Klára Seidlová

Bronzová neděle: Helcelet a mužská štafeta završili medailové hody

5.3.2017  13:25, aktualizováno  20:29
Halový evropský šampionát v Bělehradě je minulostí. Úspěšné představení české výpravy podtrhla dvakrát bronzová neděle. K medaili dotáhl své dvoudenní snažení sedmibojař Adam Sebastian Helcelet....  celý článek

Sedmibojař Helcelet zůstává po prvním dni HME na třetím místě

4.3.2017  9:15, aktualizováno  21:23
Po čtyřech disciplínách sedmiboje na HME v Bělehradu figuruje na třetím místě česká vlajka. S 3 392 body se na bronzové pozici drží Adam Sebastian Helcelet. Na vedoucího Francouze Kevina Mayera...  celý článek

Poslední jméno pro Bělehrad: kvalifikovala se i osmistovkařka Hálová

26.2.2017  17:05, aktualizováno  19:02
Osmistovkařka Kateřina Hálová jako poslední rozšířila český atletický tým pro halové mistrovství Evropy v Bělehradu, výprava tak nyní čítá 27 jmen. Zlínská běžkyně vyhrála na domácím šampionátu...  celý článek

Běžkyně Hejnová v Ostravě vyhrála čtvrtku, koulař Staněk se zranil

14.2.2017  18:49, aktualizováno  20:37
Zuzana Hejnová vyhrála na mezinárodním halovém mítinku v Ostravě běh na 400 metrů a druhým časem kariéry 51,96 sekundy se zařadila na páté místo na světě v letošní sezoně. Limit na halové...  celý článek

Česká sprinterka se blýskla na MEJ. Seidlová na stovce běžela pro bronz

19.7.2013  18:52
Sprinterka Klára Seidlová vybojovala na mistrovství Evropy juniorů v atletice v italském Rieti bronzovou medaili v běhu na 100 metrů časem 11,88 sekundy. Mezi juniory byl Zdeněk Stromšík těsně...  celý článek

Chodkyně Drahotovy zářily: Anežka vyhrála MEJ, Eliška byla třetí

18.7.2013  19:34
Talentovaná česká chodkyně Anežka Drahotová vyhrála na juniorském mistrovství Evropy v italském Rieti závod na 10 000 metrů a vybojovala svou první velkou medaili v kariéře. Její úspěch podtrhla...  celý článek