002  22:18
Montbeliard Bezbrankovou remízou s osmým týmem francouzské ligy FC Sochaux se rozloučili fotbalisté Synotu s Pohárem Intertoto. Vyhlídky na postup ztratili už prvním utkání třetího kola, když na domácí půdě...  celý článek

Hokejisté si v přípravě s chutí zastříleli

23.4.2002  20:27
Pardubice Pohodové vítězství si připsali hokejoví reprezentanti v posledním přípravném utkání před světovým šampionátem. V Pardubicích se jim stali obětí soupeři z Rakouska. Tým, který se také chystá na...  celý článek

Sparta si půjčí útočníka Hartiga

30.8.2001  15:50
Praha Útočník Lukáš Hartig z Bohemians posílí na půl roku mistrovskou Spartu. Ta si ho půjčí na dobu, co bude hrát Ligu mistrů. Naopak v Bohemians bude hostovat Radek Šírl, který v létě přestoupil na...  celý článek

Karlovarští vyhráli i druhý domácí zápas

26.3.2001  20:14
K a r l o v y V a r y Hokejisté Karlových Varů dnes porazili v druhém utkání baráže o extraligu Chomutov 5:1 a v sérii, hrané na čtyři vítězné zápasy, vedou 2:0. O výsledku se rozhodlo už v úvodní třetině, kdy domácí...  celý článek