Kontinentální hokejová liga

Kovář gólem a asistencí srazil Kunlun, Francouz odčinil první zápas

24.2.2017  16:53, aktualizováno  22:38
Druhými zápasy pokračovaly osmifinálové série KHL. Jan Kovář přispěl gólem a asistencí k porážce pekingského Kunlunu 5:3, jeho spoluhráč z Magnitogorsku Tomáš Filippi přihrával jednou. Vladimír...  celý článek

Budou průkopníky? Francouz s Furchem mohou zamířit z Ruska do NHL

24.2.2017  14:58
Hokejoví brankáři Pavel Francouz a Dominik Furch září v KHL, čeští reprezentanti ovšem touží po ještě prestižnější soutěži.   celý článek

Nakládal v KHL oslavil narození syna gólem, trefil se i Jeřábek

23.2.2017  19:13, aktualizováno  21:36
Do utkání naskočil jen několik hodin poté, co mu manželka porodila syna Alexe. A Jakub Nakládal slavil čerstvé dvojnásobné otcovství přesilovkovým gólem. Český hokejový obránce se tak podílel na...  celý článek

Čína dobývá KHL. Kunlun táhne diváky a hned napoprvé bojuje v play-off

23.2.2017  9:57
Ač premiéra kunlunské Rudé hvězdy v play-off Kontinentální hokejové ligy skončila porážkou 2:4 od Metallurgu Magnitogorsk, odvážný projekt Ngok Jen Jüa, šéfa pekingského klubu, nelze považovat...  celý článek

Filippi se v KHL blýskl dvěma góly, Sekáč skóroval jednou

22.2.2017  17:55, aktualizováno  22:11
Dvěma góly vtrhl český útočník Tomáš Filippi do play-off Kontinentální hokejové ligy a výrazně tak pomohl Magnitogorsku k domácímu vítězství 4:2 nad čínským nováčkem Kunlunem Red Star.   celý článek

Moskevské Dynamo dalo v KHL gól v 93. minutě, přihrál na něj Kašpar

21.2.2017  22:16, aktualizováno  22:46
Až 93. minuta rozhodla úvodní osmifinále play-off Kontinentální hokejové ligy mezi Dynamem Moskva a Torpedem Nižnij Novgorod. Domácí celek vyhrál 1:0, na gól Maxima Karpova přihrál český útočník...  celý článek

Novosibirsk na play-off KHL nedosáhl, postoupil čínský nováček

18.2.2017  18:23
Hokejisté Novosibirsku nedosáhli v Kontinentální lize na postup do play-off, třebaže v posledním utkání základní části zvítězili v Jekatěrinburgu 2:1 po samostatných nájezdech. Získali tak ve...  celý článek

Ruštinu piloval z reklam u silnic. Mistr světa chce s Motorem do extraligy

18.2.2017  9:41
Filip Novák, mistr světa, dvojnásobný mistr KHL se vrátil do svého mateřského klubu v Českých Budějovicích, aby mu pomohl zpět mezi elitu. V Masných krámech se rozpovídal o hokeji, dětství mezi...  celý článek

Magnitogorsk na závěr KHL vyhrál 1:0, Kovář svůj rekord neohrozil

17.2.2017  18:15, aktualizováno  22:34
Hokejisté Magnitogorsku zakončili základní část Kontinentální ligy výhrou 1:0 po samostatných nájezdech nad Čeljabinskem.   celý článek

Dva Poláškovy góly k vítězství nestačily. Do play-off KHL jde Jokerit

16.2.2017  18:40, aktualizováno  22:11
Český obránce Adam Polášek se dvakrát trefil v utkání Kontinentální hokejové ligy, ale jeho Novosibirsk podlehl 2:3 v prodloužení v Chanty Mansijsku. V dresu Jekatěrinburgu skóroval útočník Petr...  celý článek

Sobotka pomohl k výhře gólem s nápovědou, Horák se trefil dvakrát

14.2.2017  20:52, aktualizováno  22:11
Vladimír Sobotka vstřelil v Kontinentální hokejové lize „utajený“ gól, který rozhodčí uznali až na výzvu kolegy od videa. Omsku jím český reprezentant pomohl k vítězství 3:2 v prodloužení na...  celý článek

Nakládal se při vysoké výhře Jaroslavle postaral o vítěznou branku

13.2.2017  20:05
Třetí branka Jakuba Nakládala v sezoně Kontinentální ligy pomohla hokejistům Jaroslavle k vysokému domácímu vítězství 6:1 nad Vladivostokem. Lokomotivu, který z posledních čtyř zápasů vytěžil...  celý článek

