Keshorn Walcott

Atlet Keshorn Walcott (narozen 2.4. 1993) z Trinidadu a Tobaga překvapivě vyhrál oštěpařský závod na olympijských hrách v Londýně v roce 2012.

Skvělá kvalifikace, všichni tři čeští oštěpaři jsou ve finále

18.8.2016  2:22, aktualizováno  4:01
Prvním pokusem se nedostal ani za 80 metrovou hranici. Ten druhý už byl lepší, ale až tím třetím za 83,27 metru se Jakub Vadlejch probojoval do finále olympijských her. Ve druhé kvalifikační...  celý článek

Gatlin v Lausanne proletěl stovku, Walcott na Veselého vytáhl 90 metrů

9.7.2015  21:49, aktualizováno  23:00
Český oštěpař Vítězslav Veselý byl druhý na mítinku Diamantové ligy v Lausanne díky hodu dlouhému 87,97 metru a zvýšil vedení v průběžném hodnocení seriálu. Atraktivní závod v běhu na 100 metrů...  celý článek

Veselý byl na Kontinentálním poháru druhý, Evropanům pomohl k triumfu

14.9.2014  21:53, aktualizováno  22:20
Český oštěpař Vítězslav Veselý obsadil druhou pozici na Kontinentálním poháru v marockém Marrákeši za hod dlouhý 83,77 metru. Vítězný evropský výběr tím podpořil sedmi body. Porazil ho jen...  celý článek

Oštěpař Frydrych opět přehodil 80 metrů a v Pekingu skončil třetí

21.5.2014  18:04
Oštěpař Petr Frydrych skončil třetí na mítinku World Challenge v Pekingu. Český reprezentant přehodil osmdesátimetrovou hranici o 30 centimetrů, vyhrál olympijský vítěz Keshorn Walcott z...  celý článek

Čeští atleti budou při Diamantové lize v Šanghaji útočit na vítězství

17.5.2013  12:29
Bronzová olympijská medailistka v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová se pokusí prodat výtečnou aktuální formu, oštěpař Vítězslav Veselý bude po triumfu v Dauhá útočit na další vítězství....  celý článek

Český oštěpař Veselý vyhrál úvodní mítink Diamantové ligy v Dauhá

10.5.2013  19:28, aktualizováno  21:00
K obhajobě prestižního triumfu nakročil ideálně. Český oštěpař Vitězslav Veselý vyhrál první mítink seriálu Diamantové ligy v Dauhá. Čtvrtý oštěpař loňských olympijských her v Londýně se do...  celý článek

Tretra nalákala do Ostravy další olympijské vítěze, Pistorius nedorazí

9.4.2013  13:39
Další dva olympijští vítězové přibyli do startovní listiny letošní Zlaté tretry Ostrava, která bude 27. června. Jsou to francouzský skokan o ­tyči Renaud Lavillenie a grenadský čtvrtkař Kirani...  celý článek

Dohoda s Boltem je téměř jistá, tvrdí Černošek

29.1.2013  12:50
Jamajský sprinter Usain Bolt, šestinásobný olympijský vítěz, by měl být i letos největší hvězdou atletického mítinku Zlatá tretra Ostrava.  celý článek

Nejvýznamnější akce na Ostravsku: tenis, atletika a ženský florbal

2.1.2013  8:46
Tenisový Fed Cup, atletická Zlatá tretra Ostrava a mistrovství světa žen ve florbale. To jsou tři nejvýznamnější sportovní události příštího roku v Moravskoslezském kraji.  celý článek

Přijede opět Bolt do Ostravy? Manažer Zlaté tretry už s ním jedná

16.11.2012  10:11
S víc než půlročním předstihem probíhají intenzivní jednání - na jedné straně jamajský blesk Usain Bolt, na druhé pořadatelé atletického mítinku Zlatá tretra Ostrava. Pokud by světový rekordman...  celý článek

OBRAZEM: Zlatého oštěpaře vítal karneval, tančila Paříž i Sao Paulo

14.8.2012  15:05
Do Guatemaly i do Japonska. Do Jihoafrické republiky i do Ruska. Do všech těchto zemí už se vrátili úspěšní sportovci z olympijských her v Londýně. A tam všude už proběhly oslavy. Jak?  celý článek

Sprinty mu nešly, tak zvolil oštěp. A v Londýně okouzlil atletický svět

12.8.2012  12:25
Londýn (Od zpravodajky iDNES.cz) S klučičím výrazem v obličeji, vždyť mu je teprve devatenáct, si bravurně pohrál se soupeři. Prvním pokusem v olympijském finále hodil národní rekord, druhým ho zlepšil. K poslednímu hodu ani...  celý článek

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.