Dosavadní největší úspěchy: MSJ: 2011: 7. místo, SP: 2012: 18. místo.

4.2.2017  15:03, aktualizováno  17:09
Marta Křepelková a Čestmír Kožíšek skončili na univerziádě v Almaty druzí ve skocích na lyžích smíšených dvojic a postarali se o největší úspěch české výpravy. Do semifinále postoupili curleři,...  celý článek

Chourová získala na univerziádě po čtyřech letech další medaili

2.2.2017  11:01
Druhou medailí z univerziády se může pyšnit Kateřina Chourová. V roce 2013 skončila ve snowboardcrossu druhá za pozdější olympijskou vítězkou Evou Samkovou a nyní přidala v kazašském Almaty...  celý článek

Samková vyhrála snowboardcross na univerziádě, Chourová má stříbro

12.12.2013  13:03
Snowboardistka Eva Samková splnila dokonale roli hlavní favoritky a vyhrála na zimní světové univerziádě v Itálii závod ve snowboardcrossu . Úspěch českých závodnic podtrhla ve středisku Monte...  celý článek

Snowboardcrossařka Samková skončila na SP ve Švýcarsku třetí

16.3.2013  15:16
Česká snowboardcrossařka Eva Samková si v závodě Světového poháru ve švýcarském Veysonnaz dojela pro třetí místo a na stejné pozici figuruje před závěrem sezony i v průběžném pořadí.  celý článek

Maltaisová obhájila celkové prvenství v SP ve snowboardcrossu

16.3.2012  13:54
Kanaďanka Dominique Maltaisová obhájila celkové vítězství ve Světovém poháru snowboardcrosařek. Ve finále v italském Valmalenku udržela vedení před krajankou Maelle Rickerovou, která se na ni po...  celý článek

Samková obhájila titul juniorské mistryně světa ve snowboardcrossu

29.3.2011  15:59
Sedmnáctiletá česká snowboardistka Eva Samková obhájila na šampionátu ve Valmalenku titul juniorské mistryně světa ve snowboardcrossu. Sedmá skončila další Češka Kateřina Chourová.  celý článek

Z kvalifikace snowboardcrossu postoupili na MS čtyři Češi

17.1.2011  17:18
Čtyři čeští reprezentanti uspěli v kvalifikaci snowboardcrossu na světovém šampionátu ve španělské La Molině. Juniorská mistryně světa Eva Samková se blýskla čtvrtým místem, Klára Koukalová...  celý článek