Radil sní o mistrovství světa. A z dálky kvituje změny v Pardubicích

9.2.2017  10:26
Hokejový útočník Lukáš Radil prožije stejně jako loni se Spartakem Moskva v Kontinentální lize brzký konec sezony, ale sám v ní má ještě velký cíl. Šestadvacetiletý pardubický odchovanec si chce...  celý článek

Výhru Čeljabinsku vystřelil Novotný, Francouz udržel nulu

3.2.2017  18:18
Duel českých brankářů v Kontinentální hokejové lize vyzněl lépe pro Pavla Francouze z Čeljabinsku, který v utkání proti Čerepovci udržel čisté konto a vychytal výhru 1:0. Jediným střelcem, který...  celý článek

Furch pomohl Omsku zastavit bídnou sérii. Vychytal výhru nad Kunlunem

2.2.2017  16:58
Po čtyřech porážkách konečně vítězství. Hokejisté Omsku se v KHL vymanili z nepříznivých výsledků a zdolali Kunlun Red Star 3:1. Výborným výkonem k tomu pomohl Dominik Furch.   celý článek

Novotný rozhodl o výhře Čeljabinsku, brankář Francouz má asistenci

1.2.2017  18:33
Hokejový útočník Jiří Novotný po zranění nabírá formu. V Kontinentální lize rozhodl gólem o výhře Čeljabinsku 4:3 nad CSKA Moskva.   celý článek

Omsku se v KHL nedaří, k jeho další prohře přispěl i Zohorna

31.1.2017  17:17
Hokejisté Omsku podlehli v Kontinentální lize doma Chabarovsku 2:4 a prohráli čtvrtý zápas za sebou. Přesto mají v čele Černyševovy divize dál velký náskok, protože ani druhé Ufě se nedaří a...  celý článek

Radil přihrál na gól, Spartak Moskva přesto v lednu pojedenácté padl

30.1.2017  19:48
Reprezentační útočník Lukáš Radil asistoval u jediné branky Spartaku Moskva v utkání Kontinentální hokejové ligy, v němž tým z ruské metropole prohrál 1:5 v Nižním Novgorodu. Spartak,...  celý článek

Kovář dvakrát asistoval, Magnitogorsk v repríze finále KHL získal bod

29.1.2017  18:55
Hokejisté Magnitogorsku v repríze loňského finále play-off Kontinentální ligy podlehli na ledě CSKA Moskva 3:4 v prodloužení. Alespoň bod pomohl obhájcům Gagarinova poháru získat i útočník Jan...  celý článek

Góly Sekáče a Jordána pomohly Kazani v KHL k vysoké výhře

27.1.2017  21:43, aktualizováno  23:33
Útočník Jiří Sekáč a obránce Michal Jordán skórovali v utkání Kontinentální hokejové ligy a pomohli Kazani k výraznému vítězství 6:1 nad Novokuzněckem. Góly českých hráčů dělilo v druhé třetině...  celý článek

Obránce Kolář vstřelil v KHL devátý gól v sezoně a přidal i asistenci

26.1.2017  15:09, aktualizováno  21:29
Obránce Jan Kolář pomohl svým devátým gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy k výhře Chabarovsku 4:2 nad Záhřebem. Člen vítězného výběru Černyševovy divize z nedělního Utkání hvězd KHL si...  celý článek

Kašpar pomohl dvěma brankami k vítězství Dynama Moskva nad Ufou

25.1.2017  20:43
Český útočník Lukáš Kašpar v Kontinentální hokejové lize dvakrát skóroval při vítězství Dynama Moskva 6:2 nad Ufou. Mistr světa z roku 2010 si připsal dva body v druhém zápase za sebou, poté co...  celý článek

Vopelka druhým gólem v sezoně rozhodl v KHL o výhře Slovanu

24.1.2017  13:48, aktualizováno  22:19
Český útočník Lukáš Vopelka rozhodl svým druhým gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy o výhře Slovanu Bratislava 2:1 v Chabarovsku. Svěřenci trenéra Miloše Říhy si tak na Dálném východě...  celý článek

Kašparovo obrození pokračuje, Dynamu Moskva pomohl gólem a přihrávkou

23.1.2017  21:20
Útočník Lukáš Kašpar pomohl v Kontinentální hokejové lize gólem a přihrávkou k vysokému vítězství Dynama Moskva 6:2 nad Čeljabinskem. Jedenatřicetiletý mistr světa z roku 2010 si vylepšil...  celý článek

Mozjakin vylepšil střelecký rekord KHL, Kovář měl dvě asistence

19.1.2017  18:09, aktualizováno  20:35
Sergej Mozjakin z Magnitogorsku vylepšil střelecký rekord Kontinentální hokejové ligy. K vítězství 4:2 nad Omskem přispěl kapitán obhájců Gagarinova poháru 37. gólem v sezoně, čímž překonal o...  celý článek

