Karel Šmíd

Když se daří, chytám jako v transu, líčí plzeňský gólman Šmíd

10.2.2017  11:23
V prvním poločase z lavičky držel palce zkušenějšímu parťákovi Janu Štochlovi. Do druhé půle středeční dohrávky 15. kola extraligy proti Zubří už ale gólmana házenkářů Talentu Robstav-M. A. T....  celý článek

Herajt byl rád, že si v Koldingu zachytal, ale ten výsledek...

10.10.2016  10:31
Kiolding (Od našeho zpravodaje) Běžela 23. minuta zápasu 2. předkola Poháru EHF, když se dostal na hřiště Filip Herajt, předtím si se střelci Koldingu nevěděl rady ani zkušený Jan Štochl, ani druhý brankář Karel Šmíd. Ne, že...  celý článek

Házenkářští mladíci z Plzně nastoupí proti svým vzorům. Jak to zvládnou?

9.10.2016  8:53
Kolding (Od našeho zpravodaje) Pro plzeňské házenkáře to bude v neděli svátek, v úvodním zápase 2. předkola Poháru EHF nastoupí v Dánsku proti týmu Koldingu. Celku, který v předchozích sezonách hrál Ligu mistrů.  celý článek

Léto v Alpách aneb jak jsem poznal házenkářské mistry

31.5.2016  10:01
Vraťme se na chvíli do loňského července. Na začátku přípravy na sezonu vyrazili házenkáři Talentu M. A. T. Plzeň na soustředění do rakouského Latschau, dočasným domovem se jim na týden stal...  celý článek

Čím víc důvěry mám, tím jsem šťastnější, říká plzeňský gólman Šmíd

30.10.2015  9:07
Ti, co se pohybují kolem týmu házenkářů Talentu M.A.T. Plzeň, možná leccos tušili. Ale pro diváky to bylo ve středu překvapení. Do branky se v utkání 9. kola extraligy proti Hranicím postavil...  celý článek

Házenkáři mistrovské Plzně porazili před parádní návštěvou Hranice

29.10.2015  10:50
Tisícovka nadšených diváků sledovala středeční vítězství házenkářů Talentu M.A.T. Plzeň. Ti porazili Hranice především díky skvělé první půli 31:23.  celý článek

Gólman Motlík si dá v Chorvatsku kafe se soupeřem. A chce postup

16.10.2015  10:54
Proti chorvatské Poreči minulý víkend i ve středu v lize s Lovosicemi přepustil ostřílený gólman Radek Motlík na část zápasu svoje místo mladíkovi Karlu Šmídovi. V nedělní odvetě 2. předkola...  celý článek

Mladík Šmíd střídal v brance učitele a zničil střelce Lovosic

2.3.2015  10:57
Nebývá zvykem, aby plzeňský brankář Radek Motlík opustil svoji svatyni už v první půli, ale tentokrát přepustil místo Karlu Šmídovi. A ten třemi perfektními zákroky v závěru první půle zavelel k...  celý článek