Kjetil Jansrud

Švýcarsko slaví další titul díky Feuzovi, Češi ve sjezdu neuspěli

12.2.2017  15:27, aktualizováno  15:30
Druhé zlato pro pořadatelskou zemi. Švýcarský lyžař Beat Feuz slaví premiérový titul mistra světa ve sjezdu, když ve Svatém Mořici předstihl nedávného vítěze superobřího slalomu Kanaďana Erika...  celý článek

Nečekaným světovým šampionem v super-G je kanadský veterán Guay

8.2.2017  13:30, aktualizováno  16:08
Kanadský veterán Erik Guay získal nečekaně titul mistra světa v superobřím slalomu. V 35 letech se stal nejstarším mistrem světa ve sjezdovém lyžování a zároveň je prvním kanadským šampionem v...  celý článek

Sjezd v Ga-Pa vyhrál Ganong, drsný závod poznamenaly ošklivé pády

27.1.2017  15:27, aktualizováno  18:41
Američan Travis Ganong vyhrál sjezd v Ga-Pa a oslavil druhý triumf v SP v kariéře. Druhý Nor Kjetil Jansrud se ujal vedení v hodnocení disciplíny. Závod poznamenala řada pádů, nejhůř dopadl...  celý článek

Slavný sjezd v Kitzbühelu ovládl podruhé v kariéře Ital Paris

21.1.2017  13:29
Italský lyžař Dominik Paris vyhrál podruhé v kariéře slavný sjezd v Kitzbühelu. Na obávané rakouské sjezdovce Streif na Hahnenkammu zopakoval triumf z roku 2013. Sedmadvacetiletého vítěze...  celý článek

Magické jubileum obávaného Hahnenkammu. Zvítězí opět zkušenosti?

19.1.2017  8:30
Mezi závodníky si vysloužil přezdívku „jízda do pekla.“ Neodpouští chyby, zato pumpuje do krve sjezdařů slušnou dávku adrenalinu. Slavný sjezd Hahnenkamm v rakouském středisku Kitzbühel v sobotu...  celý článek

Kombinace ve Wengenu: Krýzl a Berndt bodovali, senzačním vítězem Hintermann

13.1.2017  12:00, aktualizováno  18:32
Kryštof Krýzl byl sice po slalomu kombinace ve Wengenu na šestém místě, ale po sjezdu přišel propad na konečnou pětadvacátou příčku. Výše než aktuálně nejlepší český lyžař skončil nakonec...  celý článek

Jansrud znovu ovládl superobří slalom. Hattrick dokonal v Santa Caterině

27.12.2016  12:37
Superobřím slalomům v této sezoně jasně vévodí norský lyžař Kjetil Jansrud. V této disciplíně je zatím neporažen - vítězný hattrick dokonal triumfem v Santa Caterině. Olympijský vítěz ze Soči se...  celý článek

Franz ukončil ve Val Gardeně rakouské čekání na sjezdařský triumf

17.12.2016  14:14
Rakušan Max Franz si dojel ve sjezdu ve Val Gardeně pro první vítězství ve Světovém poháru v kariéře. Norského lyžaře Aksela Lunda Svindala porazil o čtyři setiny sekundy a ukončil 651 dní...  celý článek

Jansrud vyhrál ve Val Gardeně další superobří slalom, Hudec nebodoval

16.12.2016  14:42, aktualizováno  15:07
Olympijský vítěz ze Soči Kjetil Jansrud ovládl i třetí rychlostní závod sezony světového poháru. Ve Val Gardeně vyhrál také druhý superobří slalom a v součtu se sjezdem z Val d'Isere zatím nemá...  celý článek

Francouz Faivre slaví poprvé. Krýzl obří slalom ve Val d’Isere nedojel

4.12.2016  11:29, aktualizováno  14:42
Francouzský lyžař Mathieu Faivre vyhrál poprvé v kariéře závod Světového poháru. Ve Val d'Isere triumfoval v obřím slalomu před Marcelem Hirscherem z Rakouska. Čech Kryštof Krýzl nedojel do cíle...  celý článek

Jansrud ve formě. Ve Val d'Isere ovládl i sjezd, Hudec nedojel

3.12.2016  13:03
Norský lyžař Kjetil Jansrud vyhrál ve Val d'Isere druhý závod Světového poháru za sebou a po pátečním super-G ovládl i premiérový sjezd sezony. Znovu na stupně vítězů se prosadil i jeho krajan...  celý článek

Úvodní super-G sezony vyhrál Jansrud. Hudec zaostal, Krýzl nedojel

2.12.2016  13:59, aktualizováno  14:53
První mužský rychlostní závod ve Světovém poháru v alpském lyžování skončil dvojnásobným triumfem Norů. V superobřím slalomu ve francouzském Val d'Isere zvítězil olympijský vítěz Kjetil Jansrud...  celý článek

Hirscher na kajaku, Vonnová v knize. Hvězdy bílých svahů na prahu sezony

20.10.2016  7:30
Nejlepší podmínky za posledních deset let. S takovými slovy přispěchali v posledních dnech pořadatelé úvodního kola Světového poháru v Söldenu. V sobotu na rakouském ledovci odstartuje sezona...  celý článek

Jansrud triumfem v Kvitfjellu udržel naději na obhajobu v super-G

13.3.2016  13:08, aktualizováno  15:28
Předposlední superobří slalom sezony Světového poháru vyhrál v norském Kvitfjellu domácí lyžař Kjetil Jansrud a uchoval si naději na obhajobu celkového triumfu v disciplíně. Před čtvrtečním...  celý článek