Tři Češi se v KHL zapsali mezi střelce, Sobotka šlágr nedohrál

18.1.2017  18:16, aktualizováno  20:54
Tři čeští hokejisté se zapsali mezi střelce v utkání KHL mezi Kazaní a Ufou, jež skončilo vítězstvím domácího týmu Ak Bars 6:5 v prodloužení. Za Kazaň skórovali Jiří Sekáč a Michal Jordán, v...  celý článek

Omsk postoupil do play-off KHL, rozhodla prohra Jekatěrinburgu

17.1.2017  18:19, aktualizováno  23:01
Hokejisté Omsku se stali pátým jistým účastníkem play-off Kontinentální ligy. Rozhodla o tom porážka Jekatěrinburgu na ledě Čeljabinsku 0:1 v prodloužení.  celý článek

Novotný v KHL poprvé po mononukleóze skóroval, trefil se i Radil

15.1.2017  15:56, aktualizováno  21:40
Kvůli zdravotním trablům přišel o úvodní část sezony, teď už je Jiří Novotný zpátky a dočkal se i prvního gólu, kterým v hokejové KHL pomohl Čeljabinsku k vítězství. Traktor po třech porážkách...  celý článek

Obránce Kolář v KHL skóroval po třech měsících

14.1.2017  13:31, aktualizováno  22:22
Jan Kolář potvrdil pozici nejlépe střílejícího českého obránce v KHL a osmým gólem v sezoně pomohl hokejistům Chabarovsku k vítězství 5:0 nad Dinamem Riga. Na gól, kterým ve 47. minutě z...  celý článek

Filippi přispěl k výhře Magnitogorsku, Mozjakin vyrovnal rekord

13.1.2017  18:19, aktualizováno  21:46
ČEský útočník Tomáš Filippi pomohl svým sedmým gólem v této sezoně KHL k výhře hokejistů Magnitogorsku nad Spartakem Moskva 6:3.   celý článek

Góly Sobotky a Kováře k výhrám jejich klubů v KHL nepomohly

11.1.2017  19:46, aktualizováno  21:43
Český útočník Vladimír Sobotka byl sice u všech tří branek hokejistů Omsku v zápase KHL s Petrohradem, ale jeho aktivita hostům k výhře nepomohla. Předloňský mistr doma zvítězil 5:3 a po čtvrté...  celý článek

Mertl gólem zahájil obrat a Ufa v KHL porazila moskevský Spartak

10.1.2017  18:17
Útočník Tomáš Mertl zahájil gólem obrat průběhu duelu Kontinentální hokejové ligy, v němž Ufa na domácím ledě nakonec zdolala Spartak Moskva 5:3. Český hráč v první minutě druhé třetiny snížil...  celý článek

Buchtele čekal na gól od října, teď pomohl Jekatěrinburgu k výhře

8.1.2017  17:26, aktualizováno  21:29
Jan Buchtele z Jekatěrinburgu pomohl svým prvním gólem v Kontinentální hokejové lize od října k výhře 4:3 nad Spartakem Moskva. Na vítězné brance Avtomobilistu se podílel asistencí další český...  celý článek

Kovář se zase trefil a pomohl Magnitogorsku k další venkovní výhře

7.1.2017  18:01, aktualizováno  18:46
Nejproduktivnější český hokejista v KHL Jan Kovář načal v utkání v Kazani svou třetí desítku gólů v sezoně a pomohl Magnitogorsku k výhře 2:0. Dva dny poté, co jedinou brankou rozhodl o...  celý článek

Kovář dvacátou trefou v sezoně zařídil v KHL výhru Magnitogorsku

5.1.2017  15:39
Gól útočníka Jana Kováře rozhodl devatenáct vteřin před koncem zápasu KHL o vítězství Magnitogorsku 1:0 na ledě hokejistů Nižněkamsku. Nejlepší český střelec v soutěži se trefil podvacáté v...  celý článek

Horák v KHL pálí, dalším gólem pomohl Podolsku k výhře. Zářil i Sekáč

3.1.2017  14:38
Český útočník Roman Horák pomohl v KHL pátým gólem z posledních pěti zápasů a navíc asistencí k vítězství Podolsku 4:3 na ledě Novokuzněcku. Pětadvacetiletý útočník je s 11 brankami třetím...  celý článek

Kovář skóroval a mezi střelci KHL je třetí, Sekáč se blýskl dvěma body

29.12.2016  21:49
Ve šlágru KHL se ukázali čeští hokejisté: Jan Kovář pomohl trefou k výhře Magnitogorsku na ledě Ufy 5:3, Tomáš Filippi si v dresu vítězů připsal dvě nahrávky. Metallurg si aktuálně s 93 body...  celý článek

