Raven Klaasen

Šafářová v Nottinghamu ve finále nebude, s Vekičovou svedla urputný boj

17.6.2017  20:36, aktualizováno  20:52
Tenistka Lucie Šafářová na trávě v Nottinghamu na finále nedosáhla. V tříhodinové bitvě podlehla 6:7, 6:3, 6:7 Chorvatce Donně Vekičové.   celý článek

Teď vládnu já! Murray tenisový trůn Djokovičovi nevrátil a získal titul

20.11.2016  18:28, aktualizováno  21:51
Vítěz bere všechno a vítěz se jmenuje Andy Murray. Poprvé v historii se tenisté utkali v poslední bitvě roku o to, kdo bude prvním hráčem světa. Finále londýnského Turnaje mistrů ovládl domácí...  celý článek

V Londýně neporažení. Čtyřhru na Masters ovládli Kontinen s Peersem

20.11.2016  18:12, aktualizováno  18:33
Do tenisového Turnaje mistrů vstupovali až jako pátí nasazení, podceňovaní, finále soutěže deblistů však končili s širokými úsměvy a rukama nad hlavou. Finsko-australský pár Henri Kontinen, John...  celý článek

Murray si v Londýně poradil s Nišikorim, Wawrinka přehrál Čiliče

16.11.2016  18:47, aktualizováno  17.11 0:03
Světová jednička Brit Andy Murray vyhrál na tenisovém Turnaji mistrů i druhý zápas. Domácí favorit porazil v londýnské O2 aréně Japonce Keie Nišikoriho 6:7, 6:4, 6:4 v nejdelším zápase historie...  celý článek

Wawrinka ovládl turnaj v Ženevě, Bertensová zářila v Norimberku

21.5.2016  15:21, aktualizováno  17:40
Švýcarský tenista Stanislas Wawrinka se stal vítězem turnaje v Ženevě. Semifinálový přemožitel Lukáše Rosola zdolal ve finále Marina Čiliče z Chorvatska 6:4, 7:6.   celý článek

Azarenková si poradila s Kuzněcovovou a potřetí vyhrála turnaj v Miami

2.4.2016  20:48, aktualizováno  22:57
Běloruská tenistka Viktoria Azarenková vyhrála potřetí v kariéře prestižní turnaj ve floridském Miami. Ve finále porazila Světlanu Kuzněcovovou z Ruska 6:3, 6:2.  celý článek

Kvitová vydřela v Indian Wells postup, v osmifinále je i Strýcová

13.3.2016  23:50, aktualizováno  14.3 9:20
Dvě a půl hodiny bojovala na kurtu v Indian Wells proti Johanně Larssonové, potom se rty Petry Kvitové rozvlnily vítězným úsměvem. Česká tenistka přetlačila ve třetím kole prestižního...  celý článek

Štěpánek při návratu skončil v Mnichově ve druhém kole

29.4.2015  16:26
První kolo hladce prošel, v tom druhém už neměl šanci. Radek Štěpánek po sedmiměsíční zdravotní pauze vypadl na turnaji v Mnichově ve 2. kole. Se španělským tenistou Robertem Bautistou prohrál...  celý článek

Kvitová na turnaji ve Stuttgartu hned vypadla, prohrála i Šafářová

23.4.2015  14:07, aktualizováno  23:40
Petře Kvitové návrat na okruh WTA po dvouměsíční pauze nevyšel. Ve druhém kole turnaje ve Stuttgartu prohrála 3:6, 6:7 s americkou tenistkou Madison Brengleovou. Vypadla i další česká tenistka...  celý článek

Své turnajové triumfy rozhojnili Simon, Karlovič, Ferrer a Erraniová

22.2.2015  17:56, aktualizováno  23:48
Francouzský tenista Gilles Simon porazil ve finále turnaje v Marseille krajana Gaëla Monfilse a vybojoval dvanáctý titul na okruhu ATP. Šestý turnajový triumf si v Delray Beach připsal Ivo...  celý článek

Koukalová finále v Hobartu nezopakuje, vypadla hned v prvním kole

11.1.2015  10:32, aktualizováno  17:21
Česká tenistka Klára Koukalová neuspěla ani ve druhém utkání v novém roce. Na turnaji v Hobartu, kde loni prohrála až ve finále, vypadla už v prvním kole s Japonkou Kurumi Naraovou.  celý článek