Sjezd na olympijské trati v Koreji vyhrál Nor Jansrud

6.2.2016  8:30, aktualizováno  10:23
Ostrý test na olympijské trati pro rok 2018 ovládl Kjetil Jansrud. Norský lyžař vyhrál v korejském Čongsonu sjezd Světového poháru a připsal si třetí vítězství v sezoně. Druhý skončil o dvě...  celý článek

Nor Jansrud ovládl kombinaci ve Wengenu, bodoval i Krýzl

15.1.2016  12:24, aktualizováno  17:47
Český lyžař Kryštof Krýzl bodoval 25. místem v superkombinaci Světového poháru ve Wengenu, Ondřej Bank po pádu v cíli sjezdu do slalomu nenastoupil a další Čech Ondřej Berndt slalom nedokončil....  celý článek

Paralelní jízda svědčí Seveřanům. Norské finále ovládl Jansrud

21.12.2015  19:41
Premiéra odhalila, že paralelní obří slalom ve Světovém poháru svědčí Skandinávcům. V Alta Badii vyhrál norský lyžař Kjetil Jansrud. Ve finále porazil svého krajana Aksela Lunda Svindala, jenž...  celý článek

Rakušan Hirscher počtvrté za sebou vyhrál Světový pohár sjezdařů

21.3.2015  14:04, aktualizováno  18:31
Rakouslý lyžař Marcel Hirscher získal jako první sjezdař v historii počtvrté v řadě Křišťálový glóbus za vítězství ve Světovém poháru. Nor Kjetil Jansrud, který ho jako jediný mohl ve finále v...  celý článek

Jansrud ovládl sjezd v Méribelu a získal další malý křišťálový glóbus

18.3.2015  10:31, aktualizováno  10:54
Malý křišťálový glóbus za superobří slalom už měl jistý a teď si Kjetil Jansrud zajistil další trofej. Norský lyžař ovládl ve Světovém poháru i hodnocení sjezdu, což potvrdil triumfem ve...  celý článek

Jansrud vybojoval v Kvitfjellu malý glóbus za superobří slalom

8.3.2015  12:50
Norský lyžař Kjetil Jansrud vyhrál superobří slalom Světového poháru na domácí trati v Kvitfjellu a poprvé získal malý křišťálový glóbus. Na trůnu pro krále disciplíny střídá slavnějšího krajana...  celý článek

Místo oslav Jansrud doma ztratil. Sjezd v Norsku vyhrál Reichelt

7.3.2015  13:54
Boj o malý glóbus za sjezd se dramatizuje. Sobotní závod Světového poháru v norském Kvitfjellu vyhrál rakouský lyžař Hannes Reichelt a před finále ztrácí už jen 20 bodů. Vedoucího Kjetil Jansrud...  celý článek

Mayer slaví v Saalbachu double, po sjezdu ovládl i superobří slalom

22.2.2015  12:39, aktualizováno  12:52
Báječný víkend prožil rakouský lyžař Matthias Mayer v Saalbachu. Na domácí trati nejprve v sobotu nenašel přemožitele ve sjezdu a v neděli kraloval i v superobřím slalomu, v němž skončil druhý...  celý článek

Rychlý Bank ve sjezdu atakoval elitní dvacítku, opět kraloval Jansrud

5.12.2014  21:01, aktualizováno  21:05
S vysokým startovním číslem 48 se Ondřej Bank řítil tratí sjezdu v americkém Beaver Creeku a v cíli mohl spokojeně zatnout pěst. Vyšvihl se na 22. místo a vyjel si první body v sezoně Světového...  celý článek

Nor Jansrud ovládl v Lake Louise i superobří slalom, Bank nebodoval

30.11.2014  20:43, aktualizováno  21:28
Nor Kjetil Jansrud vyhrál v Lake Louise úvodní superobří slalom v nové sezoně Světového poháru, navázal tak na sobotní triumf ve sjezdu a ujal se vedení v celkovém hodnocení seriálu. Český lyžař...  celý článek

Nor Jansrud vyhrál první sjezd sezony, Bank na body těsně nedosáhl

29.11.2014  21:24, aktualizováno  22:07
První sjezd sezony Světového poháru vyhrál v Lake Louise norský lyžař Kjetil Jansrud. Český reprezentant Ondřej Bank skončil těsně za bodovanou třicítkou na 32. místě. Chybělo mu 9 setin vteřiny.  celý článek

Superobří slalom vyhrál Jansrud, Bank se opět dostal do elitní desítky

16.2.2014  8:18, aktualizováno  9:46
Norský lyžař Kjetil Jansrud získal na olympiádě v Soči druhou medaili. Po bronzu ze sjezdu vybojoval v superobřím slalomu dokonce zlato. Stříbro překvapivě slaví Andrew Weibrecht z USA a o bronz...  celý článek

Innerhofer předčil Svindala a ovládl sjezd v Beaver Creeku

30.11.2012  21:06
Na vítězství ve sjezdu v závodu Světového poháru čekal čtyři roky, teď si ho může znovu naplno užít. Italský lyžař Christof Innerhofer totiž ovládl závod v Beaver Creeku. Za ním skončili dva...  celý článek

Kröll na hattrick v Kvitfjellu nedosáhl, super-G vyhrál Jansrud

4.3.2012  13:09
Na domácí trati v Kvitfjellu byl už třetí i druhý a teď to konečně přišlo. Norský lyžař Kjetil Jansrud si připsal první triumf ve Světovém poháru, když zvítězil v superobřím slalomu. Ukončil tak...  celý článek

Hra setin v superobřím slalomu, o triumf se podělili Feuz a Kröll

2.3.2012  13:23, aktualizováno  13:43
Dva vítěze má superobří slalom Světového poháru v Kvitfjellu. V cíli dramatického závodu dosáhli v norském středisku stejného času Beat Feuz ze Švýcarska a Rakušan Klaus Kröll, o pouhé tři...  celý článek