Horák natáhl v KHL střeleckou sérii, gól dal i Kundrátek

26.12.2016  21:28
Ve třetím utkání Kontinentální ligy za sebou skóroval Roman Horák, tentokrát ale gól českého hokejisty Podolsku k bodům nepomohl. Viťaz podlehl 2:3 na ledě Nižního Novgorodu.   celý článek

Polák rozhodl o výhře Čerepovce, Filippiho gól Magnitogorsku nepomohl

25.12.2016  14:42, aktualizováno  17:34
Vojtěch Polák rozhodl v Kontinentální hokejové lize o vítězství Čerepovce v Togliatti. Hosté vyhráli první třetinu 3:0, pak dostal tři góly i jejich brankář Jakub Kovář, ale v 51. minutě završil...  celý článek

Horák přispěl k výhře Podolsku dvěma góly, Chabarovsku pomohl Zohorna

24.12.2016  19:39
Český hokejista Roman Horák si v KHL vylepšil bilanci. K výhře Podolsku na ledě Spartaku Moskva 5:2 přispěl hned dvěma trefami. Reprezentační útočník v aktuální sezoně zaznamenal už devět gólů a...  celý článek

Polášek pomohl Novosibirsku gólem k úspěchu nad Jokeritem Helsinky

23.12.2016  17:36, aktualizováno  22:15
Reprezentační obránce Adam Polášek se v Kontinentální ligy podílel gólem na vítězství hokejistů Novosibirsku nad Jokeritem Helsinky 3:0.  celý článek

Podolsk vyhrál v KHL zápas o osmé místo, pomohly mu i tři české body

22.12.2016  21:14
Gól Romana Horáka a dvě asistence Jakuba Jeřábka pomohly hokejistům Podolsku v Kontinentální lize k výhře 5:2 v Soči. Viťaz tak uspěl v důležitém souboji o osmé postupové místo v tabulce Západní...  celý článek

Koukal gólem do prázdné branky zpečetil výhru Jekatěrinburgu

19.12.2016  13:52, aktualizováno  21:46
Útočník Petr Koukal zpečetil v Kontinentální hokejové lize gólem do prázdné branky vítězství Jekatěrinburgu 3:1 na ledě Vladivostoku.   celý článek

Krejčíkův první gól v sezoně hokejistům Záhřebu nepomohl

11.12.2016  19:22, aktualizováno  20:29
Jakub Krejčík dal svůj první gól v této sezoně Kontinentální hokejové ligy. V třiatřicátém utkání za Medveščak Záhřeb otevřel na ledě Dinama Minsk v šesté minutě v přesilové hře ranou od modré...  celý článek

Obránce Nakládal se trefil poprvé od návratu do Kontinentální ligy

10.12.2016  19:29
Jakub Nakládal dal svůj první gól po návratu do Kontinentální hokejové ligy, kam zamířil po předčasném konci angažmá v NHL. Ve čtvrtém utkání v dresu Jaroslavle si český bek připsal i jednu...  celý článek

Kovář s Filippim se trefili a přispěli k vítěznému obratu Magnitogorsku

8.12.2016  18:03, aktualizováno  21:17
Útočníci Jan Kovář a Tomáš Filippi pomohli k vítěznému obratu Magnitogorsku ve čtvrtečním utkání Kontinentální hokejové ligy proti Vladivostoku. Oba Češi si připsali shodně gól a asistenci a...  celý článek

Zohorna s Kolářem pomohli Chabarovsku k výhře nad Čerepovcem

5.12.2016  14:19
Čeští hokejisté Tomáš Zohorna a Jan Kolářem pomohli v Kontinentální lize k výhře Chabarovsku nad Čerepovcem (4:2).   celý článek

Podolsk prohrál v KHL s Chanty-Mansijskem, Horákův gól nestačil

4.12.2016  18:38
Hokejisté Podolsku prohráli v Kontinentální lize s Chanty-Mansijskem 2:3. Soupeř tak ukončil sérii šesti porážek. První gól domácích vstřelil Roman Horák z přihrávky Jakuba Jeřábka a v 31....  celý článek

Sobotka se na výhře Omsku v Bratislavě podílel dvěma body

3.12.2016  20:22
Český hokejový útočník Vladimír Sobotka z Omsku si v utkání Kontinentální hokejové ligy na ledě Slovanu Bratislava připsal dva body za gól a asistenci u vítězné branky. Hosté v brance s...  celý článek

Nakládal při premiéře za Jaroslavl pomohl týmu KHL k vítězství

2.12.2016  23:20
Obránce Jakub Nakládal nastoupil v Kontinentální hokejové lize poprvé za Jaroslavl a pomohl týmu k vítězství 5:3 nad Jekatěrinburgem. Český reprezentant, jenž nedávno ukončil v NHL smlouvu s...  celý článek